Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Škola

02. 10. 2016 v 11:44Off-line Honza1111  (16/182/64)
Mám problém...ve škole jsem se se vsemi bavil na pohodu, ale poslední dobou furt po mě hážou papír a ve (fb) skupině se semnou baví jako s odpadem. Napr.: na adaptak nejedete vy 3 a Stratil. (Moje prijimeni) neber si do huby moje jmeno. Omluvil jsem se a napsal jsem ze kdybych napsal jeho jmeno tak by se vsichni ptali jaky (jeho jmeno) a ze si taky casto nema brat moje jmeno do huby. A prej ze oni muzou, ale ja ne. Jako nwm no. Nespravedlivost na prvnim miste. Ale to me nejak netrapi. je toho spousta a vzdy jsou ke me neprijemni jen par spoluzaku se semnou bavi normalne. Ale vadi mi jak po me neco hazou nebo mi cvrkaj do ucha a pak mam cely cerveny krk a usi...poradite nekdo plz ja uz nwm co delat

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
02. 10. 2016 v 12:09Off-line Nameless  (23/187/98)
Zkus se o tom pobavit třeba s třídní/m samo to asi nepřestane a tady to za tebe asi nikdo nevyřeší....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 10. 2016 v 12:52Off-line Lollo  (21/-/-)
Hihihi... tiež by ma zaujímalo či moji spolužiaci písali podobne k****nske dotazy do nejakých poradní. :P

Nuž, to je bežná chladnokrvnosť mladosti.
Ukázal si im, že si slabšia osobnosť a oni ťa teraz rozsápu na cucky.

To je úplne bežná vec, nikto s tým nič neurobí.
V prvom rade by si si mal začať budovať vlastnú osobnosť. Musíš si utriediť názory, naučiť sa sarkazmu a dôvtipným slovným prestrelkám.

Ak začneš hysterčiť a máchať okolo seba ručičkami spôsobom: "Nechte toho!" len prihodíš polienka do vatry.
Uvedom si, že to vychádza z teba a ty dávaš všetkým dôvod na to, aby ťa šikanovali a uťahovali si z teba.

Nezabudni, že len tak to neprestane a potrvá hodne dlho, kým sám prejdeš vnútornou a následne vonkajšou zmenou. K budovaniu sebavedomia a rešpektu by ti zrejme mohlo pomôcť cvičenie.
Uvidíš ten rozdiel, keď už budeš mať o rok zavalitejšiu postavu, že si na teba nikto len tak netrúfne. Prejdeš vonkajšou a zároveň vnútornou premenou, dodá ti to sebavedomie, zocelí telo i ducha.

Kto nevie hýbať hlavou, nuž musí začať hýbať svalmi. Ináč si slabý jedinec ktorého pred vyhynutím chráni len celá kopa byrokratických nariadení.

PS: a nieže sa cestou do posilky niekde stratíš. :D Ha ha ha!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 10. 2016 v 14:24Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Pořiď si zbraň, oni se zklidní hned.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 10. 2016 v 14:40Off-line Mr.Anonym  (20/180/60)
Je důležitý to někde začít řešit, než se to začne stupňovat. Máte-li školního psychologa, zkus za ním zajít, probere s tebou možnosti řešení. Případně pokud chceš, můžeš mi napsat a proberem to, něčím podobným jsem si prošel, ale já udělal tu chybu, že jsem to nikomu neřekl, mohlo to dopadnout daleko hůř.
02. 10. 2016 v 15:37Off-line Honza1111  (16/182/64)
T36241 6108: snažil jsem se najít spoustu přátel a tak jsem se se všema skamarádil, ale pak si povídali o holkách a já tam byl samozřejmě trochu jiný, prostě nejsem Hetero.

Nameless: zatim jsem to řekl nejlepšímu kámošovi, který je taky muj spolužák, a ten mi občas řekne, když po mě někdo něco hodí, tak že to po nich nemám házet zpátky, že si to zhoršuju a bere mi to z ruky :ddd ale furt mě trápí proč se ke mě tak chovají no :/

Lollo: já se jim nechci líbit a ani je nechci zmlátit, protože kdybych měl zmlátit 5 kluků ze třídy, tak bych musel mít svaly větší jak Hulk. samozřejmě o vzhledu tu nehraje roli, protože zase tak hnusný nejsem "snad" (každý má jiný vkus a to že se někomu líbím a někomu ne... to neovlivnim)

Petasek: stačí vidět tvoji profilovku a už vim, že tvuj komentář stojí za hovno...

HardMode.Vesporax: Zkažená mládež.... to opravdu zatim ještě neni :D

Mr.Anonym: Já právě nevim jestli to mohu považovat jako šikanu nebo jako provokaci..(pokud to je provokace, tak i tak je to nepříjemný no :/)
02. 10. 2016 v 15:43Off-line Mr.Anonym  (20/180/60)
Pokud ti dělají něco, s čím ty sám nesouhlasíš a dáváš jim to najevo a chovají se k tobě s despektem, je jedno, jak si to pojmenuješ, ale je potřeba to řešit :)
02. 10. 2016 v 15:53Off-line Honza1111  (16/182/64)
A nebude horší, když k tomu psychologovi prijdu. co kdyz se to zhorsi?
02. 10. 2016 v 16:00Off-line Mr.Anonym  (20/180/60)
Nezhorší :), ten člověk by měl být schopen s tebou probrat možnosti :) a tak dále.
02. 10. 2016 v 16:26On-line Titan24  (21/170/-)
Honza má pravdu. Bylo by to horší. Ti šikanátoři to vezmou jako jeho slabost, že si problémy neumí vyřešit sám a potřebuje pomoc dospělých. ;) Skutečně je lepší si to nějak vytrpět a doufat, že přechodem na střední školu už nebude mít v kolektivu takový pitomce. Já si zažil šikanu na ZŠ a řešit to s vedením školy mi vážně nepomohlo. Ale je zajímavý, že jakmile jsem vyšel ze ZŠ, tak lidi, co mne nebrali a posmívali se mi se najednou chtěli kamarádit a najednou jsem jim nevadil. Škoda, že ačkoliv byl kolektiv na střední pro mne lepší, tak pořád tam byli lidé, pro které jsem nebyl jim rovný. :/ Důstojného zacházení jsem se dočkal až ted na vysoký.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 10. 2016 v 16:49Off-line Mr.Anonym  (20/180/60)
Titan24: Nemůžeš to brát všechno podle jednoho případu, ve většině z nich pomůže se s odborníkem minimálně poradit. Mrzí mě, že vedení selhalo, ale od toho tam je psycholog, aby jim s tím pomohl. Neřešit je ve skutečnosti ta nejhorší varianta, která může gradovat daleko hůř.
02. 10. 2016 v 16:55Off-line Nameless  (23/187/98)
A když nepomůže tak to neni jedinej člověk na světě na kterýho se dá obrátit. Jak řiká Mr. určitě řešit ...
02. 10. 2016 v 17:14Off-line comrade  (32/195/102)
A co jako, po mně flusali rozžvýkaný papír z propisek. Ale flusali to po všech, bylo jim jedno, kdo co je.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 10. 2016 v 18:34Off-line Lollo  (21/-/-)
Honza1111: "Kví! Kví! Kvííííí!" kvičíš ako prasa na porážke! Prestaň fňukať.
Nepochopil si nič z toho, čo som sa ti snažil vysvetliť. To bude asi tou slovenčinou.

Na mňa si nikto nikdy nič také nedovolil. A to som bol vždy outsider a tiež som gay. A čo? Toto nemá s orientáciou nič spoločné. Ty im k tomu dávaš dôvody, svojim ksichtom, svojou postavou, svojim držaním tela.

Ty si to doslova podvedome pýtaš. Ak ich budeš ignorovať, nikdy neprestanú. Ak budeš máchať ručičkami a žalovať pani učiteľke, ako ti robia zle, iba si to vyžerieš. Takých som mal vždy najradšej, užíval som si ich s dvojnásobnou radosťou a opovrhnutím.

Ja sa ti tu snažím pomôcť kurňa, a ty sa ešte hádž o zem! Rob čo som ti povedal, alebo budeš chodiť celý život po psychológoch, to ti garantujem.

Takých ukvičaných smradov nemá nikto rád. Budeš trpieť jak zviera. Priprav sa na to. Alebo začni na sebe makať, ak to nedokážeš duševne, tak fyzicky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
02. 10. 2016 v 18:52Off-line Lollo  (21/-/-)
No dávajte si mínuská, úbožiaci. :D Kto toto vymyslel... vylez a ukáž sa mi zoči voči, ty chudera, a neskrývaj sa za mínuská! :D :D
Ale dám si jedno aj ja! Nech som populárnejší. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 10. 2016 v 20:09Off-line Honza1111  (16/182/64)
Lollo: podle tebe je vzhled všechno.... radši si jdi někam jinam :D tvoje rady jsou na nic :D

jinak všem děkuju za rady... fakt si toho vážím :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 10. 2016 v 20:22Off-line Lollo  (21/-/-)
Ja sa ani nečudujem, že ťa šikanujú, keď si taký pripečený imbecil.

Ja som ti písal, aby si začal budovať svoju osobnosť, radil som ti dôvtip a sarkazmus. A ty mi napíšeš, že mi ide iba o vzhľad! :D

O čo ide mne, ti môže byť úplne u p***le. Cvičenie bola varianta č. 2, kedy by si neprejavil dostatok mentálnych funkcií na realizovanie varianty č. 1.

Mea culpa. Neuvedomil som si, že ak niekto neodkáže prejaviť dostatok mentálnych funkcií na to, aby začal budovať svoju osobnosť, prirodzene potom nedokáže pochopiť ani to, čo sa mu snažím vysvetliť.

Ľudská hlúposť je v skutku neobmedzená, nestála a vražedná.
Nech robíš čo robíš, vždy ťa prekvapí, vždy šokuje, nikdy neprehrá. Skóruje za každých okolností. Svojou neúprosnou prostotou drtí základy vesmíru na prach a zdanlivo veci jasné a čisté, mení na dúhové poníky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 10. 2016 v 21:09Off-line Honza1111  (16/182/64)
Jak můžeš z tohohle tématu přejít na duhové poníky O.o
02. 10. 2016 v 21:16Off-line Lollo  (21/-/-)
Všetko so všetkým súvisí.

A ako vidíš, ty súvisíš s dúhovými poníkmi, keďže s nimi súvisí nekonečná hlúposť, ktorou vládneš ako najmocnejší čarodej.
Keďže to musím lopatisticky vysvetľovať, je ti už hádam jasné, prečo s tebou súvisia dúhové poníky... Pretože si tupec!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 10. 2016 v 21:18Off-line Honza1111  (16/182/64)
:DDDD... ok jsem tupec... :D
02. 10. 2016 v 21:22Off-line Lollo  (21/-/-)
Gratuľujem. A nemusíš chodiť ani k psychológovi.
Môžem ti vystaviť potvrdenie.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload