Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s análním otvorem...

07. 12. 2016 v 21:52Off-line Anonym
Ahoj. Mám takový menší problém. Samozřejmě vím, jak vypadá zdravý anální otvor, nebo spíše svěrač. Ale já mám problém s tím, že mám na jeho spodní straně nějaký "výrustek", co může (doufám, že pochopíte přirovnání) vypadat snad jako kdyby tam byla nějaká kulička. Prostě: je to měkké, kulaté, snad 1cm ŠxVxD, a je na tom stejně vypadající část kůže, jako je na svěrači. Nevím, jestli je to normální. Má to ještě někdo? Patří to tam? Nemůže to být třeba nějaký nádor? Nebo snad bradavice? Fakt nevím.
P.S. Poslední dva dny to bolí.
PPS Ne, není to hovno. Díky, že se zdržíte rýpavých komentů. Potřebuju fakt poradit, a bojím se.
Díky za rady.
07. 12. 2016 v 22:11Off-line Tom9  (24/177/60)
Může to být část kožního krytu svěrače, hemeroid, fisura, cokoliv.. Podle toho popisu moc nepoznáme, lepší by bylo zajít k doktorovi. :)
07. 12. 2016 v 22:12Off-line Anonym
Takže se mám bát?
07. 12. 2016 v 22:12Off-line bodielcsabi  (23/-/-)
Těžko říct,v každém případě bych,ale stejně navštívil lékaře,když to i bolí :)
07. 12. 2016 v 22:19Off-line Tom9  (24/177/60)
No pokud ses nechoval rizikově, tak bych se nebál :) Ale jak říká i bodielcsabi nejlepší bude navštívit lékaře. :)
07. 12. 2016 v 22:42Off-line radomir  (40/183/75)
Pokud je ta barva lehce do fialova (což nutně nemusí) ale dotyk je bolestivý, může to být trombózka... Důsledná hygiena a k ošetření postačí Faktu mast, natřít a i lehce vniknout dovnitř. Po každé stolici se umýt, pečlivě vysušit a takto ošetřovat. No a přidat taky nějakou vlákninu do jídelníčku. Pokud provozuješ anál, tak si jej odpusť... Pokud by to trvalo nějak dlouho a spíše se to zhoršovalo, proktolog bude pro tebe tím pravým...
07. 12. 2016 v 22:47Off-line Anonym
Díky. A ano, fialový nádech to má.
07. 12. 2016 v 23:39Off-line radomir  (40/183/75)
Samozřejmě mast se jmenuje Faktu, už jsem to opravil. Nevím, co mi to vlezlo do T9:-D ... Pokud ses nechoval nějak rizikově (viz jak se psalo výše) tak tohle bys měl zvládnout sám pomocí mých rad a s největší pravděpodobností to bude ta trombózka. Jen to chce hodně tu hygienu, mazat to, vlákninu, aby změkla nabobtnala stolice a svým průchodem to více nedráždila... Taky žádné pálivé jídlo. Ono se to v akutní fázi opíchne a incizí ošetří (záleží na velikosti), ale jako nic moc, takže jak říkám, tvůj rozměr by měl jít zvládnout konzervativně a jen za vlastní pomoci
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 12. 2016 v 13:07Off-line i8051  (53/184/97)
Neni nad to resit lekarky problem, ktery rozumny clovek resi s doktorem, s konciliem zdejsich buzen :-) Paneboze, kdy ty decka dostanou rozum? Pak snad zacnu chodit do kostela a nosit ti flasky :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2016 v 15:27Off-line Anonym
Tak hele. :) Pro některé starší, nejmenované pány, jež mají komplexy a předsudky.
1. Je mi 16 let a ne, nemám potřebu si tam něco strkat, nebo ze sebe dělat děvku, takže bych byl rád, kdyby jste mě ušetřili takovýchto komentářů.
2. Právě tohle je dost stydlivé téma, zvlášť pak pro "puberťáka" v mém věku. Takže je pro mě fakt lepší, když napíšu do (k tomu určené) poradny, kde mi s tím ochotní lidé poradí, než abych hned lítal po doktorech. Mimochodem, taky by to zabralo dost času, kterého zrovna na rozdávání nemám. :)
3. Očividně je to možné vyřešit i sám. :) Pořád lepší, než utíkat za maminkou s tím, ať mi napíše do školy omluvenku kvůli doktora, který bude zkoumat mojí p***l a šahat na něco, co tam evidentně nepatří.
4. Slovo D***l si, prosím, nechte spíše na jedince co se ptají na to, jestli ještě vyroste, nebo jim je 19 a ještě si pořádně nezamr****. :)
Děkuju všem ostatním za rady.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 12. 2016 v 15:41Off-line i8051  (53/184/97)
No "do poradny k tomu urcene" .. tak teds me fakt rozesmal :-)) a jak se nam kratky zobak hned nacepejril, kdyz je anonym, skoda ze se anonymne nebo pres inet neda chodit k doktorovi, ze jo? :-)

mala rada: litani k tomu jednomu povolanymu doktorovi, ke kterymu muzes jit bez objednani a to urologovi, ti zabere od zvednuti telefonu max hodinu, protoze urologove jsou vetsinou volny, to je min casu, nez psani prispevku zde .. a hlavne to ma nejakej efektivni vysledek :-)

Btw, kulata vec se popisuje prumerem a nikoli ŠxVxD .. to bys tam mel kosticku/kvadrik a ten by navic rohama pichal :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 12. 2016 v 15:47Off-line Anonym
Jo, teď jen do mě za to, že se přirozeně stydím za to, mluvit s cizím člověkem z očí do očí o tom, že mám něco doslova v p***li. Prosím, chtěl jsem poradit, ne se tady hádat s každým druhým člověkem, a rozebírat osobnost protějšku až do vesmírných slohovek.
i8051: není náhodou v tuto chvíli jedno, jak to popíšu? Hlavně, že to všichni pochopili, ne snad? A ano, splést se může každý.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 12. 2016 v 15:49Off-line i8051  (53/184/97)
Tak nekdy musis zacit s tou odstydovaci kurou ne? Proc to neudelat ted s nekym, kdo to na tebe nepraskne a zaroven ti vyresi problem. Nebo se snad chces stydet do smrti? :-) Co se v 16ti naucis, v duchodaku jako kdyz najdes :-) Udelej neco se sebou a zacni na sobe s odstydovanim makat, delas to jen pro sebe a je to vec, na ktery se zamakat vyplati :-) Drzim palce
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 12. 2016 v 19:43Off-line onlip  (60/180/84)
Nechci tu posilovat emoce, ale pokud to bolí, je to nejspíš hemoroid. Hlavně pokud to bolí v noci. Výtečné jsou čípky Aviril nebo obdobná mast.
08. 12. 2016 v 21:12Off-line Anonym
Opět děkuji za rady. Ostatním zase za snahu mě nějak posunout, a ne se hádat. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2016 v 22:28Off-line i8051  (53/184/97)
Nemas zac, ale nezapomen na to, ze sobe muzes pomoct jedine ty :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 01. 2017 v 11:24Off-line markus04  (44/180/125)
Pro : Anonym (ostravak)
Možná se jedná o náznak hemeroidů, nebo máš jen nateklou krevní bulku způsobenou od tvrdé stolice. Kup si v lékárně dubovou kůru, část kůry si odsyp do hrnce a vař ji dle návodu, poté ji nech lehce vychladnout a přelej ji do lavoru do kterého si pak sedneš, dobré vydržet 20-30 min, více v návodu.
( použitou dub. kůru můžeš znovu 1-2 použít, pak ji raději vylej ) Tak to dělej 2-3 dny, poté by měla bulka zmizet. Tento postup Ti potvrdí i v lékárně..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 01. 2017 v 12:11Off-line iglw  (48/172/77)
Je to hemeroid,nic více,po každé stolici se umyj,nikde chodit nemusíš,stačí i občas dát studenou sprchu,natírat svíracími mazivy!Asi málo sportuješ,hlavně sedíš,je to taky z nedostatku pohybu!!!Toť vše!Já už to mám hodně let a nic se neděje,anál neprovozuji.
15. 01. 2017 v 12:13Off-line iglw  (48/172/77)
A ještě je možnost změnit životosprávu,hodně zeleniny,ovoce,vláknina je třeba pro líná střeva!!!!!!!!
16. 01. 2017 v 16:06Off-line onlip  (60/180/84)
Dsiv: Já si totéž zařídil sám - prstem v prezervativu omazaným Avirilem. Ale v principu máš pravdu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 01. 2017 v 16:58Off-line Lollo  (29/-/-)
Počuli ste tú novinu? Akri je p**a...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload