Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Pustiť ho do môjho srdca?

02. 09. 2016 v 22:44Off-line Anonym (Terran)
Takže mal som len 2 vzťahy... Tento môže byť 3... Prvý som skončil, lebo nemal zmysel, 2 skončil po dlhom psychickom týraní, 3x ma podviedol, no zamilovaný som mu dával šance... 2 vzťah ma "zlomil" a ja som upadol do silných depresií, začal som sa rezať oveľa viac, začal som fetovať, piť, fajčiť, hľadať spôsob ako sa zabiť... S fajčením, pitím a drogovaním som prestal... Pred rokom som si začal písať s chalanom, ktorý mi písal že ma ľúbi, chce ale nemôže... Vraj sa vráti, keď dorobí školu, vodičák a kúpi auto... Pred 2 mesiacmi mi napísal a pozval von, nech sa spoznáme... Tak už 2 mesiace chodíme von, dozvedel som sa že ma chce, dorobil školu, ma vodičák, kupuje auto (má 18)... Pamätá si úplne všetko čo sme si písali pred rokom o mne, atď... Chová sa kúsok divne, ako by sa neotváral citom... Pred 3 dňami sme boli spolu na výlete, 1noc... Myslel som si, že mu ide o sex, aj ostatní (ktorí o mne vedia) mi to povedali, no napriek tomu som tam šiel... Výlet bol super, on ho celý zaplatil, no keď v noci si ku mne ľahol a ja som sa tak trošku rozstriasol ma ukľudnil, že ide o mňa a nie len o sex... A po tej noci sme ten deň ani neprehovorili ani mi nedal pusu, no stále tvrdí, že ma na 100% chce a aj vzťah... TAKŽE: neviem či otvoriť moje srdce jemu alebo nie... Veľmi ho chcem, je krásny, trošku je macko a hlavne je, že má v hlave... Ale predstava, že ma nechá a ja upadnem na to dno ma ničí... Naozaj neviem, čo robiť, som zúfalý... Prosím o serióznu radu... Ďakujem

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload