Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chodím s holkou...

21. 11. 2016 v 00:59Off-line Anonym
Je mi 20 let a chodím už přes 3 roky s holkou. Ten vztah vznikl v době, kdy jsem už tušil, že jsem gay, ale pořád ještě jsem chtěl chodit s holkama. Svou přítelkyni opravdu miluji, hořím zlostí, když jí někdo dělá něco špatného, praskají mi cévy, když vidím, že jí není dobře nebo jí něco trápí, chci, aby byla - ta dobrá a hodná bytost - šťastná co nejvíc to vůbec jde. Trápí mě poslední dobou ale několik věcí. Vytváříme mezi sebou příjemný vztah, něco jako jistotu. Plánujeme si společné bydlení, život de facto až do smrti. Všechno. Ani jeden si neumíme představit, že bychom se rozešli. Známe se s rodinami, všechno je naprosto skvělé. Tak abych se dostal k těm několika věcem.
1) Přestože ji velice silně miluji a nechci se s ní rozejít, sexuálně mě nepřitahuje. Podvědomě i vědomě se snažím styku vyhýbat. Je samozřejmé, že se tomu nedá vyhnout vždy - chci jí udělat dobře, potěšit jí, ale zároveň se nedokážu tolik přemáhat, aby to bylo pokaždé, když je příležitost.
2) Pořád ve mně sílí vědomí, že jsem gay, a že bych chtěl být s klukem. Randit s kluky, flirtovat s nimi, mít s nimi vztahy. Nechci ale přijít o ni. Nechci přijít o roky budovaný vztah, který je tak pevný, že věřím tomu, že bez mé iniciativy k rozpadu tento vztah skutečně vydrží navždy.

Nevím, co mám dělat. Nechci jí ublížit rozchodem kvůli své orientaci, která našemu vztahu nepřeje. Proto se celou dobu přemáhám a kašlu na svoje potřeby. Upřednostňuji její štěstí před svým vlastním. Vytváří nám to problémy, samozřejmě. Ale malicherné. Typicky třeba když potřebuji dokončit některé věci nebo se mi jenom chce být doma. Den předtím jsme byli v kině, den předtím zase v klubu. A stejně chce někam jít a strávit se mnou čas. Je to krásné, svým způsobem, podvědomě ale vím, že dělám už tak strašně moc - upozaďuji sám před, aby bylo její štěstí preferováno. Proto se hádáme a ona je pak smutná, že s ní nechci do parku nebo já nevím. Snažím se, aby k tomu nedocházelo, myslím na to, aby se moje potlačovaná orientace nereflektovala do mého chování, ale ne vždy je to úspěšné. Zároveň - kdybychom se rozešli, co by se stalo? Platí skutečně "nevíš, co máš, dokud to neztratíš"? Myslím si, že vím co mám, ale věřím, že po rozchodu by mě to zasáhlo daleko víc, než si jsem teď ochoten připustit. Bojím se toho, co by se stalo s ní, co by se stalo se mnou. Věřím, když mi říká, že mě nekonečně miluje. Její smrt by mě strašně zasáhla, ale nemyslím, že bych ztratil smysl života. Bude to znít hnusně, ale de facto b to konečně osvobodilo mou duši. Nechci ale, aby zemřela. To by mě zarmoutilo a možná bych se taky tak uzavřel do sebe, že bych už o nikoho nestál. Stojím asi před strašně těžkou volbou. Buď to rozseknu, rozejdeme se a pak budou věci, které neznám, strašně moc těch nepříjemných, ale asi i ty příjemné. Nebo se nerozejdeme, rozhodnu se preferovat její štěstí nad svým vlastním už napořád a bez výjimky, ale definitivně tím pohřbím vlastní stoprocentní štěstí. Nikdy nebudu mít vztahy s kluky, nebude mě čekat spokojený život s partnerem, kterého bych miloval a zároveň by mě fyzicky přitahoval a byl by jako člověk super. Nevím, co mám dělat. Jestli se starat o sebe, nebo dále o ní. Být s ní je i společensky přijatelnější. Nejsme z úplně chudých rodin, vlastně jsme na tom oba výtečně. Máme konzervativní rodiny. Mířím možná i do politiky. Jak by byl vnímán poslanec, potažmo premiér a prezident - gay? Nikoho takového by přece český volič nezvolil. Nechci být prezident, jenom příklad. Kdybychom se rozešli a já bych přiznal, že jsem gay, rodina by to možná nějak přešla, ale necítím vůbec chuť jim to říkat. Reakce by byly spíše negativní. Kamarádi asi to samé. Stejně nemám potřebu, aby věděli o tom, koho si vodím do postele nebo do osobního partnerského života. Prostě nevím. Jsem kvůli tomu pořád ve stresu. Jenom se podívám na sexy kluka, který mě přitahuje, a hned na to myslím. Přemáhám se, abych ho neoslovil a nepozval někam na jídlo nebo na drink. Jsem extrovertní a komunikativní, oslovit cizí lidi mi nedělá vůbec problém. Vlastně jsem s přítelkyní díky tomu, že jsem se nebál a přímo na ulici jsem ji oslovil, zalichotil a už jsme si to štrádovali do restaurace, kterou jsem znal, která byla nedaleko a věděl jsem, že tam skvěle vaří a 100 metrů ulicí dál je květinářství. Napsal jsem SMS čísníkovi, kterého tam znám, aby nechal dát na stůl růže a akorát nám vyšla procházka k restauraci, když bylo vše přichystáno. Ale proč to vlastně píšu. Berte tohle jako takový proud vědomí (kdo znáte... :-) ). Prostě vůbec nevím, co mám dělat. Vím, že nikdo mladší než já mi asi neporadí, sám se divím tomu, že v tak mladém věku posuzuji některé věci, možná mě to donutilo mentálně trochu dospět... Nicméně věřím, že zkušenější a starší osoby mi dokáží vnést do problému trochu pohledu staršího a možná i nějakého toho světla moudrosti :-) Nevidím důvod, proč by to celé někdo četl... Nicméně pokud ano, velice ocením, když v komentáři připojíte nějakou svou reakci :) Děkuji a přeji všem slunné dny :)
21. 11. 2016 v 05:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Když se oženíš kvůli kariéře politika, tak tě lidi možná budou volit, ale jak dlouho dokážeš odolávat pudům? rok? 10 let? jednou si stejně najdeš milence... když na politika praskne že má milenku, je zde v česku málem ještě za hrdinu... ale kdyby na politika prasklo, že je utajený gay a manželce zahýbá s chlapem, tak se probudí v lidech falešná morálka a "ukamenujou" tě... utajený gay v politice je vydíratelný... budeš se potit strachem aby to na tebe neprasklo a budeš lehko vydíratelnej... to ti moc štěstí nepřinese..
21. 11. 2016 v 07:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Vozejku, oprava: furt bude hnusný a nelidský gay kterýho lidi nesnášej jenže utajený, a navíc bude srát strachem kdy to na něj někdo řekne přesně jako seš připosranej ty, ty se musíš kámo sám sebe hodně nenávidět za to že ti stojí č*****k z chlapů... a přitom tady meleš takový howna... myslím, že nenormální a nelidský seš akorát ty :D
21. 11. 2016 v 08:18Off-line rosju  (53/170/78)
Vozejk za to nemůže, je prostě jen predposranej prizdisrac
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 11. 2016 v 08:20Off-line johnj  (40/186/82)
Anonyme, pokud víš, že jsi na kluky, vyřeš svůj vztah s partnerkou rychle. Čím dřív (čím mladší budeš), tím to bude pro všechny přijatelnější. Do všech tvých pochybností budou s rostoucím věkem přibývat i další starosti a stresy z práce, které budou tvoji vůli vytrvat ve vztahu, ve kterém nejsi úplně spokojený, dále oslabovat.
Hodně štěstí!
21. 11. 2016 v 08:57Off-line igni  (36/192/130)
Je to sice hezky, ze vam to vicemene funguje, ale ten vztah ukonci. Ukonci ho ne kvuli sobe, ale kvuli ni. Ono tedka se omezujes a prizpusobujes, aby si ji neublizil, ale ver mi, driv nebo pozdeji ji kvuli tomu ublizis. Protoze za par let, treba budete uz mit deti, ji zacnes podvedome vycitat svoje nestesti, to ze sis nenasel partnera a budes si to na ni vybijet. Pripadne ji proste zacnes s nekym podvadet a pak ji zase ublizis. Tahle situace nema stastneho konce, ublizis ji tak jako tak, tak to udelej co nejdriv, jako chlap ji to vsechno vysvetli a otevri si moznost mit stastny zivot se vsim vsudy ;)
21. 11. 2016 v 10:30Off-line Ingoline  (103/-/-)
Vím přesně o čem mluvíš a co prožíváš , prošel jsem si tím samým !!!! A vím jaké to je , když ukončíš vztah po 20 letech , kdy už máš rodinu atd atd atd. Chápu že je to pro Tebe momentálně těžký rozhodnutí, ale ukonči to co nejdřív, i když to jakkoli v tuto chvíli bolestivé, věř mi že k Tvojí nynější partnerce to není fér a nikdy Ti to neodpustí !!!!!! I když se pak po letech přiznáš, protože to uděláš, tělo a rozum se nedá donekonečna obelhávat, tak ona to nepochopí a nevyjde Ti vstříc tak jako to je ve filmech, nebo jak to zažil p.Musil, opak je pravdou, budeš pro ni ten, který jí zničil život. Ale i výjimky potvrzují pravidlo, jen popisuju to co jsem zažil a stále zažívám já !!
Zvládni to !!!!!!!!!!
21. 11. 2016 v 10:49On-line i8051  (53/184/97)
Bude jednou hezky, az se lide nauci resit svoje zivoty sami, resp s osobou, ktere se to tyka a nebudou zde vylejvat problemy na poradne, kde jim stejne nikdo neporadi, protoze nikdo zde nezna tazateluv problem tak pocitove dopodrobna jako on, ackoli ho zde muze vypsat detailne do textu formatu Rowlingove. Ocekaval bych, ze nekdo ve veku tak 18+, kdyz uz ma obcanku a ridicak, bude uz na tom tak vyspele a svepravne, ze si svuj citovy problem vyresi samostatne, aby se s tim sam uvnitr vyporadal a vysel z toho tak, jak by asi chtel. Uvedeny pripad je ukazka nevyspelosti, kdy si kazdej hraje na dospelyho, ma preci ten "vztah", ale nedovede s tim nijak zachazet a kdyz nastane sebemensi problem, uz se bezi poradit na poradnu (obzvlaste tahle je na to dokonala :-)

Pri vsi ucte kluku, je ti 20, jsi dospelej, tak se rozhoduj za sebe. Rozjel jsi vztah, nevyhovuje ti, tak to proste korektne ukonci nebo zacni resit s holkou, ktery se to tyka. Nikdo jinej to za tebe neudela. Ano, nebude to p***l, vim to, ja to mel jeste tak 3x slozitejsi (dlouhy pribeh), nez ty, ale da se to, kdyz vis, co chces a opravdu to chces. Nebo jsi snad chtel slyset, ze to bude dobry a mas bejt v pohode? Ne, nebude. Pokud to budes probirat zde na poradne a sam pro to nic neudelas, tak ver tomu, ze se opravdu NIC nestane, jen se v tom postupem casu utopis.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 11. 2016 v 11:12Off-line poklad  (29/177/69)
Zůstávat s ní je totální nesmysl.
Dřív nebo později "se vybarvíš"... A čím později, tím horší to bude. Pro tebe i pro ní.
21. 11. 2016 v 17:04Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonym (Těžká volba...) - Za sedmero horami..., Bylo nebylo..., A pokud neumřeli žijí dodnes. Smekám. Hezký. Udělej si výlet na Macochu ať víš do čeho se řítíš.
21. 11. 2016 v 17:22Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Jestli chces tak mi napis
21. 11. 2016 v 18:21Off-line registry  (29/183/76)
Ahoj, no to by bylo na debatu na tyden. :-) Klidne muzes napsat zpravu, ale, prosim, mysli na sebe a svoje potreby. Proc nemuzes mit partnere? Holka bude stastna i s jinym klukem, ktereho si pak veme za muze, to se neboj, nezustane samotna ani nestastna. Musis si dat bacha, at to, co ted provozujes, neni chore (nebo nebude chore)- cetne vztahu s ni a pristupu k sobe (neumim moc psat cesky, promin)
21. 11. 2016 v 18:21Off-line Freki  (30/180/75)
Vážne si myslíš, že vzťah, ktorý začal v 17 pretrvá navždy? Tieto stredoškolské lásky nikdy nemajú budúcnosť.... Obaja by ste ešte mali prejsť vývojom než budete dostatočne zrelí na skutočný vážny vzťah (a to platí pre všetkých ľudí...)
21. 11. 2016 v 18:28Off-line forsakenfox  (42/-/-)
Pokial ta skutocne miluje tak to pochopi pretoze rovnako bude chciet aby si bol stastny aj ty.
21. 11. 2016 v 18:32Off-line sun  (102/-/-)
Som starší a skúsenejší ako Ty, ale nebudem svoje skúsenosti písať bez bezprostrednej odozvy. Je to na tebe, či mi napíšeš správu alebo nie. Pekný deň.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 11. 2016 v 20:06Off-line Ted1  (22/-/-)
Hned to ukonci, cim drive tim lepe, pak uz to bude jen horsi. Je logicke ze je do tak zmilovana, a ze si tolik rozumite, hold gayove jsou magnety na holky, a stejne he nam to k nicemu :D
21. 11. 2016 v 20:26Off-line onlip  (61/180/84)
Byl jsem se ženou 30 let. Můžeš napsat.
21. 11. 2016 v 21:30Off-line Ted1  (22/-/-)
Ano_nin A co kdyz to je gay? stejna situace
21. 11. 2016 v 21:53Off-line Yelees  (27/-/-)
Něco podobnýho jsem si prožil; akorát bych to neuměl tak kvalitně popsat. Jestli chceš osobní zkušenost, napiš. :)
22. 11. 2016 v 09:56Off-line Mobus  (28/176/74)
Možná, že když jí řekneš pravdu, přesně jako jsi napsal nám, tak tě pochopí a nemuselo by to dopadnout špatně. Být gay není lehké, je to dost těžké v některých životních situacích, a já myslím, že tohle, pokud je to dobrá holka, musí pochopit a nemůže tě odsoudit. Nakonec třeba zůstanete dobří přátelé.
22. 11. 2016 v 14:49Off-line Anonym
Mel bych se tedy rychle rozhodnout, zda pujdu s pravdou ven a necham ten vztah rozpadnout, nebo zda se budu obetovavat do konce zivota?
22. 11. 2016 v 14:58Off-line igni  (36/192/130)
Anonym: ne, mel by ses rychle rozhoupat to ukoncit. Ta druha varianta, to obetovani, nema budoucnost. driv nebo pozdeji to stejne kvuli tve orientaci skonci a cim dyl to bude trvat, tim horsi to bude. A pak si budes rvat vlasy, ze si to neudelal dyl a promrhal si velkou cast zivota s nekym, s kym nakonec nechces byt.
22. 11. 2016 v 15:06Off-line Ingoline  (103/-/-)
JJ, pravda -igni- Velká pravda !!!! taky jsem se obětoval a do dnes toho lituji
Nelepší léta , po boku někoho , kdo Ti nikdy nedá to co v podstatě chceš a po čem toužíš
22. 11. 2016 v 15:21Off-line Radek  (38/183/82)
Prošel jsem si tím také a platí zcela určitě to, co psali ostatní výše: ukonči to, co nejdříve.

Ano, bude to bolet, ale věř mi, že to bude bolet méně, něž když to uděláš později - třeba za 10 let. Udělej to pro ni, a ve výsledku i pro sebe. Ona nemůže být aktuálně zcela šťastná, když se může užírat např. tím, proč tě nepřitahuje (proč s ní něco mít občas nechceš). Ty to nevidíš, ale ji to může trápit.

A jak psali výše, ty to nevydržíš, to prostě nejde. Jednoho dne budeš chtít mnohem silněji to, co chceš už nyní.

A podvádět ji celý život je mnohem horší, jak se s ní teď rozejít.
22. 11. 2016 v 15:48Off-line Ingoline  (103/-/-)
Koukám co nás tady je :O
dobře -Radek-
25. 11. 2016 v 13:34Off-line registry  (29/183/76)
Vnimas gay vztah neperspektivne?
25. 11. 2016 v 19:22Off-line forsakenfox  (42/-/-)
V par vynimocnych pripadoch vam to moze fungovat aj vtedy ak si gay alebo bi. Ak by napriklad ona netuzila po fyzickom kontakte a pod. Nikto nemoze vediet co k sebe citite len vy dvaja. Chce to ale otvorenu mysel, pochopenie u oboch a hlavne absolutnu uprimnost. Ani obetovanie ani rychle ukoncenie nemusia byt jedine volby. Zacni tym ze budes uprimny k nej ale aj k sebe.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload