Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Reklama na Alláha...

08. 09. 2016 v 14:39Off-line BussterX  (103/130/150)
"Ježíš byl uctívačem Allháha a klaněl se mu, Alláh je jediný Bůh... ble ble ble...!"
Pánové, věc je vážnější než se zdá... Na You Tube jsou do videí automaticky zařazovány reklamy... to je OK... co NENÍ OK je to, že jsou natočena islamistická (!) videa, namluvená i v češtině či slovenštině a určená pro českého konzumenta, a tato vide propagující alláha a islámskou víru jsou zařazována jako reklama do videí! Všechny tyto sračky jsou na Youtube na kanále Life UK, a z tohoto kanálu jsou zařazovány v podobě reklamy do běžných videí, čili koukáte třeba na Simpsonovy nebo na dokument o WWII a když se vám spustí reklama tak tam běží propagační šot o islámu! F**k Multi kulty... omfg jak je toto možný? Několikrát za poslední dny se mi tato sračkoidní propaganda spustila na YouTube tak jsem si dal tu práci zjistit odkud se to bere, a je to z toho kanálu Life UK... kdo za tím stojí a kdo to platí? tady máte jednu z těch sraček: https://www.youtube.com/watch?…
08. 09. 2016 v 14:41Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Mě zase youtube reklamy neustále zvou na dovolenou do Dubaie a nabízejí mi ruské a latina nevěsty : ) Asi mě google zas tak dobře nezná LOL.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2016 v 15:48Off-line wanderlust  (32/184/-)
Furt lepší než odhánět jehovisty od dveří ne?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2016 v 15:51Off-line wanderlust  (32/184/-)
Kdyby jste radši řešili jak v TV furt jede ta ženská jak má v pipine kvasinky a nevím co všecko... :D
08. 09. 2016 v 15:58Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
V kolonii, která se řídí pseudo-Evropsko-lidskými normami a nařizuje dětem vymývat mozky multikulturou se není čemu divit.
08. 09. 2016 v 19:58Off-line vegantronic  (38/186/77)
Twl. 17 tisíc shlédnutí za dva roky a Buster se z toho může... :) Náhodou do těch keců o Alláhovi je to dobré a pravdivé :)
08. 09. 2016 v 20:37Off-line vegantronic  (38/186/77)
A jinak pro BusteraX. Youtube to má nějak nastavené, že když třeba hledáš nějaký sračky o uprchlících, tak se ti tam úmyslně pustí i jejich příběhy, takže v příběhu Islámu to možná bude podobný. Nehledej sračky a nebudou se ti tam zobrazovat kontrasračky. :)
08. 09. 2016 v 21:27Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A tahle reklama, pokud to vůbec byla reklama, nebyla moc nebezpečná, protože je nudná a dlouhá. Lidem vymejvají mozky ty trapné reklamy, jako například to psisko na fofolu nebo ta na ten nábytek xxxlutz, jak tam kráva zpívá na té obří židli. Takové reklamy jsou společensky nebezpečné, protože se člověku dostanou pod kůži a pamatuje si je, i když nechce.
08. 09. 2016 v 21:34Off-line Radek1951  (72/175/75)
No já mám na Youtube zkušenost, že reklamy se dají po 4 secundách vypnout, objeví se "přeskočit reklamu" nebo na obrázkových reklamách je v horním rohu křížek, kterým se obrázek vypne.
Je fakt, že mne nasere, když se mi na záznamu koncertu Jarka Nohavici objeví reklama, která se k těm krásným písničkám naprosto nehodí, ale kdoví jak by byl přístup na Youtube drahý, kdyby tam ty reklamy nebyly. Řeším to prostě tím, že je vypínám.
08. 09. 2016 v 21:38Off-line Radek1951  (72/175/75)
Lukino Luk : to je přece účel reklamy, dostat se člověku pod kůži a docílit toho, že si nakonec zboží koupí.
08. 09. 2016 v 21:41Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No však jo. :-P Ale to ta reklama od Busstera jaksi nesplnila, takže se Busster nemusí bát. :-)
08. 09. 2016 v 22:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Drahé tupé a omezené blbky, do evropy se valí řízená vlna islámských primitivů z jiné civilizace a media jsou zaplavena islamistickým vymývaním mozků, je to útok na naši civilizaci a já se ptám, jak může být na youtube reklama na alláha... kecy komu se co zobrazuje s si strčte do p***le, jde o princip vy omezené tetky zajímající se akorát o délky čuráčků a barvu kabelky :P

např.: v tomto videu se zobrazuje ta reklama pokažde, cca 4 - 5 minut od začátku, a to pokaždé, schválně kdo ji tam mít nebude....
https://www.youtube.com/watch?…
08. 09. 2016 v 23:05Off-line vegantronic  (38/186/77)
Islámská vlna primitivů co se bude prát s primity jko BusterX. To se máme na co těšit :-)
08. 09. 2016 v 23:07Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ten pocit, když BussterX zjistil, že tady to není skupina Islám v ČR nechceme, aby mu někdo poradil na který nádraží ty své nesmysli má jít hlásit z tlampače :) Dobrou :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 09. 2016 v 23:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantrone, na tebe taky dojde až se bude lámat chleba :P
09. 09. 2016 v 01:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Já ji tam neměl. :-P Ale jak říkám, ta reklama byla blbá a navíc je umístěna u animovaného filmu pro děti, kteří ji beztak nebudou rozumnět, takže klíííd :-D
09. 09. 2016 v 05:04Off-line Mio6602  (103/-/-)
Já jen nechápu, jak někdo může být tak vymytý a ještě tomuto multi-kulti obohacování tleskat.
Islám není jen pouhé náboženství, ale je to zároveň ideologie. Ideologie nepřátelská našemu způsobu života. Různí pomýlenci se tady chtějí podbízet a přizpůsobovat někomu, kdo sem doleze na návštěvu a chce si to tady zařídit podle zvyklostí země, ze které utekl.
Je pravda, že dějiny nakonec vždy píšou vitězové, ale minimálně dnes jsou sluníčkáři vnímáni jako kolaboranti. A já bych rád věřil, že jednou budou takto i souzeni.
09. 09. 2016 v 08:03Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Proč jsou na YouTube takové reklamy možné? Jaký byl skutečný důvod Babišovy návštěvy společnosti Google v dubnu 2015?
09. 09. 2016 v 10:24Off-line wanderlust  (32/184/-)
A proč by tam ta reklama být nemohla? Vadí vám snad ze jednou v životě vidíte v médiích islám a není to ve spojitosti s tím jak nějaký muslim někoho zabil, znásilnil, odpálil atd.? Všichni jste otrávení, když se setkáte s homofobií, ale sami jste rasisti. Podívejte se ke kolika vraždám, znásilněním, útokům denně dojde a nemá to na svědomí žádný muslim. To že je v jejich řadách špína neznamená, že ta není v každé kultuře a každé společnosti. Nesouhlaste si s masovou migrací, to je v pořádku, ale nesuďte někoho podle jeho vyznání.
09. 09. 2016 v 10:25Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
" ale sami jste rasisti" Islám není rasa LOL.
09. 09. 2016 v 10:26Off-line gin  (63/184/120)
@vegatronic

Jen je tady haj. Mně nanejvýše vodpižlají kůžičku na hlavičce, což ty užmáš, ale tobě jako gayovi rovnou vodpižlají hlavu. Jak to dělají jsem už na videu viděl.
09. 09. 2016 v 10:32Off-line wanderlust  (32/184/-)
@AintThatTheTruth
Kulturní rasismus, vygoogli si to.
09. 09. 2016 v 10:36Off-line i8051  (53/184/97)
No .. lepsi reklama byla Booobika :-)
09. 09. 2016 v 10:37Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Tohle slovní spojení je dobrej oxymoron.

Některé kultury jsou lepší než jiné.

Západní kultura je ta nejlepší kultura co existuje a kdy existovala a tím pádem nadřazená všem ostatním, obzvláště Islámu : )
09. 09. 2016 v 10:48Off-line wanderlust  (32/184/-)
Očividně nemáš páru co to znamená.
09. 09. 2016 v 11:05Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
"Oxymoron je v lingvistice spojení slov, jejichž význam se navzájem vylučuje"

Řekl bych, že rasista je člověk který tě odsoudí za to, jestli jsi černoch, asiat, běloch nebo indián a je mu jedno z jaké kultury pocházíš.

Slovní spojení "kulturní rasismus" nevím z kama jsi vzal, ale nejspíš to má představovat něco jako posuzování lidí podle toho, s jakou kulturou se ztotožňují což mám ve zvyku dělat protože to jakou kulturu někdo vyznává ti o člověku mnohdy hodně poví : )

Jestliže se někdo ztotožňuje s kulturou která praví že je OK si vzít za ženu 6 leté děvče a mít s ní sex ve věku 9 let a že je OK chovat se k ženským jako ke zvířatům, tak na to vem sakra jed, že tohle není kultura ani zdaleka rovná té západní například : )

A jelikož si nedělám obrázek o člověku na základě jeho rasy ale do jisté míry by se dalo říct, že na základě toho jakou kulturu vyznává ano, tak je pro mě spojení "kulturní rasismus" vzájemně vylučující se uber sračka, kterou jsem se rozhodl nazvat oxymoronem, protože jsem nechtěl být sprostý a taky abych vypadal chytřejší na internetu samozřejmě : )
09. 09. 2016 v 11:58Off-line wanderlust  (32/184/-)
Oxymoron to není, je to druh rasismu k jiným náboženstvím a kulturám, kde není fyzický vzhled klíčovým faktorem. Jedna věc, kterou musíš brát v potaz je, že islám je velké náboženství a v každé zemi mají jiná pravidla, takže ne vše se vztahuje na každého muslima. V dnešní době je opravdu ra***ou že by si někdo bral holku už při prvním krvácení mimochodem. Že s určitými věcmi nesouhlasíš, to je v pořádku, ale že islám je celý, špatný, jak si můžou dovolit mít reklamní spot na svoje náboženství, každý muslim je vrah atd. To už je pak ten rasismus.
09. 09. 2016 v 12:29Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
"Jedna věc, kterou musíš brát v potaz je, že islám je velké náboženství a v každé zemi mají jiná pravidla"

Ale všechny mají společné to, že jsou to teokratické diktatury, které stojí za hovno a ve kterých bys ani ty ani já nepřežil ani týden : )

I v Turecku, což je ta nejmírnější islámská země si zvolili jako hlavu státu diktátora a islámského fundamentalistu.

" V dnešní době je opravdu ra***ou že by si někdo bral holku už při prvním krvácení mimochodem. "

Islám není ideologie, která patří do dnešní doby a to že se to (zatím) neděje na západě neznamená, že se to neděje nikde : )

Irán: "Přestože neexistuje vládní nařízení, které by vyžadovalo po nadcházející nevěstě důkaz toho, že je panna tak v Iránské společnosti stále tyto zvyky a tradice převládají.

Spoustu mužů si odmítá vzít dívku, která měla nemanželský sex.

Podle tradice byl rodině ženicha po svatební noci prezentován kus prostěradla se skvrnami od krve jako důkaz neporušené panenské blány.

V dnešní době se však většina (to znamená né všechny) rodiny spokojí pouze s tzv. certifikátem panenství.

Toto má za důsledek zvýšenou poptávku po hymenoplastikách (zákrok, který obnoví panenskou blánu)."

Ano, Islám je celý špatný.

Naše kultura je nadřazená té Islámské, deal with it.

Konec diskuze protože mám pravdu, bye Felicia :D
09. 09. 2016 v 12:32Off-line matejkrogner  (22/169/55)
Islám je ta největší svinská ideologie, plná násilí,špíny a nesnášenlivosti.
Kdokoliv kdo Islám podporuje nebo hájí,by měl být okamžitě zavřen do vězení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2016 v 13:21Off-line gin  (63/184/120)
Wanderlust (24/184/90)
@AintThatTheTruth
Kulturní rasismus, vygoogli si to.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

To je zrůdnost z neomarxistické dílny.

Pro mne mrzačení pohlavních orgánů žádnou kulturou není. Přesto mne cirkumfetišisté z www.netdoktor.at označují za rasistu. Ti jsou z přílivu migrantů úplně nadšení.
09. 09. 2016 v 13:31Off-line gin  (63/184/120)
Tak jsem si to vygooglil. Pojem z neomarxistického Hate Free, což jsem předpokládal.

Dle mne je neomarxismus stejně zvrácený, jako marxismus leninský. Všechno je to jen velmi pokrytecké lidskoprávní kryptonáboženství. Že je marxismus obou typů kryptonáboženství je všeobecně známé. Neomarxisté chtějí využít islám jako beranidlo k rozbití tradiční evropské společnosti. Nedochází jim, že to jejich beranidlo může nakonec utlouct je samé.
09. 09. 2016 v 14:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Kulturní rasismus jo? myslím že nikomu nevadí vietnamci, nikomu nevadí budhisti, nikomu nevadí indiáni z brazílie kteří na náměstí provozujou hudební produkci.... nikomu nevadí nikdo, kdo respektuje zvyky většinové kiltury v níž je hostem... ale každýmu soudnýmu člověku musí z principu vadit každá kultura nebo náboženství která atakuje naši kulturu (zde je samozřejmě kultura synonymem pro souhrn hodnotových aspektů které naši cicilizaci činí tím čím je).... takzvaní sluníčkáři jsou tupí omezenci, chápu ale, že existuje spousta xenofobních vymaštěnců kterým vadí VŠE cizí a každá jiná rasa... jenže sluníčkáři jim tou svou vypatlanou politikou vůči islámu nahánějí sympatizanty... říkám to celou dobu, a teď se mi to potvrdilo při volbách v německu.... populisti válcují ve volbách jiný strany.... a je to chyba sluníčkářských vypatlanců a jejich vymaštěné poílitiky že jdou populisti nahoru... říkal jsem už před rokem, že se to stane, a teď se to děje... zkuste mi věřit i v tom ostatním, vy, kteří si nevidíte dál než na špičku nosu vyhřívajíce se v pocitu vlastní dokonalosti pseudohumanistů
09. 09. 2016 v 20:31Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Mě Vietnamci vadí. Bohužel se s nimi setkávám z jiné pozice než většina z vás tady, a tak je znám z jejich jiné stránky, která je hodně hnusná. Ale uznávám fakt, že nemají ambice měnit (po kulturní stránce) cizí prostředí, ve kterém žijí, na vietnamské. V tomhle ohledu nebezpeční nejsou a nikdy nebudou, protože západní kapitalismus jim sedne jako ulitej.
09. 09. 2016 v 20:44Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jinak má Busster velkou pravdu, ale populisti ještě nejsou tím nejhorším, horší to bude, až se začnou ve velkém volit skuteční pravicoví extrémisti, paradoxně ti pravicoví extrémisti, proti kterým "bojuje" Vegatronic. A přitom jim on, jakožto sluníčko, přímo i nepřímo jednou dopomůže k moci, což je vtipná pointa. :-) Prostě klasický dobroser, aneb někdo, kdo v rámci konání svého dobra paradoxně posere všechno dobré. :-P
09. 09. 2016 v 21:05Off-line Alk  (26/-/-)
Táto reklama je naozaj strašná, no to znamená, že aj reklama na kresťanstvo alebo aj tv LUX sú blbosti :)
09. 09. 2016 v 21:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Luku, jasně že mám pravdu... a víš proč mám pravdu? protože znám historii, nedělám nic jinýho než že aplikuju již historicky ověřený principy na současnou situaci... známe to i z fyziky - akce a reakce...... a kurńa světe div se ono to funguje... ne nadarmo se říká, že národ kterej zapomene historii je nucen ji opakovat stále dokola i s chybama...
09. 09. 2016 v 21:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Alk: souhlas.... akorát že v současné době se křesťani nevrhají opásaní výbušninama jako sebevražední atentátníci ani nestřílejí kalašnikovama v buznadiskotéce ani nazákládají křesťanský stát na žádném okupovaném území ani miliony křesťanských "uprchlíků" nezaplavují svět :D tady se pánové děje něco nehezkého, když uvážíme, že youtube patří gůglu a gůgl je americká firma stejně jako fejsbůk kde je okamžitě vygumován každej profil kterej vystupuje proti islámu.... otevřete oči panstvo
09. 09. 2016 v 21:21Off-line Alk  (26/-/-)
BussterX: Pravdepodobne by to video zmazali, ak by sa to nahlasovalo.
Treba si ale uvedomiť, že nie všade v moslimskom svete je islam rovnaký. A aj keď ho ľudia prekrútia, tak je jasné, že ho ostatný chápu ako agresívne náboženstvo. To isté platí aj o kresťanstve: protestantstvo, babtisti, katolíci atď.
A ešte, svet mal problém s kresťanskými migrantmi, presnejšie poČas kolonializmu a imperializmu viz.: Severná a Južná Amerika, Afrika,...
09. 09. 2016 v 21:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Alk: no šak jasně, je samozřejmě paralela mezi křesťanstvím a islámem, islám teď zažívá období konkvisty stejně jako křesťanství před staletími takže my jsme indiáni, kteří vítají konkvistadory o kterých si myslí že jsou Opeřeným bohem kterej jim přináší blahobyt, pak se proberem ale už bude pozdě, naše vyčpělá bezzubá civilizace bude nahrazena jinou - tou agresivní... a ta pak za 500 let opustí své bigotní náboženství a stane se sekulární.... nechce se mi čekat 500 let... tobě jo? :D
09. 09. 2016 v 22:04Off-line Alk  (26/-/-)
BussterX: No celý islam a moslimstvo netreba hádzať do jedného vreca ako som už vravel. Je rozdiel medzi islamom v Maroku a napríklad v Sýrii. A treba rozlišovať aj šiitizmus od islamu. Mne sa zdá, že IS vytvoril nové odvetvie islamu, to agresívne, lebo nie celý islam je rovnaký.
09. 09. 2016 v 22:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Alku, ve Francii se usídlili před pár generacemi muslimové, většinou z alžírska... byli slušní, pracovali a nedělali problém.... o genereaci dvě později, se jejich potomci cítí vykořenění, jsou bez vzdělání, frustrovaní a žijí v ghetech... a v těchto ghetech je zaděláno na velkej problém... civilizační problém... a tady loví náboráři teroristů, tady odtud se rekrutují teroristi... takže i když ti uprchlíci co tady jsou už nebudou dělat problémy a budou "slušní", budou se ženit a vdávat uvnitř své komunity a za dvě tři generace tady může bejt pěkně dusno přesně podle toho modelu co jsem popsal nahoře
09. 09. 2016 v 22:49Off-line Alk  (26/-/-)
To už ale nie je chyba islamu, ale chyba rodičov a čiastočne spoločnosti/štátu.
09. 09. 2016 v 22:54Off-line gin  (63/184/120)
IS nevytvořil žádné nové odvětví islámu. Jsou sice muslimové, kteří chtějí islám reformovat, ale jsou v pozici lidí, kteří chtěli ve středověku reformovat katolickou církev. Těm tehdy hrozilo upálení zaživa, nebo byli dokonce zaživa upáleni. Poprava hrozí každému, kdo by chtěl islám reformovat v islámských zemích a těm, kdo se o to pokoušejí v západních zemích, hrozí kulka od vraha.

Tento typ islámu není vůbec ničím novým. Existoval už staletí dříve, jenže byl omezen na bezvýznamný zapadlý emirát uprostřed Arabského poloostrova v okolí Rijádu ovládaný loupeživým klanem Saúdů. Potíž je v tom, že po konci první světové války a po zhroucení Osmanské říše Saúdové dobyli a ovládly většinu Arabského poloostrova, včetně Mekky a Mediny, které byly předtím územím Osmanské říše a začali tak postupně zhoubným směrem ovlivňovat ostatní islám. To, co je natvrdo praktikováno v IS, postupně rakovinným způsobem začíná prožírat ostatní islámský svět. Žádný muslim nemá na čele napsáno, že není touto rakovinou zasažen. A kdo dnes není, tak jí může být za půl roku zasažen naplno. Radikálové vyčítají Saúdům, že slevili z původního wahabismu, jenže Saúdové, nechtěje si to rozházet s USA, hrají dvojí hru.

Zaslepenost sluníčkářů je v tomto velice nebezpečná, protože dopředu nedokáží vidět možné důsledky, které mohou být opravdu katastrofální.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload