Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

K čemu jsou + a -?

14. 09. 2016 v 16:43Off-line Anonym
Chci se jen zeptat k čemu to je
14. 09. 2016 v 16:46Off-line Johnny16  (26/186/80)
Pro naše ega... :D
14. 09. 2016 v 17:20Off-line Mio6602  (103/-/-)
Plusem můžeš dát druhému najevo, že tě něčím zaujal. Pak je na něm, jestli na to zareaguje.
Na druhou stranu je nutno říct, že když mi dá plusko někdo, kdo si prohlédne můj profil a sám na profilu nemá nic, podle čeho bych ho mohl ohodnotit já, tak se potom nemůže divit, když na to absolutně nereaguju. V takovém případě je samozřejmě lepší, když zrovna sám napíše a představí se.

Význam mínusů nechápu. Sám jsem jeden dostal od člověka, kterému jsem v minulosti slušně odmítnul nabídku služeb za prachy a jediné, co mě napadlo, že má mozek desetiletého ditěte. Pokud je mi známo, na konkurenčním serveru mínusování zrušili, protože se ukázalo být poněkud trapným.
14. 09. 2016 v 17:28Off-line Monogatari  (43/195/80)
Trapný je, když můžeš něco hodnotit, ale jenom kladně.. Proč by ti někdo nemohl dát mínus, když ti někdo jinej může dát plus? To zas nechápu já.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 09. 2016 v 17:35Off-line Mio6602  (103/-/-)
Monogatari: Jde o to, že ten plus nebo mínus vidíš jen ty a ten, kdo ti ho dal. Nejedná se o žádné veřejné hodnocení. Může mě eventuelně zaujmout někdo, od koho dostanu plus. Pokud by mi dal někdo mínus, tak mně je to u zádele a nevím, jestli si dotyčný dělá doma sbírku mínusů nebo k čemu je mu to dobrý.
14. 09. 2016 v 19:22Off-line Monogatari  (43/195/80)
A k čemu je ti dobrý, když ti dá plus? Stejně nevíš jestli tě chce vojet, jestli chce zákazníka nebo se mu líbí tvůj xicht. Ale chápu že plusko je příjemnější pro ego, tak ho mají lidi radši.
19. 09. 2016 v 08:47Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Tady v profilu nic nemám a tak není, co hodnotit.
na IB:
+ reaguji
- klidně zveřejním v knize návštěv konverzaci z PM proč se asi tak stalo.
19. 09. 2016 v 15:00Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Já si - značkuju lidi, co maj rakovinu s názvem "efekt psí držky ze snapchatu". Čověk už pak ví komu nemá cenu odepisovat.
19. 09. 2016 v 22:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Kynutýknedlíku, je celkem pozoruhodný, kolik času a energie jsi byl ochoten věnovat takové krávovině :D ale představ si, že plusko a mínusko je ekvivalentem úsměvu a zamračení... potkáš na ulici někoho sympatickýho - usměješ se na něj, potkáš někoho sympatickýho na buznaseznamce - dáš mu plusko... no když se na ulici usměješ na někoho komu nejseš sympatickej, tak se na tebe zamračí... kdo chce bejt slušnej tak se usměje i když je mu z tebe na blití, a většina se prostě podívá jinam a dělá že nevidí :D tak to chápu já ta hodnocení na profilech...
20. 12. 2017 v 09:30Off-line ozvien  (73/-/-)
Škoda, že ten systém plus a mínus není více propracovanej. Od nuly jako středobodu a potom plus, potom plus s hvězdičkou, potom plus s měsíčkem, potom plus s sluníčkem. POdobně stupnice mínusu, ale zavedl bych ještě tvrdší výrazy jako jsi kosočtverec a jsi ču...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload