Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Máte řidičák na auto B? Jak probíhaly zkoušky?

04. 09. 2016 v 18:34Off-line Anonym
Je tu někdo čerstvě po udělání řidičáku na auto? Pokud ano tak jak to probíhalo jak vypadaly testy atd? díky
04. 09. 2016 v 18:40Off-line Pepinno  (25/176/75)
Na pohodu :) Testy byly téměř stejný jako na http://etesty2.mdcr.cz .
04. 09. 2016 v 18:55Off-line Haru  (26/-/-)
Co jsem se bavila s instruktorem, tak jsou jen tři typy lidí u testů. 1) Ti, co to dají v pohodě 2) Ti, co to obvykle dávají v pohodě, ale ze stresu dělají neuvěřitelné chyby a za 3) Směska psychopatů, alkoholiků a feťáků, kteří i když ty testy po čase udělají, tak pak rupnou u jízdy, nebo o ten řidičák stejně za pár týdnů/měsíců zase přijdou.

Osobně mi ty testy připadali v pohodě, je to to samé, jako to, co tam nahoře napsal Pepinno. A na jízdách buď hlavně v klidu a přemýšlej o tom, co děláš ;) Hodně štěstí :)
04. 09. 2016 v 19:04Off-line vasek698  (25/-/-)
Já jsem udělal řidičák 23.8. a ještě na něj čekám, že to natisknou :D
Testy máš stejný jako na ministerstvu dopravy skupina B. Čili vem učebnici a to se uč, od toho ji máš.

Jízdy neřešíme, takže hurá ke zkoušce.
Nasedneš, zeptáš se, jestli chce, abys udělal předvýjezdní kontrolu a popřípadě popíšeš, co bys kontroloval (nezapomeň na povinnou výbavu).
Pak jedeš, dodržuješ předpisy... Není od věci se splést ve výjezdu na kruhovém objezdu jako já a prodloužit si jízdu jinam. :D Pak to už nezdržoval a já jel dooobu absolutně klidnou silnicí, kde to byla samá hlavní :D
04. 09. 2016 v 19:09Off-line i8051  (53/184/97)
Vasek698 - poslal bych vas do prahy do centra :-)) tam jsem delal v 18 jizdy ja
04. 09. 2016 v 19:39Off-line vasek698  (25/-/-)
V Praze by mi asi nevydržely nervy a někoho bych asi postřílel... :D
Což o to, tady taky byl provoz ale v tý jedný části to byla pohodička.
04. 09. 2016 v 19:53Off-line magnas26  (42/-/-)
Jen se snažte...a sosejte rady od instruktorů...
a pak při zkouškách se soustřeďte..pak to pude...
a hlavně s mokrým řidičákem pak nemachrovat...takových jsou pak plný krchovy...
i když drandím po cestách 20 let (od 15 ti s pinckem, od 17ti s motorkou a pak už auto) a soukromě najezdím 20 tis. km ročně, tak mě stále občas něco překvapí...
04. 09. 2016 v 20:00Off-line vasek698  (25/-/-)
Přesně tak. Já jak už drandím na pinckovi nevím od kolika a do toho hodně s někým, tak vidím, co jezdí za hovada. Nejvíc mě pak dokážou rozesmát právě ti s tím ´´mokrým řidičákem´´, co si okamžitě na každý sociální síti musí dát fotku s autem jako největší blbečci. :D
Vypisovat, co už jsem zažil... asi ani není potřeba, protože si každý umí představit, jaký hovada na silnici jsou a ještě jich bude...
04. 09. 2016 v 20:11Off-line magnas26  (42/-/-)
Vašku, v tvých letech jsem si kupoval Škodu 100 :-)
04. 09. 2016 v 20:11Off-line houston  (26/185/78)
Haru: asi se řadím do 2. skupiny. Testy jsem dal na 49b./50, ale u jízdy jsem jako jediný z 8 lidí rupnul. Testy si nadrť z výše uvedené stánky, taky jsem je používal. Na jízdu s komisařem žádné rady nemám, akorát v Praze je spousta míst, kde lze udělat chybu, jinde to možná je trochu jednodušší...
04. 09. 2016 v 22:27Off-line Haru  (26/-/-)
Houston - z toho si nic nedělej, u nás rupla jedna holčina třikrát za sebou a pokaždé kvůli úplným blbostem... Dost i záleží, jakou má komisař náladu, no a jestli zrovna potřebuje "plnit normu" a najít taky někoho, koho by za ten den mohl vyrazit... V té Praze to bude určitě i náročnější, než třeba u nás.. Na druhou stranu, u vás se zase možná může stát, že by jste několik minut strávili popojížděním v kolonách, to u nás moc nehrozí :D
02. 11. 2020 v 14:23Off-line Speedy93  (30/-/-)
Tak z osobní zkušenosti když jsem ještě nevěděl o čem ta "autoškola" vlastně je tak jsem z toho měl hrozný strach a navíc když mi to ještě platil fotr který neměl moc peněz.Co se týká testu tak řeknu ti to takhle....máš otázku a tři možnosti logický A) B) C) a v 90% případu je ta správná odpověd ta co je nejdelší :) nevím proč to tak mají,přítom je to všeobecně známo a stejně ty otázky nikdy nezmění.Takže ty testy se dají dělat i online a to co budeš mít potom na zkouškach tak to bude uplně stejný test jako ten co si najdeš na netu.První jsem si říkal hm,je to blbý že já se prostě ty testy nenaučím a kdybych už ty testy nějak udělal tak zase nedám jízdy.Tým ale jak jsem furt dookola každý den celý den dělal ty testy tak už jsem se ty otázky naučil nazpamět a pak už jsem viděl dvě první slova z otázky a hned jsem veděl že správná odpověd je ta nejdelší.Takže test jsem v AS udělal na 90% (jedna chyba) ale ty jízdy u mě byl horor.Chytil jsem komisaře k***ta prostě....a bud jsem se mu nelíbil já a nebo prostě nemá rád kluky.Ten mě vykopl snad 5x (jednou jsem si nevzpomenul na jednu věc z pov.vybavy) pak jsem se jenom rozjel a zapoměl si rožnout světla takže po půl metru "zastavte si u krajnice,neprospěl jste" pak jsem zase pry moc pomalu zrychloval že nás mohl klidně kvůli toho naprat kamion zezadu atd...a furt něco.Pak jsme si nechali zavolat jiného komisaře a ten řekl hned na poprvé že jezdím krásně,žádná chyba a prošel jsem.Takže není to jen o těch testech,to je spíše taková blbost.Duležitý je ten k***t co sedí za p***lou.

u ženských je to jinak tam roztahne nohy ta kačena a má to,ale chlapa dokážou pěkně potrápit.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 11. 2021 v 19:33Off-line Charles2300  (32/183/85)
Mam i C a zkousky probihaly jako u zkousek, zajimave co
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload