Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám teď kluka, ale orientací si jistý nejsem

20. 11. 2016 v 18:59Off-line Anonym
Ahoj,
né že by mi zas tak extra moc záleželo na tom, zda jsem heterosexuál, bisexuál nebo gay...no teda vlastně trocho mi na tam záleží, proto sem píšu tuto otázku.

Asi bych se nenazval hodným klukem, spíš sem takový ten d***ař, jak by někdo řekl. Nikdy jsem s žádnou holkou moc dlouho nechodil, vždy jsem ji jen dostal do postele, získal pomyslnou trofej a tím to skončilo.
Odůvodňoval jsem to tak, že když vylezeš na Kilimandžáro a zabodneš prapor, znovu tam pak už nepolezeš, půjdeš si najít jinou horu, kterou zdoláš. No taky jsem se snažil vypadat cool před kamarádama. Prostě jsem ten typ.
No, takže jsem si vždy říkal, že jsem jasný heterosexuál.

No a pak jsem si našel kluka, vypadá jak Peter Pan z Once upon time, kde ho hraje Robbie Kay, OUaT je jeden z mých nejoblíbenějších seriálu.
Zaujalo mě, že vypadá jak on...prostě představte si, že potkáte někoho, kdo je fakt hodně podobný někomu, koho máte rádi v seriálu a ten někdo projeví zájem...

Navíc i povahově je fakt fajn, vůbec není jako já...
Každopádně i pro mě je to s ním jiné, jsme spolu už teda půl roku a 2 měsíce (8 měsíců), což jsem nikdy s žádnou holkou nebyl takhle dlouho. Je to na mě fakt hodně.
Spím s ním opakovaně, to jsem taky nikdy předtím nedělal...

On mě miluje, je skvělý jako kluk. Já si nejsem úplně jistý, co pro mě znamená, i přes to, že jsme spolu 8 měsíců...nikdy jsem ho nepodvedl.
Řekl mi, že mě miluje, já mu to ještě neřekl...


No každopádně si fakt nejsem jistý svou orientací, před ním jsem si byl jistý, že jsem normálně na holky, když jsem si s ním začal, řekl jsem si, že o tom nebudu přemýšlet, dokud spolu nebudeme dostatečně dlouho, ale přes půl roku...to dlouho je...a já o tom musím přemýšlet nějak víc než předtím...
20. 11. 2016 v 19:50Off-line johnj  (40/186/82)
Mulit má pravdu. Vůbec neřeš svoji orientaci, protože ta se ti potvrdí jen tím, jak kvalitní vztah s tím klukem budeš mít. A na to potřebuješ právě ten vztah a dostatek času.
Hodně štěstí! :)
20. 11. 2016 v 19:57Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl dalsi pribeh :-) jsou ted nejaky errupce? nebo radiace? :-) tyhle pribehy tu jsou ted kazdou chvili, nicmene tenhle je aspon napsanej slusne a bez chyb .. sloh za 2, z upravy za 1- :-)
21. 11. 2016 v 07:49Off-line cortisol  (28/171/68)
Konečně dotaz, který se pěkně čte. Asi bych tomu nechal volný průběh... Nějak to dopadne, no ne? :-)
21. 11. 2016 v 18:41Off-line sun  (102/-/-)
Stretol si niekoho, o kom si si myslel, že ťa zmení, no prišlo obdobie, kedy si si uvedomil, že starý život ti chýba? Prejsť zo žien na chlapov - to vnútorne bude trvať trochu dlhšie ako pár mesiacov. Možno máš iba strach a možno chlapi naozaj nie sú pre Teba. Človek, ktorý sa bojí zamilovať sa, uteká pred traumou z minulosti. Môžeš mi napísať správu, budem rád v kontakte.
21. 11. 2016 v 21:15Off-line onlip  (60/180/84)
Vidím jako rozumnou klučičí cestu.
21. 11. 2016 v 21:59On-line BussterX  (103/130/150)
Miláášku, v*****ím ti pérečko a donesu ti kytku a složím ti básničku a nastavím ti zadeček ale fakt jako si nejsem jist svou orientací... tagle nějak jako? :D
22. 11. 2016 v 13:38Off-line honzak  (33/183/65)
Evidentně seš bisexuál. Spíš s holkama, spíš s klukem. A teď řešíš zmatek ze vztahu. S klukem. Sám píšeš, že seš překvapenej, takže pokud všechno klape, tak se s tím smiř, přiznej si to, že Ti to je vlastně jedno, koho pícháš. A zaměř se na ten vztah. Vztah je s člověkem, ne s pohlavím. Pokud Ti vyhovuje tenhle člověk, tak buď s ním ;) Pokud se vám to rozpadne, tak najdeš jinýho člověka, se kterým budeš schopný udržovat vztah - jedno, jestli to bude holka nebo kluk. Záleží teda samozřejmě i na okolí, ale hlavní je smířit se s tim v sobě. Tak mi to přijde - že seš jenom překvapenej - tak se prostě odpřekvap! :D
22. 11. 2016 v 18:01Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Mrdej s jiným.
24. 11. 2016 v 09:30Off-line Anonym
Děkuji za rady, koníčky samozřejmě mám, ale i tak bych si byl rád jistý svou orientací :D

Joza_vozejk: A kterou bylo jich víc a o žadné konkrétní jsem nepsal. Ani na jedný mi vlastně nezáleželo. Na vztah by to nebylo.

BussterX: Ne :D Tohle rozhodně neříkám :D ale miláášku se š se mi libi. :D Amimochodem já zadek ne nastavuji, to on.

Poradce: Zas to nepřehánějme, že jsem střídám holky jen na sex neznamená, že mám špatný postoj k ženám obecně.

Honza: takže podle tebe jsem bisexuál?
24. 11. 2016 v 22:18Off-line Anonym
Poradce: Ale ano, přeháníš. To, že někdo bere holky jen do postele neznamená, že má nějaké problémy. Taky mě není 31 jedna jako tobě, myslím, že je to i o věku.
Navíc, takový už přes půl roku nejsem. Je to tom, že člověk prostě musí potkat toho někoho, koho prostě nepodvedeš a s kým fakt chceš vztah a ne jen sex na jednu noc. Tak to mám s mým klukem :)
Ale jasný, ne každý je takový, jsou tu věrní typy, co na ty úlety nejsou vůbec, to nikomu neberu.
25. 11. 2016 v 13:36Off-line registry  (29/183/76)
Mam stejny problem. Pokecas?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload