Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Používáte někdo depilační krém na zadek?

14. 11. 2016 v 20:00Off-line Anonym
Zdravim chtel bych se zeptat, pouzivate nekdo depilacni krem na zadek atd. nemuze se neco stat? Nebavi me to porad holit je to strasne pracne a na dlouho dobu s kratkym ucinkem.
16. 11. 2016 v 10:21Off-line weave  (36/177/94)
Takhle, též mě nebavilo furt holit atd a tak sem vyzkoušel depilační krém jako bezbolestnou variantu ALE - je to chemikálie jak cyp a co dáš na kůži to se taky vstřebá do těla, pak po pár dnech se chlupy znovu probudí a rostou a ja sem měl pak hodně zarostlych chlupů na místech kde sem depiloval čili samé červené tečky takže je to spíš jak holení akorad chemické takže po jednom použití to mám nachystané kdyby se mi ucpaal odpad v koupelně organickyma vecma... :-D
A pak taky ikdyz je to tam napsané že se to nemá používat na anální místa a nad rty a pytel a takové citlivé místa s jemnou kůži i tak sem to zkusil a na pytli a tu vrchní kůži mi to spalilo takže sem tam měl takové červené šyty jako když ti sleze ta horní vrstvicka kůže po spálení slunkem...

A tedy odhodlal sem se s podporou alkoholickeho nápoje k vyzkoušení voskových pásku a jako dá se to vydržet - rovné místa jdou dobře a koule, pero a p***l to jde když si ten pásek rozehřeješ víc a dáš si ten vosk na prsty až budou dobré lepkave a ty nerovné speciální místa nosmalne vytrhas ručně a kupodivu to bolí méně na koulich, p***li a okolo než třeba v podpaží.
A na závěr už to je skoro týden a pořád sem na určitých místech hladký a po novém růstu zatím ani památky :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload