Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Mobilní verze update

15. 09. 2016 v 02:09Off-line hotjason91  (95/-/-)
Toto je poděkování pro schopné adminy a vývojáře, kteří nám představili mobilní verzi i aplikaci serveru nakl... Ou sorry... Jsem si spletl seznamky, žejo? Moc se omlouvám...

P.S. V intimně sekci v nastavení profilu vám chybí deepthroat...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
15. 09. 2016 v 21:28Off-line Kashttan  (19/169/55)
Koukám, že tohle téma už nefrčí, protože už nikdo nic nečeká. To je jak někde u vietnamců. Zítra bude, bude :-D
15. 09. 2016 v 21:43Off-line tropikboy  (30/178/64)
Víte kolik nových fake profilů by vzniklo, kdyby spustili mobilní verzi? Takhle to velkou část uživatelů zakládajících falešné profily odradí a raději si fake profil založí jinde. Administrátoři nás vlastně takhle chrání... nebo si jen usnadňují práci, aby nemuseli mazat fake profily, protože tahle agenda na zdejší seznamce zaměstná dva lidi na celý úvazek na směny po 12 hodinách. Nebo jste si snad všimli, že by administrátoři nechali existovat nějaký falešný profil déle než deset minut? O fotkách z netu ani nemluvě, ty se mažou ještě než je uživatel stihne nahrát.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 09. 2016 v 22:12Off-line hotjason91  (95/-/-)
A fik147 je co? :D legit profil? :D tak to já jsem svatej václav...
16. 09. 2016 v 03:27Off-line poklad  (25/176/68)
LOL :D
16. 09. 2016 v 06:11Off-line Mio6602  (95/-/-)
Jen jsem se tak zamyslel, velmi opatrně, abych to s tou duševní činností moc nepřehnal, nad argumentem, který tady v minulosti zazněl. K podobným tématům se řada lidí vyjadřovala tak, že tento web je zadarmo a vývoj něco stojí, je to financované pouze z reklam atd..
Tak jsem si vzal srovnatelný příklad, třeba facebook. Registrace profilu na FB byla vždycky zadarmo a i přesto se neustále vyvíjel a vyvíjí. Takže mi z toho logicky vychází, že FB má zkrátka lepší personální základnu po stránce obchodního vedení.
Tím se nechci navážet do něčeho, co dělá pár nadšenců a hanět jim jejich snahu. Jen konstatuji, jak to zřejmě bude. Ovšem i tak buďme rádi, že tento web tady je alespoň v této podobě.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload