Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Kde mám hľadať?

04. 10. 2016 v 23:37Off-line Anonym (Abcdefgh)
Som jediný ktorý má pocit že tu a na iboys to už naozaj nemá význam? Co mám robiť, cítim sa tak sám a každému ide len o jedno. To proste nechcem. Kde mám hľadať? (Blbé komentáre má absolútne nezaujímajú)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
04. 10. 2016 v 23:41Off-line NoComent  (18/174/57)
Taky se mi zdá. A když už se objeví někdo normální se zájmem o vtah tak je daleko.
04. 10. 2016 v 23:42Off-line Anonym (Abcdefgh)
Akože diaľka je len číslo lenže vzťah je vzťah a diaľka je diaľka :/
05. 10. 2016 v 00:04Off-line i8051  (45/184/97)
Na blby dotaz nelze mit jine, nez blbe komentare .. to, co tu najdes a kdo se ti ozve zalezi jen na tom, jak se prezentujes a co muzes nabidnout ty sam. Ufnukany decko nikdo chtit nebude, leda jen na ten sex, co pises ... protoze na vztah jsou nutny jiny hodnoty :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 10. 2016 v 00:07Off-line NoComent  (18/174/57)
I8051: I kdybych se prezentoval třeba jako šprt tak se prostě ňáký ten d***l stejně ozve.
05. 10. 2016 v 00:43On-line holdenqueen  (22/169/70)
Nejsi sám :))
16. 10. 2016 v 18:54Off-line Anonym (Abcdefgh)
I8051 takže ty máš pocit že na vzťah sa ide tak že najprv niekomu niečo navrhnem a až tak sa s ním dám do vztahu!? Ako neviem myslím si že som na väčšej úrovni ako tvoje zmýšľanie aj keď som o dosť mladsi. A áno presne na vzťah sú iné hodnoty a nie také ktoré nadobúdaš ty sám poprípade ktoré posuvas ďalej. A to ufnukane dieťa si si mohol odpustiť nakoľko mám 22 rokov, takže poprosím nabudúce si skús uvedomiť čo píšeš. Nie každý za anonymnym postom musí byť hneď ufnukane dieťa. Ďakujem .
16. 10. 2016 v 19:53Off-line ano_nim  (21/-/-)
Jjjjj tak se tady všichni společně vybrečte jak je svět zlý a pak se zase vraťte na svůj profil vyčkávat až vám napíše váš vysněný kluk... btw. vztah se tu OPRAVDU dá najít! <3
16. 10. 2016 v 20:23Off-line Mio6602  (95/-/-)
Problém bude v tom, že ti, kteří hledají někoho na trvalý partnerský vztah (pár se jich najde), mají představu, jak podle nich má vypadat ten druhý, co musí všechno splňovat a pokud možno aby bydlel nedaleko. Slevit ze svých požadavků? No to ne, ať se přizpůsobí ten druhý.
Navíc dostávám osypky z věty, kterou si někteří oblíbili: "Jsem takový jaký jsem, tak to přijměte." V překladu to chápu: Budu si dělat co chci a ty se musíš přizpůsobit."
Nechci dělat nikomu kázání, jen se vám pokouším malinko pomoct. Zkuste v první řadě pracovat na sobě a svých nárocích, snažte se myslet víc na to, co jste schopni pro druhého udělat a budete mít větší šanci. Nebude to okamžitě, ale s trochou trpělivosti a správným přístupem jistě máte šanci.
16. 10. 2016 v 20:45Off-line patrickcaava  (20/165/52)
Až nějaké místo najdeš, tak dej tip =)
16. 10. 2016 v 21:18Off-line Bahutom  (27/173/60)
Spousta lidí píše, že chce vztah a píše takto depresivní příspěvky o tom, jak náročné je někoho najít... podle mě těch kluků je tady i na IB dost... problém je v tom, se nějak osobnostně sladit :)
16. 10. 2016 v 21:24Off-line dsiv  (18/176/73)
Vy jste fakt dusevni slabosi. K cemu vam je kluk? Ani k tomu sexu nejsou dobri.
16. 10. 2016 v 22:29Off-line Flynt  (29/-/-)
Nuž ostávajú ti len verejné záchodky alebo schôdze anonymných alkoholikov , alebo ...skúsiš zľaviť zo svojich nárokov alebo si kúpiš ojazdené a dáš si tú námahu tie vysnívané potenciálne vzťahy očekovať počas víkendu v horskom penzione (a samozrejme s dovozom a odvozom),...proste stratégia mam tu progil mam tu fotku a všetci ma obdivujte je 95% istotou k nezdaru , tzn, čo si človek nevybahá nezariadi a nepritlačí na pílu tak to nemá, dnes je každý pohodlný a myslí si že za par stoporenych fotiek bude okolo nichj skakat cely iboys, no nebude, pretože tych stoporenych fotiek tu kazdy dostane pocas vecera tucty do boxu, že ano?
17. 10. 2016 v 12:56Off-line takypedro  (36/171/73)
Je spousta kluků kolem, jen slevit ze svých zásad a pokecat a ostatní přijde samo, jen nenarazit opravdu na d***la, který potom bude zveřejňovat vaši korespondenci. .;-)
17. 10. 2016 v 13:35Off-line burlap  (47/197/98)
Napis:)
17. 10. 2016 v 14:33On-line Titan24  (21/170/-)
Když cíleně nehledáš, tak nikdo nepřijde. Podobně bez fotky a bez nějakého popisu si tě nikdo nevšimne. Já to mám tak, že se většinou musím ozvat já, protože vím, že sám hledám spíše lidi jako já, a ti jsou asi ostýchaví.
17. 10. 2016 v 15:46Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Vyser se na to, sedíme u internetu. Čas se tu dá vyhodit i jinak, a zábavnějšimi způsoby
17. 10. 2016 v 18:43Off-line igni  (28/192/130)
Tohle tema je asi nejvetsi stalice tohohle serveru. Jeste spolecne s tematem Opravdu si tlusti lide nezaslouzi lasku? :D
Kde hledat je ale tezke, ja taky vidim jedinou sanci tady a pritom se tu lide uz opakuji stale dokola. Ve chvili kdy cloveka nebavi diskoteky a obecne gay podniky, je to tezke. Ale clovek nikdy nevi. Muze narazit na nekoho v praci, ve skole, pres zname. Zivot je obcas plny prekvapeni, tak nezoufej. Je ti jen 21, na nalezeni toho praveho casu dost ;)
A mezitim se nauc uzivat si to, co ti zivot dava, o to to bude snazsi :)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload