Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sprchy

27. 08. 2016 v 10:57Off-line Anonym
Jsem gay, občas chodím na bazén, ale dost dobře nerozumím tomu ve sprchách bazénu - heteromuži kolem 40-50 let se tu dlouho sprchují, okukují mladší muže a vystavují se, pomalu mydlí a vystavují obtloustlá a chlupatá těla nejmíń 10 minut ve sprše, plavky na zemi, navzájem se okukují a mladší neprojde ani náhodou, aniž by ho oskenovali od hlavy k patě. Připadne mi, že oproti tomu je gay podnik nevinná zábava.

V sauně na bazénu vše pokračuje, naposled třeba intenzivním pohledem naproti sedícího muže, to jsem měl vstát a dát mu přes držku?

Je mi to vždy nepříjemné, uhnu pohledem a utíkám se převléct s ručníkem kolem pasu, je takové vystavování normální? pokud se sprchuju, to je asi 3-5x na bazeně, trvá mi to max minutu. Připadají mi tak nějak jako spomalený film a vyplazený jazyk k tomu.

Nejsem žádný pu***án, ale přijde mi to těžce úchylné.
27. 08. 2016 v 11:21Off-line weave  (36/177/94)
Kámo, teplá voda je dražší než pivo pomalu nebo když jim to stará doma zakáže, tak se choděj fotříci nahřívat do sprch jak ještěrky na slunku, půl hodiny v horké vodě za levno na bazénu jasná volba mno.... :-D
A to.okukovani mno to fakt nevím nevím, v bývalé práci kde byli společně sprchy a hodně chlapů najednou tak skoro vůbec po sobe necumeli mi přišlo.
27. 08. 2016 v 11:44Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, spíš mi to připadá, že ty okukuješ je když si všímáš podrobností.. :) A jak víš, že se sprchují dlouho ?? Protože se dlouho sprchuješ taky ! :-) Možná máš jen příliš fantazie.
P.S.: Ještě je tu další možnost, že z tebe tvá orientace příliš "vyzařuje" a to ti hetero pánové nevidí často... :) :) :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 08. 2016 v 11:52Off-line Anonym
No jo ja jsem to tu psal z nadmerneho sexualniho poteseni ty hlavo
27. 08. 2016 v 12:55Off-line ozvien  (73/-/-)
Dovolte mi vzpomínat. Kdysi, když byl v Praze jenom podolský bazén kam chodily houfy pražáků bylo na co koukat. Nemluvě o letních šatnách. Všechno se to zásadně změnilo a mladí si myslím sedí raději u compu.
27. 08. 2016 v 13:13Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jak to tak čtu, tak asi budu muset začít chodit do bazénu, sprch a sauny. Stydlivý typy mám rád :)))
28. 08. 2016 v 19:26Off-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, nechod do buznasaun a nebude se ti tohle stavat :-) .. nechapu, proc se za jednu navstevu bazenu sprchujes 3-5x .. to mi prijde, ze tohle spis vyhledavas a chodis se tam nakrucovat :-)
29. 08. 2016 v 14:37Off-line Sendyn  (63/-/-)
Ten starší kouka nato mladý brko a vzpomíná jak to fungovalo za mlada tak to pochop .a to je ono takovej z vás udělá ůchyla nato tata.
29. 08. 2016 v 15:53Off-line rosju  (53/170/78)
Anonym je asi lehce paranoidní, všichni se nemůžou dočkat, až se objeví on, ve sprše!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 08. 2016 v 19:13Off-line ozvien  (73/-/-)
Prosimtě anonyme to bych rád věděl kde takový bazén existuje.- Moje zkušenost z Prahy je taková, že totiž naprosto není na co koukat, staré časy skončily. Mám zato, že se to stáhlo do jiných prostor než bazénů aquaparků. Pořád máš možnost tam nechodit pokud ti to vadí.dneska je víc možností kam se dá zajít.
29. 08. 2016 v 19:28Off-line Dominic  (27/-/-)
Nikdy som si nevšimol že by mi na plavárni v sprchách niekto pozeral na moju žížalku.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload