Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ostych

22. 04. 2013 v 18:51Off-line Anonym
Ahojte,
najde se tu někdo, kdo je nepřiznaný, nehorázně stydlivý a bojí se jako já? :/

Taky máte ten pocit, že pro kohokoliv druhého byste nebyli dost dobří, že nejste přitažliví a toto Vám brání v hledání vztahu? Mám přímo hrůzu z toho, že když s někým naváži vztah, tak mu nebudu dost dobrý a už vůbec bych nepřežil, kdyby se někdo dozvěděl, že jsem co jsem. :/

Vím, není to žádný konkrétní dotaz, na který by se daly psát nějaké rady, ale spíše mě zajímá, zda má i někdo další takové trápení :/... Pište co vás napadne, rád si cokoliv přečtu.
22. 04. 2013 v 19:03Off-line Anonym
Já bych strašně rád navázal s někým kontakt, ale prostě se za sebe stydím :/ A to nejsem nikterak tlustý nebo tak něco. Možná jsem do pohody kluk, ale já se tak necítím. Jsem sebek***ický a kdyby mělo dojít na nějaký vztah, tak jedině v tajnosti tak, aby o tom vůbec nikdo jiný nevěděl, protože kdyby to okolí zjistilo, tak bych to zkrátka nepřežil. Ale to je asi nemožné najít někoho, kdo by byl na tom tak stejně :(
22. 04. 2013 v 19:52Off-line Sheppy  (28/184/75)
Byl bych v klidu mě taky dodala odvahu až seznamka :-D sice jí není tolik ale už nějaké srovnání se sebou samým je znát :) .. případně i já se nabízím že můžeš napsat pokud budeš chtít :)
22. 04. 2013 v 20:35Off-line Anonym
Dík moc za zatím napsané názory a příspěvky. Snad se odhodlám a některým napíši :/
22. 04. 2013 v 21:36Off-line Anonym
Jenomže ten problém není v tom, že mi to říkají druzí. Oni mi to neříkají, to je já si to o sobě myslím a myslím si, že si to myslí i ostatní :/
22. 04. 2013 v 21:40Off-line power  (23/180/65)
Tak nehledej lepší než jsi sám, pak ten problém "že nejseš dost dobrej" nebude
22. 04. 2013 v 22:29Off-line dadi  (37/187/105)
Anonym (:-/) : Mám to úplně, ale úplně stejně jako ty .... Takže dokážu vědět, jak se asi tak cítíš.
22. 04. 2013 v 22:30Off-line honza94  (29/-/-)
Podobný problém zažívám i já, ale jakmile jsem se registroval na tuto seznamku, tak mi to dodalo jisté sebevědomí. Zatím jsem ve stavu anonymním, co se týče mé orientace :D. Neboj, takových jako jsme my ještě je ;). Stačí si dodat trochu sebevědomí. :)
23. 04. 2013 v 12:49Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ano, gayů co to tají je 6% populace
já sám to nechápu, přijde mi to stejně iracionální jako třeba arachnofobie a vůbec bych to možná i nazval coming-outofobie
23. 04. 2013 v 13:22Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Dycky sem chtěl tuhletu druhou stranu pochopit, ty vaše důvody ...když sem s tim já nikdy problém neměl
23. 04. 2013 v 13:24Off-line Tien213  (42/-/-)
Ja budem radsej menej dobry ako by som sa znizil ku niecomu co by sa mi nepacilo..
23. 04. 2013 v 14:19Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ligerisek: Proc to taji? Treba ja to svy mame nerekl, protoze s ni ziju v jednom dome a nemam ukoncenou matu***u a nebudu riskovat, ze me vykopne a otcovi? Ten jen posila penize a to je vsechno a ric mu to aby pak penize neposilal ci docasne neposilal?? A iracionalni to vubec neni.. Nekdy neni treba hned kategoricky zavery delat..
23. 04. 2013 v 14:34Off-line Anonym
Ligerisek: Promiň, možná budu teď hnusný. Ale každý nevypadá na první pohled jako přihřátej. Je rozdíl, když to z tebe přímo srší a když jsi naprosto normál a nikdo nemá nejmenší tušení o tom, že by jsi mohl být na kluky. Navíc jsem bisex, ale ty vaše teorie k tomuto pojmu jsem tu nedávno již četl v nějakém tématu a nežádám, aby mi tu někdo o tom něco psal...
23. 04. 2013 v 14:48Off-line mathew002  (29/182/-)
Ja teda na tom nejsem az tak "spatne", ale take mi dela problemy se s tim nekomu sve***, nebo jen tak nekoho oslovit, cely zivot mi delal kontakt s lidmi problemy, ale snazim se a zvladnou se to da ;)
23. 04. 2013 v 15:55Off-line Ligerisek  (36/172/62)
A já snad vypadám na 1 pohled přihřátě?! O.o ne, když sem se přiznal, tak sem si ani neholil kulky a vypadal sem tak tuctově, až je mi z toho na blití, jak sem nic neznal a neuměl porádně se sebou nic udělat a ani nikdo mi nic neporadil :(

pochopit dokážu akorát vážný důvody, třeba Sonicboom to eště pochopim, když se eště neumíš postavit na vlastní nohy, ale u kluků, kteří už pracujou, akort daleko od domova to už pochopit nedokážu, že by radši zavraždili vlastní matku, než aby na ně padl stín podezření, že sou teplý a to i před jinejma teploušema
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload