Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaká je vaše oblíbená kuchyně?

06. 09. 2016 v 00:45Off-line remik  (23/-/-)
Ahoj :)
chci se zeptat jen tak ze zajímavosti, jakou kuchyň máte nejraději?
Ideálně třeba i pokrm? co byste mi nebo ostatním mohli doporučit? :)
06. 09. 2016 v 00:52Off-line onlip  (61/180/84)
Velmi rád jsem dělal kuře, kachnu, husu, ale i svíčkovou, guláš apod., ale postupně inklinujeme k vege, takže hodně zeleniny na páře.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2016 v 08:07Off-line Mio6602  (103/-/-)
Tak za sebe bych řekl, že čím nezdravější jídlo, tím je to větší laskomina. Jinak vybíravý nejsem, ale na konzumaci hmyzu a hadů jsem ještě nedozrál.

A nejraději mám cizí kuchyně (rozuměj na návštěvě). Odtamtud chodí dobroty a nemusím mýt nádobí.
06. 09. 2016 v 14:46Off-line Radek1951  (72/175/75)
Nejraději mám tradiční českou kuchyni - svíčková na smetaně s knedlíkem, hovězí (z kližky) nebo vepřový (z plecka) guláš, ten raději s chlebem. Maminka kdysi dělávala taky vepřová plíčka a srdce na smetaně, prostě lahůdka. Nebo pečený bůček se zelím a bramborovým knedlíkem.
Ze slovenské kuchyně mám rád halušky, ty tradiční s brynzou a slaninou, ale dobré jsou taky třeba s nivou a slaninou nebo jako tzv. střapačky se zelím a pečeným uzeným masem.
Jsem prostě masový, ale nemusím drůbeží a z vepřového mám rád krkovičku a naopak nesnáším kýtu a kotletu, jsou moc suché.
06. 09. 2016 v 14:54Off-line igy  (38/173/81)
Nemám oblíbenou kuchyni - v každé kuchyni mám svá oblíbená jídla a žádná kuchyně mi nesedne zcela. Ale nejvíc jídel mi asi sedne v italské - těstoviny, risotto, pizza, moučníky... Nejraději mám asi tagliatelle s lososem a citronem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload