Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč jsou gayové tak povrchní a nespravedliví?

25. 04. 2013 v 00:48Off-line Anonym
Proč jsou gayové tak povrchní a nespravedliví? A mají rádi jen kluky hezké, sport postavou, svalnaté, štíhlé a sexy? Proč jde o vzhled a ne o duši?
25. 04. 2013 v 00:52Off-line bennett  (36/184/95)
Tohle přece nejde zevšeobecňovat, ne každý gay je takový.
25. 04. 2013 v 00:53Off-line Anonym
ZA x let sem nenatrefil na jiného teda
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 04. 2013 v 06:36Off-line Peteron  (103/-/-)
Já klidně uznám, že mi jde o oboje.. Nebo Ty by si chtěl odpudivého kluka, co by byl ale duší normální? Zkusil bys vůbec tu jeho duši poznat, když se Ti nebude líbit?
25. 04. 2013 v 07:13Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Musím tedy říct, že nejpovrchnější a nejméně spravedliví jsou ti, co si na gaye hrají jen proto, že nevědí, jak a čím zaujmout okolí...
O vzhled určitě někomu jde, ale mě zajímala vždy především ta snaha o něj pečovat (jak jsem již několikrát psal) nejsem jediný, kdo je stejného názoru... my, gayové (když si dovolím "vzít do huby" nás všechny) jsme povětšinou individua a osobnosti (ve smyslu povahy, chování a charakteru, ne popula***y)... ale hlavně jsme jen lidi :-) a každý jsme jiní... vždy říkám: není buk jako buk :-P
25. 04. 2013 v 09:55Off-line igni  (36/192/130)
Nejsme vsichni povrchni a tohle tema uz tu bylo nekolikrat. Presne jak pise SpeedLimit, nejde o to byt krasny, jde o to o sebe aspon trochu pecovat. Ja zadny krasavec nejsem, ale aspon o to pecovani se snazim. Ono totiz i kdyz bude od prirody krasny a budes mit prachy na nakup draheho obleceni, pokud se o sebe nebudes starat tak se o tebe stejne nikdo zajimat nebude, protoze ti to proste nebude sluset ;)
25. 04. 2013 v 10:47Off-line Tien213  (42/-/-)
Hladat krasu je prirodzene. Quasimodo z najkrajsiou dusou na svete skratka nema sancu..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload