Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Mám už to říct?

28. 08. 2016 v 22:15Off-line Anonym (nevim)
Ahoj, je mi 18 a nikdo z mych kamaradu o mne nevi ze jsem gay (ani rodina). Doted jsem nemel ani nejak nutkani to rikat, ale posledni dobou, kdyz jsem s kamarady(mame takovou partu, holky, ja a kluk) tak uz si rikam, ze bych jim to mohl rict, nejak mi proste vadi ze nevi, kdo opravdu jsem (nejde to na mne nijak poznat a oni si mysli ze jsem na holky). Verim tomu, ze to vezmou v pohode, i ostatni, kdyby se to rozneslo... ale chtel jsem, aby to nejdriv vedeli doma, aby se to k nim jenom nejak nedoneslo, akorat neni proste prilezitost jim to rict, nechci za nima prijit a proste "jsem gay" a u rodiny me to ani nijak moc nelaka jim to rict, az bych mel treba pritele tak klidne ale takhle jen tak asi ne... tak nevim jestli to tem kamaradum mam rict :D

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
28. 08. 2016 v 22:22Off-line comrade  (32/195/102)
Já nevím, partě? Když už tak jednomu nebo jedné.
28. 08. 2016 v 22:22Off-line Johnny16  (19/184/66)
Noo, to mame celkem podobny... :D :) o me to nevi skoro nikdo. Rodine bych to taky chtel rict, az budu mit pritele. Tedka to mam asi tak, ze to nikomu nerikam, ale kdyby se nekdo ptal, tak to tajit nebudu.
Nevim, jestli je to tak uplne spravny, ale me to přijde celkem OK... :) :D
28. 08. 2016 v 22:26Off-line Anonym (nevim)
Jako kdyby se me zeptali tak jim lzat urcite nebudu... no jednomu to rikat nechci, jsme si vsichni celkem blizci, vsechno podnikame spolecne a bylo by to akorat trapny pro me i pro toho cloveka, kteremu bych to rekl kdyz bychom byli spolecne s ostatnima...
28. 08. 2016 v 22:33Off-line shiroReloded  (23/178/85)
Já osobně bych to doma neříkal, dokud bych neměl jistotu, že v případě nejhoršího mám kam jít a jak se uživit. Celkově si myslím, že říct to kámošům je jednodušší, než rodině, protože kámoš můžeš vyměnit a časem je určitě vyměníš aspoň z části. Ale rodinu nevyměníš.
28. 08. 2016 v 22:35Off-line Anonym (nevim)
Doma by to vzali v pohode, to vim urcite :D v tomhle problem neni
28. 08. 2016 v 23:04On-line johnj  (32/186/86)
Až budete zase někde a jeden z vaší party vystoupí a slavnostně vykřičí do světa, že je hetero, tak se můžeš hned pochlubit, že ty jsi teda homo. :)
29. 08. 2016 v 00:56Off-line dummy  (37/166/74)
Preco mas potrebu to niekomu hovorit???ked to uz chces povedat niekomu tak si najskor zisti u kamosov aky postoj maju ku gayom a podla toho co budu vraviet sa uistis ci im to povedat alebo nie aby sa potom nestalo ze ked im to povies prestanu sa stebov bavit a zostanes sam.
29. 08. 2016 v 02:20Off-line Lollo  (21/-/-)
Najprv si polož otázku: K čomu to bude dobré? Nevíš? Tak im to nehovor.
A potom si polož otázku: Čo ich do toho? Nevíš? Tak im to nehovor!
Osobne zastávam názor, že do súkromného a sexuálneho života je ostatných veľké hovno. A ak si myslíš, že "parta" je tá pravá voľba, nuž... čo s tebou. Riskni to a potom zakladaj ďalšie témy ako sa to roznieslo, ako ťa teraz šikanujú, a ako rozmýšľaš o sam(k)ovražde.
29. 08. 2016 v 10:25Off-line Anonym (nevim)
Mam kolem sebe podle meho, chytre lidi :D a zname se dost dobre... proste vim, ze se se mnou budou dal bavit :D
29. 08. 2016 v 10:30Off-line comrade  (32/195/102)
Tak když to víš, na co se nás ptáš? :)
29. 08. 2016 v 10:44Off-line Anonym (nevim)
No neptam se na to jak, to vezmou, ale jestli jim to mam rikat :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 08. 2016 v 11:22Off-line mirkm01  (15/160/48)
Na internetu je pár stránek, které se coming outu věnují. Myslím jsi, že když píšete sem do poradny jenom ztrácíte čas. Když tak mi napiš a pošlu ti pár odkazů. :) Jinak ty sám musíš vědět, že jsi na to psychicky připravený a že tě některé reakce nezaskočí. :)
29. 08. 2016 v 11:29Off-line colombo  (95/192/90)
Anonym: však se jednou ožereš a vypadne to z tebe :) Jinak proč tomu nenecháš volný průběh ?
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload