Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Život v Praze

18. 09. 2016 v 14:37Off-line Anonym
Taky se někdy cítíte tak osamoceně? Já jo a celkem často na to že je mi dvacet. Moc kamarádů okolo sebe nemám, protože jsem se odstěhoval do Prahy a kontakt s bývalými kamarády nějak vyprchal. V gay komunitě zapadám mezi kluky, o který je celkem velký zájem, ale ani tak mě to nijak nenaplňuje, spíš naopak. Když se chci s někým seznámit, tak to většinou končí tím, že jediný o co jim jde, je mě dostat do postele. U mě je to těžký, já člověka potřebuji nejdříve poznat a až pak můžu dělat nějaký závěry, jestli by stál za něco víc, nebo třeba jen kamarádství. Ostatně ono je možná někdy lepší pravé kamarádství, než nedostatečně fungující vztah a ještě lepší je to, když všechno vznikne tak nějak samovolně...Je mi jedno, že tu kluci hledají většinou jen uspokojení, ale spíš mě zaráží to, že jsem ještě pořádně nepoznal nikoho, kdo by stál za něco víc...Třeba tu tací kluci jsou, jenže ono to je potom těžký, když tu polovina profilů nemá ani fotku a vyplněný profil...Do Prahy jsem se nestěhoval z důvodu jako většina gayů, ale z toho důvodu, že to byl můj sen už od školky. Mám to město rád, je tu plno mozností kam jít, hodně míst, který se dají poznávat a hodně míst, na která se dá vracet pořád dokola, aniž by Vás to omrzelo. Ještě kdyby tak bylo s kým ty místa navštěvovat :-)
18. 09. 2016 v 14:46Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Praha z člověka udělá sebestředného a egoistického degena. Neznám vyjímky, kdy by pražák nebyl takový. A že pražáků znám víc, než bych si přál. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
18. 09. 2016 v 14:47Off-line Tomi66  (26/180/70)
Taky už mám dlouhou dobu sen přestěhovat se do Prahy a za 14 dní se mi splní :) Ale toho, že nebudu mít s kým trávit volný čas se také trochu bojím, všechny své kamarády mám tady, kde teď bydlím. Jdu do Prahy studovat VŠ, tak se snad seznámím a bude to v pohodě :) Kdyby jsi někdy chtěl, tak napiš a třeba pokecáme :)
18. 09. 2016 v 14:49Off-line misanek007  (24/-/-)
Rozumim, o cem mluvis
18. 09. 2016 v 14:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A vtipný je, že přestože opovrhují vesnicema, vidlákama, maloměšťákama a tím jejich stylem života, tak přesto každý víkend utíkají na jih Čech nebo na Moravu na své chalupy a chaty. Kdyby ta Praha byla tak báječná, tak z ní nezdrhají, kdykoli mají možnost. :-D :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 09. 2016 v 15:02Off-line misanek007  (24/-/-)
Lukino: moc to zobecnujes. v praze zije vetisna lidi, co se nelisi od jinych lidi z jinych mest. takze mluvit o obyvetelich prahy jako o nejaky vetsine je asi blbost.
18. 09. 2016 v 15:02Off-line misanek007  (24/-/-)
Nemam rad lidi ani tady. ani v praze.
18. 09. 2016 v 15:04Off-line misanek007  (24/-/-)
Myslim, ze nikdo nikym neopovrhuje. kazdej opovrhuje necim jinym. ja treba prazdnotou velkych mest. a osamelosti malych mest.
praha je prazdna osamelost s velkym poctem lidi.
nase mesto je izolace, ale ve vysledku mi to prijde stejny. nevim
18. 09. 2016 v 15:05Off-line misanek007  (24/-/-)
Pokud nemas pratele, vyjde to asi nastejno. zejo. jeslti mluvils o tom, ze nemuzes najit pratele a lidi nechapes, mam to samy
18. 09. 2016 v 15:09Off-line misanek007  (24/-/-)
Opovrhuju lidma jejichz smyslem zivota je starani se o zivoty druhych lidi. svoje zivoty maji tak nudny, ze se musi srat do zivotu lidi, do kterych by jim nemelo nic byt.
ja mam taky nudny zivot,ale tohle nedelam
18. 09. 2016 v 15:10Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale není to vůbec zobecňování. Do Prahy se stěhují vesměs lidé se stejným pohledem na svět, se stejnými ideály - chtějí mít hodně peněz za málo práce, mít všechno dostupné, mít všechno hned, o nic se nestarat, jen sami o své blaho a nejlépe na úkor druhých a chtějí žít v neosobní společnosti (nikdo je nezná, nikoho neznají oni). Není náhodou, že Praha je z drtivé většiny pravičák jak hrom (každé volby to dokazují). Vůbec nerozumí potřebám lidí zbytku republiky. Na všechno nahlížejí pohledem Prahy a nedokážou si uvědomit sociální rozdíly různých oblastí republiky. Ty konverzace s nimi, to si pokaždé mimopražský člověk připadá, jako kdyby mluvil s marťanem. :-D
18. 09. 2016 v 15:14Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Víš ono je to těžký, když to píšeš jako anonym...
18. 09. 2016 v 15:24Off-line johnj  (40/186/82)
Ne, necítím se nikdy osamoceně, osamělý, sám nebo na okraji společnosti, přestože to všechno, zdá se, jsem. Nevnímám to tak. Žiju ve svém vlastním světě, kde je mi velice dobře a kam si nikoho nepustím. :)
Když se s někým chci sejít a pokecat, tak se sejdu, a to nejsem z Prahy. Nepotřebuju k tomu fotku v profilu, ani sexuální preference, dokonce ten dotyčný nemusí zapadat do gay komunity a nemusí o něho být zájem. A i kdyby to setkání mělo být jen jedno jediné, člověk vždy získá nějaké nové poznatky nebo zkušenosti. Ale určitě to není o městě (místě), ale o lidech. Stejné blbečky najdeme v Praze, v Plzni, v Hradci, v Ostravě nebo v Kotěhůlkách.
18. 09. 2016 v 15:42Off-line misanek007  (24/-/-)
Lukino: malomestak ale neni clovek, co zije v malym meste. Praha je plna malomestaku. i kdyz jsou to malomestaci z velkomesta. ok.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 09. 2016 v 15:43Off-line misanek007  (24/-/-)
Lukino: svet neni spravedlivy. a nebo jde do prahy studovat a uz tam zustane.
18. 09. 2016 v 15:46Off-line misanek007  (24/-/-)
Zajima me,co je palivem pro ty lidi co se teda jak pises stehuji do prahy a jsou bezohledni k jinym socialnim skupinam zbytku republiky. prachy? to je nudaa
18. 09. 2016 v 15:49Off-line misanek007  (24/-/-)
Hledam jiny poteseni nez z penez (ale to chci taky,protoze kdyz nemas prachy,tak je to horsi nez kdyz je mas),lidi jsou prazdni. nekdo ma prachy a nezaslouzi si je. ma prachy, muze si dovolit zit, ale nezije. ve skutenosti je hrozny chudak,ale neuvedomuje si to. nedokaze jit ven, protoze nema s kym. nedokaze mit vztah, protoze je to prisernej clovek, tak hleda SEXIK NA JEDNU NOC. to se mi skutecne hnusi a nikdy tak nechci dopadnout. antivzor je vetsina lidi. a ja se neztotoznim se zadnou skupinou.
18. 09. 2016 v 16:18Off-line Ondriiiiisek  (27/175/60)
V Praze žiju 2 roky a bydlím tu kvůli práci... Do té doby jsem bydlel v Chomutově.. A za tu dobu jsem v Praze dokázal vytáhnout ven kluků, že bych do deseti napočítal.. Jinak jsou to jenom samý sliby a pak nic. Na nic nemají čas, když už ten čas je, tak není nálada a neustále musí pracovat. Nicméně potom díky facebooku vím přesně, o čem ta jejich "práce" je... To jsou samý sedánky s těma "VIP" gayema a pro nás normální čas není.. Nebo spíš ten zájem není. Takže naděje na nějaký vztah je úplně nulová, když chybí i zájem o to jenom jít ven nebo si napsat... Takže už tu po nikom nic nechci, mám všechny u p***le a jedu si svoje a je mi hej a vím, že když přijedu do Chomutova, tak se vždycky najde někdo, s kým si na sebe čas uděláme... Takže f**k na celou Prahu...
18. 09. 2016 v 16:23Off-line Alex_1  (38/178/79)
Na mě přijde Praha moc velká a velký shon lidí, neosobní. Jsem rád za Brno a myslím si, že i tady se dají místa, která stojí za to je vidět :-)
19. 09. 2016 v 06:35Off-line Alex_1  (38/178/79)
21m: No právě že jsem v zahraničí na různých místech byl a pobyl ať už ve velkých městech, tak na vesnicích a i tak mi přijde Praha na můj vkus velká. Chtěl jsem tím jenom říct, že není nutné vždy volit Prahu. I když v Brně žiji už několik let, tak stejně mám furt místa kde jsem nebyl ;-)
19. 09. 2016 v 08:42Off-line jolee  (96/181/88)
Já jsem se naučil být sám se sebou. Najít si nějaká hobby, která mohu dělat sám a možná poznávat lidi, kteří to mají rádi taky. A přátele si hledám hlavně mimo homo komunitu. Samozřejmě mám kamarády a se bavím s gayi, ale nechci sdílet svůj život tak moc jako s přáteli..
19. 09. 2016 v 10:49Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Hovoris mi z duse anonym. spoznal som tu zopar fajn ludi, ale nikoho s kym by som travil chvile. napis mi, rad hodim rec.
19. 09. 2016 v 13:41Off-line Centaur  (43/177/-)
No to já mít možnost se z Prahy odstěhovat tak se stěhuju hned. Asi patřím mezi vyjjímky, ale mě ty místa tady dost omrzely a nebaví mě Praha celá.
20. 09. 2016 v 11:04Off-line i8051  (53/184/97)
Misanek007 - hm nektery tvoje nazory zde maj konecne hlavu a patu, takovyho te neznam .. co se stalo? dospels ze soboty na nedeli? nebo kocovina? :-)
20. 09. 2016 v 11:06Off-line i8051  (53/184/97)
Anonyme .. stezovat si na to, jak tu maj lidi profily bez fotek atd .. a sam sem jit jako anonym .. tak nejak nevim, cos tim chtel naznacit :-) sice rozumim tomu, nad cim bulis, ale takto to FAKT nevyresis, to vyznelo jako fnukani bez zadny progrese to zmenit :-)
20. 09. 2016 v 19:26Off-line ozvien  (73/-/-)
Je to docela subjektivní. Jsem z Olomouce a žil jsem 15 let v Brně. Nevím proč je mi na Moravě smutno. I když vPraze sedím doma tak mám zde velmi příjemný pocit. Vnímám centrum Prahy jako velmi idylickou zonu a má tajuplná místa.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload