Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem já to ale divňous

02. 09. 2016 v 15:45Off-line Marek0134  (29/178/74)
Větsina homosexuálů mě svým chovánim a vybranou vizáží odpuzuje, ke svojí smůle mi kus masa s nalakovaným účesem a chováním jak pod vlivem opia pro kterýho je kluk erektickej magnet nepřípadá přitažlivý a mám co dělat abych trapné situace zahrával do outu. Nejlepší a nejvíc vzrušující vztah jsem prožil s klukem kterej předtím nepochyboval o své heterosexualitě. Představa že mě druhá strana vnímá primárně jako sexualní objekt je také dosti nelichotivá, to platí i pro holky. Tenhle svůj "smutníček" sem napsal na základě náhlého uvědomění a shrunutí los seznamkos. Třeba se se mnou někdo ztotožní a nebo si naopak píchne, a jestli budu hodně vopíchanej tak v dalším támatu vosolím homo náturu a zbortím žůžo-pride =D.
02. 09. 2016 v 15:58Off-line Vanilla  (27/178/60)
Ber to z té lepší stránky - máš vybraný a "jedinečný" vkus, a málo lidí ti sedne. Já to mám taky tak a beru to jako výhodu. Protože pak neskončím ve 30ti jako tzv nepotřebné zboží, jestli mě chápeš :D
02. 09. 2016 v 16:35Off-line Zdendyss  (26/-/-)
Tak to jsem asi taky "divňous" :) Jako výhoda mi to ale nepřijde (jako psal Vanilla), protože se mi líbí většinou jen str8 kluci/chlapi :D
02. 09. 2016 v 16:41Off-line onlip  (60/180/84)
Marku, v žádném případě nevnímám své blízké jako sexuální objekty. Už proto, že mnozí žijí v párech a já jim můžu nanejvýš pomáhat v provozních problémech, tj. něco odněkud někam dovézt, utěšit je v problémech vzájemných vztahů. Nikdy nesmím zasáhnout do jejich vazeb, resp. smím je jen posilovat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 09. 2016 v 08:31Off-line esthetique  (40/-/-)
Jses totalne mimo, chlapce. praveze vetsina homosexualu se chova naprosto prirozene, oblika se sportovne nebo normalne, proste chova se jako vetsina chlapu. to sis pouze vsimnul te pribuznene MENSINY. EVIDENTNE VE SVEM UTLEM VEKU MOC HOMOSEXUALU NEZNAS A MOC HOMOSEXUALNICH KAMARADU TAKY NEMAS NEBO SE OBKLOPUJES PRAVE TEMA BUZNICKAMA....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 09. 2016 v 22:50Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, jak pise esthetique .. pozorujes ty 4% extravagantnich nagelovanych buzen .. ale kluku na kluky je vic a ti mimo uvadena 4% jsou k necemu .. jen to na nich nepoznas, protoze to nejsou buzny :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload