Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Skoro šikana

20. 09. 2016 v 20:17Off-line Anonym (Anonym)
Jsem autor tohodle:
http://www.nakluky.cz/…-a-kamaradi/

Ahoj, po třetí a doufám, že už naposled. No ten můj kluk řekl svým kamarádům (ne všem) o své orientaci. Idiot...no ta jedna kamarádka do něj byla zakoukaná, což on neveděl.
No řekla mu, že ho z té nemoci vyléčí a chtěla ho líbat. No on se odtahnul a řekl jí, že jí vidí jen jako kamarádku.

No takže ona se naštvala a vykecala to všem...někteří to neřeší, někteří mají blbé poznámky. Ale moji kamarádi ho začali kvůli tomu začali tak trochu šikanovat (ale spíše slovně).

No a polovina mých kamarádů, co nevěřila, že je to můj kluk řekla, ať se s ním už nebavím, když je to nechutný gay a ra druhá, že mi úvěří, že nejsem gay když ho taky budu šikanovat jako oni.

Nevím nějak jak celou situaci řešit. Štve mě to a i mě štvou oni, že o něm říkají, že je nevhutný a tak. Ale tak nějak na druhou šanci mám šanci být v jejich očích zas normální.

Nevím proč musím mít tak komplikované všechno :(

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
20. 09. 2016 v 20:22Off-line i8051  (45/184/97)
Tak tuhle story vidim uz jen na Chocholouska .. pro autora samozrejme :-) anebo to prodat do n@vy jako namet na serial :-) nekdo tomu jiste uveri
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2016 v 20:42On-line Letyoursoulshine  (17/190/64)
Pokud tohle celé není jeden velký fejk, vzpamatuj se už konečně. Ještě bych byl schopný pochopit, že máš v hlavě zmatek a není ti příjemné, že to o tobě najednou všichni ví, ale vážně nechápu, jak vůbec můžeš uvažovat nad zavděčením se bandě ho...ad, který šikanujou tvého přítele (Mimochodem ho fakt lituju, protože být v jeho kůži a milovat tě, asi už skočím z okna). Doufám, že jsem si to jen celé špatně přečetl. :(
20. 09. 2016 v 20:42Off-line Justme001  (17/-/-)
Vykašli se na ty kamarády ;) a postav se na jeho stranu.
20. 09. 2016 v 20:48Off-line Anonym (Anonym)
Letyoursoulsshine: Ale mě přeci vadí, že ho šikanují a nechci aby to dělali. Psal jsem přeci, že mě to štve....
A šlo by jen o to nebavit se s ním před nima. Ale to nejde úplně tak. Můžou nás potkat kdekoliv...třeba v kině jam chceme jít na ten film Nerve nebo jak se to jmenuje.
A no taky nevím, co na mě vidí.

Justme001: no jo, na jednu stranu mám chuť se na ně vykašlat, když o něm říkají, že je nevhutný, na druhou nevím. :/
20. 09. 2016 v 20:58On-line Letyoursoulshine  (17/190/64)
Anonym: Tak jsem tě naštěstí z poloviny špatně pochopil. Každopádně by sis ale měl uvědomit, že pokud se od přítele budeš před nimi distancovat, hodně ho to raní. Jak by ses v jeho kůži cítil ty? Pořád se staráš o to, co si o tobě bude ta banda pitomečků myslet (Nezlob se, ale takoví lidé si tvé přátelství zaslouží jen sotva) a na přítele se s prominutím vybodneš? Budeš tiše přihlížet tomu, jak ho ponižují? On tě potřebuje, i kdyby to byl schopný psychicky jakžtakž utáhnout. Podle mě už s tebou měl trpělivosti docela dost, když ti prominul, že ses k němu ze začátku choval hnusně, což popřít nemůžeš.
20. 09. 2016 v 21:26Off-line johnj  (32/186/86)
A když si uděláš takovou představu o krátké budoucnosti, myslíš, že se postoj tvých "kamarádů" na gaye (tedy i tebe) změní? Pokud víš, že ne, myslím, že pro tebe nejsou tou správnou volbou.
A pokud se ty pitomé průpovídky o tvém klukovi začnou stupňovat, začnou na něho pokřikovat, nebo ho třeba i fyzicky pošťuchovat (nebo i hůře), bezpochyby bude někoho potřebovat. A to budeš právě ty. :)
20. 09. 2016 v 21:36Off-line Anonym (Anonym)
Twiny: No to bych se mu nedivil taky no.

Letyoursoleshine: No jo, když se nad tím zamyslím, je to ode mě sebecké, kdybych byl na jeho miste, chtěl bych, aby byl na mé straně...
No a to popřít nemohu, vím, že jsem se k němu na začátku choval hnusně a mrzí mě to.

Johnj: Myslím, že nezmění...
A ani už pokřikují :/
20. 09. 2016 v 21:53On-line Letyoursoulshine  (17/190/64)
Anonym: Je hezký, že to mrzí, ale teď máš šanci mu to i nějakým způsobem vynahradit, tak se k němu neobracej zády. Nikomu není nic do toho, koho miluješ. Pokud to tví "kamarádi" nedovedou pochopit, je to sice smutný, ale dřív nebo později by tahle situace stejně nastala znovu. Hleď si přítele a jejich přiblblý poznámky ignorujte. Však ono je to časem přestane bavit... Přeci se kvůli nim nebudete pomalu brodit městskou kanalizací, jen aby vás spolu náhodou neviděli.
Víc k tomu už asi nemám co říct. :) Víš, co je správný, ale sám si to holt budeš muset rozhodnout sám...
21. 09. 2016 v 00:20Off-line szarik95  (21/175/56)
Být na tvém místě, tak bych se ho zastal. Ti tví "kamarádi" nevědí nic o tom, co je to být gay. Šikana není opravdu nic dobrého. Jen seber odvahu a jestli ho miluješ, tak se jim dokážeš postavit. Opravdoví kamarádi si věří navzájem a berou své kamarády takoví jací jsou. Když se svého přítele zastaneš bude ti vděčný a odpustil by ti, jak si se k němu na začátku choval.
A jak psali pánové přede mnou, sám se musíš rozhodnout :)
21. 09. 2016 v 15:21Off-line dummy  (37/166/74)
Anonym (Anonym)Polož si otázku či ti viac zaleží na priatelovi,alebo na homofóbnych kamarátoch.Ak ti viac záleži na priatelovi tak stoj priňom a postav sa pred svojích homofóbnych (už) nekamarátov a povedz im že buď ta budú brať takého aký si alebo si už nemáte viac čo povedať a nech sa dovás nestarajú.Áno stratiš (ne)kamarátov ale zase budeš s niekim koho maš rád a časom budete mať nových kamarátov ktorím nebude vadiť že ste gay-ovia a budú vás brať takých aký ste.Rozhodnuť sa aj tak musíš sám ty vieš čo je preteba najlepšie.
21. 09. 2016 v 16:37Off-line dsiv  (18/176/73)
Co bychom bez tech pocitacu a internetu delali.. :( :D
21. 09. 2016 v 20:33Off-line Anonym (Anonym)
No, asi máte pravdu. Ono nemá smysl se furt snažit se s nima kamarádit. Navíc on je pro mě důležitější (vidíte, nejsem takový idiot).
No snad je to brzo přestane bavit....:)
Alespoň když už je to tam kde to je se tedy venku můžeme držet venku normalně za ruce....protože už je to stejně jedno.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 09. 2016 v 20:43Off-line dummy  (37/166/74)
Ked budu nahodou dobiedzat,alebo na vas nieco hovorit jednoducho to obaja ignorujte aj ked to niekedy sa dat nebude ale ak si to nebudete vsimat tak ich to prestane bavit.Sam vidis ze s kamaratmi nepohnes tak to nema zmysel sa im vnucovat ked raz niekto nechce tak nechce
22. 09. 2016 v 00:42Off-line radomir  (33/183/85)
Nejsi idiot, to spíš ze začátku z tebe mluvilo tvé okolí a vlastní já bylo potlačeno kdesi hluboko... Se svým přítelem jsi jej objevil.

To je správný přístup. Na ně opravdu kašli... Někdo se třeba vrátí a bude ho zajímat, co a jak a zjistí, že se choval právě jako d***l, když tebe a tvého přítele zavrhl a kdo se nevrátí, bude jistě nahrazen jinými.

Beztak ti někteří zapřísáhlí homofobové jenom závidí, neboť jim nezbývá nic jiného, než péčko a levačka, kterou sem tam podvedou s pravačkou (to když se hodně odvážou) :-D.

Objetí a živočišné teplo, polibky, to že na tebe někdo myslíš a ty na něj - to je k nezaplacení a za to bych nevyměnil ani jednoho kamaráda, natož "kamaráda/partu" a toho bych se držel. Jste na to dva, abyste čelili nástrahám! Horší by bylo, kdybys na to byl sám, tak nenech, aby tento pocit měl tvůj milý!;-)
22. 09. 2016 v 18:10Off-line Firebird1996  (20/171/64)
Kašli na ty rádoby kamarády a podpoř svého kluka, protože to je to nejcennější co máš, je ti to jasný, na ty tví rádoby kamarády se vyser, je možné že na tebe změní názor a budou se s tebou bavit i přes tohle tvoje malé tajemství, ale to se nedozvíš pokud to neskusíš.
02. 10. 2016 v 11:58Off-line Honza1111  (16/182/64)
:DDD musis jim ukazat ze si hetero. ;DDDD to nene;DD
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload