Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

K čemu jsou + a -?

14. 09. 2016 v 16:43Off-line Anonym (plusák)
Chci se jen zeptat k čemu to je

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
14. 09. 2016 v 16:46Off-line Johnny16  (19/184/66)
Pro naše ega... :D
14. 09. 2016 v 17:20Off-line Mio6602  (95/-/-)
Plusem můžeš dát druhému najevo, že tě něčím zaujal. Pak je na něm, jestli na to zareaguje.
Na druhou stranu je nutno říct, že když mi dá plusko někdo, kdo si prohlédne můj profil a sám na profilu nemá nic, podle čeho bych ho mohl ohodnotit já, tak se potom nemůže divit, když na to absolutně nereaguju. V takovém případě je samozřejmě lepší, když zrovna sám napíše a představí se.

Význam mínusů nechápu. Sám jsem jeden dostal od člověka, kterému jsem v minulosti slušně odmítnul nabídku služeb za prachy a jediné, co mě napadlo, že má mozek desetiletého ditěte. Pokud je mi známo, na konkurenčním serveru mínusování zrušili, protože se ukázalo být poněkud trapným.
14. 09. 2016 v 17:27Off-line colombo  (95/192/90)
Pro každou skupinu lidí mají jiný význam, mínusy využívají (a dávají) hlavně ti, kterým do komentu napíšeš odlišný názor od jejich, pak jsou to ti, kterým je 15, 16... a každý, komu je nad 30 by se dle nich měl vrátit do hrobu... Já je (mínusy) vracím těm, kteří mi ho dají bez jakéhokoliv důvodu, jenom proto, že se dopustím "prohřešků" výše popsaných :-) .
P.S.: na iBoys mínusy zrušily a škarohlídové mají po ptákách.
14. 09. 2016 v 17:28Off-line Monogatari  (36/195/80)
Trapný je, když můžeš něco hodnotit, ale jenom kladně.. Proč by ti někdo nemohl dát mínus, když ti někdo jinej může dát plus? To zas nechápu já.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 09. 2016 v 17:35Off-line Mio6602  (95/-/-)
Monogatari: Jde o to, že ten plus nebo mínus vidíš jen ty a ten, kdo ti ho dal. Nejedná se o žádné veřejné hodnocení. Může mě eventuelně zaujmout někdo, od koho dostanu plus. Pokud by mi dal někdo mínus, tak mně je to u zádele a nevím, jestli si dotyčný dělá doma sbírku mínusů nebo k čemu je mu to dobrý.
14. 09. 2016 v 19:22Off-line Monogatari  (36/195/80)
A k čemu je ti dobrý, když ti dá plus? Stejně nevíš jestli tě chce vojet, jestli chce zákazníka nebo se mu líbí tvůj xicht. Ale chápu že plusko je příjemnější pro ego, tak ho mají lidi radši.
19. 09. 2016 v 00:42Off-line kynutyknedlik  (24/174/60)
Napadl mě zajímavý experiment. Mám na lidech profil, naplněný kravinami, ohavnými hláškami a obrázky. Záměrně. Programátoři tohodle díla jsou prasata. Náhodné vybírání profilů by mi nemělo cpát dokola stejné profily, klidně hned za sebou. Mno, o to ale teda nejde.
Rozhodl jsem se, že naklikám co možná největší počet hodnocení náhodnému vzorku lidí a všechny ohodnotním na jedničku. Potom počkám, kdo se chytne a vrátí mi to. A potom vyhodnotím situaci.
A výsledky
Ze vzorku řekněme dvouset lidí, většina nereaguje, cca 10% navštívilo můj profil, a cca 5% hodnotilo můj profil. A teď ta zajímavost. Čekal jsem, jestli lidé spíše hodnotí podle toho jaký obsah mám na profilu nebo dávají přednost oplácení jedničky za jedničku. Ve většině případů to tak bylo. Našlo se i pár individuí, které mi zahlasovaly (ženy) nelichotivě. A musím říct, že hnusně mě hodnotily ty, který vypadaj hnusně – o které bych si ani kolo neopřel. Asi nějaké komplexy či co. Čekal jsem oplácení stejnou mincí. Většinou se na síti chovám stejně, jen vyjímečně jsem pravdo-klikající. Tím samozřejmě pro mě veškeré tyhle „služby“ ztrácejí váhu a beru je s vééélikým nadhledem.
19. 09. 2016 v 08:47Off-line Z.M.R.D  (42/181/80)
Tady v profilu nic nemám a tak není, co hodnotit.
na IB:
+ reaguji
- klidně zveřejním v knize návštěv konverzaci z PM proč se asi tak stalo.
19. 09. 2016 v 15:00Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Já si - značkuju lidi, co maj rakovinu s názvem "efekt psí držky ze snapchatu". Čověk už pak ví komu nemá cenu odepisovat.
19. 09. 2016 v 22:05Off-line BussterX  (95/130/150)
Kynutýknedlíku, je celkem pozoruhodný, kolik času a energie jsi byl ochoten věnovat takové krávovině :D ale představ si, že plusko a mínusko je ekvivalentem úsměvu a zamračení... potkáš na ulici někoho sympatickýho - usměješ se na něj, potkáš někoho sympatickýho na buznaseznamce - dáš mu plusko... no když se na ulici usměješ na někoho komu nejseš sympatickej, tak se na tebe zamračí... kdo chce bejt slušnej tak se usměje i když je mu z tebe na blití, a většina se prostě podívá jinam a dělá že nevidí :D tak to chápu já ta hodnocení na profilech...
19. 09. 2016 v 22:09Off-line kynutyknedlik  (24/174/60)
BussterX Ještě,že jde jen o to plusko , nedej bože,kdyby jsme si tam rvali klacky na potkání.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload