Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přijetí ze strany hetero kamarádů

21. 09. 2016 v 09:33Off-line Anonym
Ahoj, tak nějak jsem přemýšlel nad svými kamarády a vedlo mě to k zamyšlení. Mám hodně hetero kamarádů, kteří o mé orientaci neví. Našli by se 2-3 kamarádi, co jsou hetero, ví o mé orientaci a tak nějak to přehlíží a dělají, že se nic neděje - berou to v pohodě za což jim vděčím. No a pak mám i teplé kamarády.
Nyní ale k zamyšlení. Přemýšlel jsem nad tím, že kdyby se hetero kamarádi, co o mě ví, chtěli nějak pomstít, tak jim moje orientace určitě hraje do karet a tuto maličkost by mohli pustit dál, druhou věcí je, jak by na tuto informaci reagovali ostatní kamarádi. Jsou to fajn lidé a byla by škoda o ně přijít.
Jak to máte vy s kamarády? Vědí o vás? Jak to berou? Nebojíte se reakce z jejich strany?
21. 09. 2016 v 10:32Off-line Vlado2  (61/180/80)
Jakube, řešíš naprosto hypoteticky „…kdyby se hetero kamarádi, co o mě ví, chtěli nějak pomstít…“. Pokud se mezi tvými kamarády vyskytuje jakýsi mstivý dáreček, pak tato situace samozřejmě nastat může. Ale v tom případě se u tebe stala chybička ve výběru kamarádů, resp. ve sdílení citlivých informací.
Staré přísloví říká „kdo chce psa bít, hůl si najde“. Tudíž by se určitě našla tisíc a jedna možnost, jak ti ublížit i něčím jiným. Začneš-li se v těchto eventualitách vrtat a zkoumat „coby – kdyby“, staneš se brzy přehnaně opatrným a chorobně podezíravým, čímž záhy přispěješ k výdělku místního psychologa (psychiatra).
21. 09. 2016 v 10:44Off-line Anonym
Ano, řešil jsem to hypoteticky. Ti tři, co to o mě ví, těm bez výhrad důvěřuji, ale každý může selhat. Celkově to nějak neřeším. Zatím to ví jen ti, u kterých chci, tedy teplí kamarádi, u kterých se reakce bát nemusím, protože jsou na tom "stejně" a tři nejlepší kamarádi, kteří mimochodem znají i jiné teplé kluky a nemají s tímto problém.
Důvodem, proč jsem sem tento dotaz dával je, že mě zajímalo, jak na tom jsou ostatní, jestli řeší to samé :)
21. 09. 2016 v 11:23On-line i8051  (53/184/97)
Jak to mam s kamarady? Vsichni to o me vedi, nebo alespon ta cast, se kterejma jsem casto v kontaktu. A jak to berou? V klidu, nekteri i zavidej, ze muzes prijit do baru a mas 100% portfolio protejsku a ne jen 50 :-) A jestli se bojim reakce? Ne, oni se boji :-) .. neres to, uzivej si :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 09. 2016 v 15:09Off-line Centaur  (43/177/-)
O mě to ví také jen jeden, který je gay taky a ten společenskej zrovna neni. Kdo se pohybuje hodně ve společnosti a má hodně kamarádů tak to má v tomhle hodně blbý , protože čím víc kamárádů tím větší potřeba jim to říct. Docela nevýhoda no.
21. 09. 2016 v 15:28Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Centaur: Jono, proto kamarady nemam, a nemusim nic řešit.
~~~ ╔͎═͓═͙╗
~~~ ╚̨̈́═̈́﴾ ̥̂˖̫˖̥  ̂ )
21. 09. 2016 v 16:32Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Všichni blízcí znají moji orientaci. Ostatní neřeším a pokud začnou oni mně, tak je okamžitě smetu.
22. 09. 2016 v 20:42Off-line Meda96  (99/-/-)
Na základce to nikdo nevěděl a na střední jsem to řekl až ve třeťáku. Ale kámoši ze základky si to řekli nějak mezi sebou a všichni to berou :) na střední jsem se setkal jen s kladnými reakcemi :) a lidi které znám mimo školu? Nemůžu si stěžovat mluvíme o tom normálně a děláme si z toho i někdy srandu :)
22. 09. 2016 v 23:43Off-line onlip  (61/180/84)
Mezi hetero kluky si vybírám kamarády, kterým mohu zcela důvěřovat. Naznačím jim to až v momentě, kdy si jich cením jako lidí. Takže ten problém nemám.
23. 09. 2016 v 11:35On-line i8051  (53/184/97)
Onlip - mam to stejne .. jenze zde je rozdil kamaradu a pratel z fb, kterych tyhle decka maji nejvic .. a pak se divej, jak divizny, ze kdyz maj problem oni, temhle "pratelelum" jsou na salamu a pro srandu :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 09. 2016 v 11:47Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Never nikdy nikomu, to je zaklad. naco je heterakovi dobre vediet, ze si buzna? z*****t ti stejne neda :D pokial sa potrebujes niekomu vyspovedat, najdi si niekoho kto sa ti takisto zveri a budete si verni.
04. 04. 2021 v 11:26On-line rosju  (53/170/78)
Totálně vymaštěnej hulibrk
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 04. 2021 v 10:57Off-line dreey  (26/169/65)
Pokud to jsou opravdu kamarádi a ne jen d***lové, tak to řešit vůbec nebudou... Pokud se kvůli tomu nějaký "kamarád" přestane bavit, tak jen dobře t
05. 04. 2021 v 11:19On-line Kuliferda  (53/173/74)
Přesně jak říká dreey, pravý kamarád tě bude brát takového jaký jsi a bude ti oporou...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload