Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Už ma to štve!

16. 10. 2016 v 15:56Off-line Anonym
Ľudia neviem či to zažívam len ja alebo aj nejaký iný ale už ma to serie až moc... Jedná sa o to že: raz na tomto fóru som pokecal z pár ludmi celkom normálne pohoda, po dlhšom chatovaný som nakoniec odtajil svoje skutočné meno a tým pádom si ma týpci pridali na FB... a odvtedy to začalo každodenné vypisovanie (čo robkáš, nemáš chute, nejdeš pohoniť, nechceš šukať, chcem fajku :3 pls pls, pod von). Nie Nie a Nie, nebaví ma na to každý den odpovedať proste neviem či ste zakomplexovaný alebo čo ale ešte viac ma vie vytočiť to že striehnete na tie správy či prečítal alebo nie alebo ešte striehnete ked som online (čo ma ignoruješ, myslíš to vážne, bodky, a tisícky otáznikov). Proste už mám toho dosť :( nechcme to skončiť tak jednoducho že im dám blok na FB lebo ich poznám aj osobne a dokonca som podaktorých stretol osobne v škole. Viete poradiť čo robiť? Ja som to opatril zatial tak že na FB už chodím len ked sa nudím cez hodinu v škole aj to na 5minút alebo doma len večer aj to na prieskum čo je nové u ostatných (normálnych) kamarátov na FB.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload