Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vyznání kamarádovi

04. 09. 2016 v 03:05Off-line Anonym
Ahoj nevím jestli mužu toto poslat kamarádovi. Jsou náznaky ze to cizi taky tak ale je zase hodně náznaku ze gay není. Co myslíte, da se tim něco zkazit?
"
Přiznám ti něco co možná někteří tušili už dříve ale nikdy jsem to nikomu nepřiznal. Možná jsem bisexuál možná je jen velká nouze o holky, které za to stojí, ale ja to už tak proste ted cítím. Je mi s tebou opravdu hodně dobre a nejspíš to z me strany už není jen obyčejné kamarádství. Muže to byt láska?

Co je to láska a touha po vztahu? Ja to beru jako vzájemné pochopeni a to ze těm lidem je spolu dobre, věří si a svěřují se s tim, co o jich nikdo jiný neví.

Cítím k tobe city, které pořádně nedokážu vysvětlit, ale vím ze bych i společný vztah chtěl zkusit a představa že tě mužu políbit mě hodně vzrušuje.

Nejspíš ti to nikdy neposlu ani nikdy neřeknu protože pro me naše přátelství znamená opravdu moc a vážím si toho, že jsem měl možnost tě poznat. Nechci to mezi náma ohrozit. Pokud ti to pošlu nebo někdy řeknu věřím ze me neodsoudis a zůstaneme přáteli.

"
04. 09. 2016 v 04:03Off-line kounit  (102/-/-)
Musím ti už nějakou dobu napsat něco co mě hodně trápí a chci aby jsi to věděl.
Nejspíše jsem bisexuál, zatím nevím zda preferuji holky nebo kluky ale je to tak a chci aby jsi to věděl.
Poslední dobou jsem si začal uvědomovat že k tobě možná cítím i něco více, nevím zda bych to nazval láskou ale je to něco více než jen přátelství.
Píšu ti to proto že věřím že to vezmeš v pohodě, protože jsem pořád stejný člověk jakého jsi znal do teď.
Jsem připraven na jakoukoliv reakci z tvé strany. Jak pozitivní nebo negativní, ale chci aby jsi věděl že tahle novinka na našem vztahu něco může ale taky nemusí změnit.


Pokud na to zareaguje stylem "Nechci se s tebou bavit" tak bych připsal něco ve stylu:

Jsi k***t aspoň vím že bych si měl příště lépe vybírat přátele.
04. 09. 2016 v 07:52Off-line onlip  (60/180/84)
Valil bys to na něj příliš prudce. Já to svým přátelům řekl, ale nechal jsem jim prostor k úniku. Řekl jsem jim, že jsou mi blízcí, něčím sympatičtí. Pochopili to a časem jsme se mohli bavit o dalším. Ale nikdy jsme se nedotkli.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 09. 2016 v 19:01Off-line i8051  (53/184/97)
Oprav hrubky a posli, nic tim nezkazis .. to hlavni tam je a micuda bude na jeho strane a treba se budes divit, co odpovi .. drzim palce :-)
04. 09. 2016 v 23:56Off-line zezplzne  (26/182/85)
Upřímně tim třetim odstavcem bys ho mohl trochu (dost) vyděsit. Buď bych to přeformuloval, nebo smazal.
05. 09. 2016 v 07:44Off-line kounit  (102/-/-)
Obecně si myslím že je to napsané stylem, který ho spíše zastraší pokud nebude taky gay :-D
05. 09. 2016 v 10:28Off-line comrade  (39/195/102)
Já si myslím, že ho to zastraší, i když gay bude. :D Radši mu jenom řekni, že jsi gay, ostatní nech na pozděj.
05. 09. 2016 v 15:38Off-line zvedavko  (44/175/85)
Kraasne :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload