Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nerozumím tomu...

09. 09. 2016 v 04:05Off-line Anonym
Ahoj všem.

Tohle je poprvé co píši do poradny, potřebuji se s vámi o něco podělit a i slyšet váš názor.

Jsem mladej člověk co toho moc nezažil, ale tohle mě opravdu děsí...

www.white-media.info/…hnusaci.html

Příjde mi, že je toho ve společnosti stále více a více... nebo se mi to zdá? Nebyli podobné věci ve společnosti stále, jen je to dnes díky internetu vidět?
Vždy menšina podporovala menšinu, ale spousty alternativních a konspiračních webů se snaží spojit promigrační (muslimskou) stranou s tou homosexuální - argumentují zníčením národnostních států a tradiční rodiny.

Můj názor je takový, že právě my, homosexuálové, se naopak chceme přiblížit více tomu něčemu, co si říká " tradiční " ( děti, manželství apod. ).
A ještě se nestalo, že bych potkal homosexuála, co by byl nadšený z islámu a muslimů.
Poslední dobou se bojím o budoucnost...
09. 09. 2016 v 05:06Off-line Centaur  (43/177/-)
To není pravda že se chcem přibližovat tradiční rodině. To chce jen lobby a nevim co tim sledují. Vyšla o tom i kniha ve Francii.
09. 09. 2016 v 05:30Off-line comrade  (39/195/102)
Aj vegantronic tam je, ten toť nedávno zase dělal ostudu v jakémsi videu u strany zelených.
09. 09. 2016 v 07:29Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Vegablb je rudej bolsevik
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 09. 2016 v 08:37Off-line johnj  (40/186/82)
Už dlouho jsem se u snídaně tak nepobavil. Znám ještě pár lidí, kteří jim v seznamu chybí. :)
Nicméně obsah serveru vypovídá mnohem víc o autorech než o lidech, o kterých píší. :)
09. 09. 2016 v 08:38Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
"Člověk by si často přál, aby se byl narodil jako takzvaný divoch na některém jižním ostrově jen, aby ochutnal lidskou existenci, bez příchuti falše, naprosto čistě."

Goethe

:-)
09. 09. 2016 v 09:07Off-line Vlado2  (61/180/80)
Jen pár poznámek:
1. Pokud tě děsí web „white-media“, tak doufám, že tě stejným způsobem děsí třeba i web „antifa“. Nemají si co vyčítat. Když budeš na internetu trošičku hledat, tak podobných hrůz najdeš na okrajích politického spektra víc. Nemá smysl je škatulkovat a rozlišovat (fašisté, anarchisté, komunisté…), protože se ve všech případech jedná o jakési militantně agresivní aktivisty, pokoušející se všechny přesvědčit (jakýmikoli prostředky) o „své“ pravdě.
2. Centaur zde naťukl existenci LGBT lobby, Comrade a Sonicboom pak jednoho z těch mediálně nejznámějších, nejagresivnějších a nejméně bystrých jmenovali. Problém je v tom, že tato lobby se snaží hovořit jménem „všech“ homosexuálů, kteří ovšem z 99% s podobnými existencemi nechtějí mít nic společného. Ale protistrana nás bohužel podle nich posuzuje. Smůla.
3. Není pravdou, že jakési konspirační alternativní weby nás zcela bezdůvodně spojují s anarchisticko-zeleno-rudými… částmi okraje lidské společnosti, vyznačujícími se mj. podivnou proimigrační rétorikou. K tomuto okraji se totiž sama neustále hlásí (naším jménem) ona „LGBT lobby“ a „nepřátelské“ weby jen reagují. Po svém.
4. Poslední poznámka se týká tebe, anonyme. Pokud se ti něco nelíbí a máš obavy o budoucnost, tak s tím něco dělej. Začni třeba tím, že se podepíšeš, aby tvůj názor měl větší váhu, než nešťastné noční vytí psa.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload