Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem gay?

18. 09. 2016 v 11:12Off-line Lukisek12  (22/-/-)
Ahoj,
Už od malička jsem se choval trochu jinak, asi v 7-8letech(nevím přesně jsem si přál k narozeninám/vánocům poníky :D rád jsem si s nimi hrál
Tátovy se to moc nelíbilo ale co nadělal... autíčka jsem nechtěl.
Pak jsem asi ve 12 letech přešel na "Zuzu křečky"... sbíral jsem je a hrál jsem si s holkami atd... už v 11-12 se mi líbili kluci byl jsem do nich "blázen" když jsem si tím nebyl jistý tak jsem si prostě řekl "Jsem gay no a co?" Když mi bylo skoro 13let tak jsem se dozvěděl o HOMOFOBECH a odsuzování... a začal jsem mít velké pochybnosti někdy i deprese, ale stále se mi líbili kluci, měl jsem pochybnosti třeba že se mi líbí Holky ale i Kluci, měl jsem v tom zmatek
Nesmím vynechat to že se mi ve 3 tříde jako líbila jedna holka nevím jestli se mi líbila ale byl to takový pocit ale po 2 dnech to přešlo...
Nevím proč ale vím že jsem gay ale zároveň to i nevím... A hlavní je to že Gay chci být a nebojím se odsouzení?(spíš někde v hluboko v duši asi ano)
Prostě od té doby co jsem se dozveděl že existuje odsuzováni za orientaci a že to mají ostatní gayové težké jsem se docela změnil...(aspoň si to myslím)
Stačí mi málo kamarádu mám asi 3kamarády ale někdy mě pěkně štvou...Ps ted se mi ve škole líbí jeden kluk :/ je hezký a nemůžu z něj pustit oči... vlastně ani nevím jak funguje to "nekoho milovat" i když se to asi stalo...
Ještě mi nikdo ve škole nic neříkal nepočítám to že se mě několikrát zeptali jestli jsem gay i mimo školu i mamka to jakože tuší tak mi jenom naznačovala že je to normální a že se můžu svěřit... já bych se svěřil kdybych v tom měl jasno i když v tom mám jasno ale zároveň ne... Bratrovi jsem řekl jednou večer že budu asi gay a strašně se mi ulevilo... Ale to bylo předtím než jsem zjistil že existuje to "odsuzování" Pak jsem mu to řekl ještě jednou a ulevilo se mi tak napůl... Abych nezapoměl taky kolem 10-9 let(nevím přesně) jsem měl něco z kamarádem... a ted jsme hodně dlouho nejlepší kamarádi... měli jsme něco jako "svadby" atd :D tím si myslím že vše začalo...
Je toho hodně na psaní slovy to nejde vyjádřit... ale doufám že si to někdo přečetl celé a trošku mě pochopil :( Omlouvám se za přeskakováni atd...
18. 09. 2016 v 13:12Off-line Ziky  (27/186/80)
Já zase jako malej sestře kradl panenky a barbíny :D .. jasnej už od mala :D
18. 09. 2016 v 18:55Off-line onlip  (60/180/84)
Lukisek12:
Rozhodně jsi gay. Mladým klukům jde samozřejmě všechno, já měl 30 let ženu, s níž mám dvě děti. Pokud budeš nezamlčovat, jak věci jsou (schválně to píšu takto, protože není třeba vše vykřikovat do světa, stačí náznak), bude ti líp. Na odsuzování se vykašli, spíš mysli na sociální pozici, ve které si ti nikdy nikdo nedovolí nic říct. A to je jakákoli pozice, kde rozhoduje odbornost, ne osobní vkus.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload