Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přešlost z vztahu, nejsem už šťastný

09. 12. 2016 v 23:43Off-line Anonym
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co byste na mém místě dělali
Jsme spolu s přítelem přes 3 měsíce, byli jsme šťastní, ale už je to jen jednostranné. Necítím to, miluju ho, to ano, ale necítím se v tom. Je to můj druhý vztah, první skončil skoro hned a zjišťuji, že asi nejsem na vztahy. Záleží mi na něm a vím že on mě miluje, ale já už to necítím a nejsem šťastný.
Co byste mi radili? :/
Díky, Jirka.
10. 12. 2016 v 00:49Off-line Kixii  (26/180/80)
Samozřejmě... 3 měsíce... víš co, to už je moc dlouho na vztah... měl bys mu zahnout nejlépe hned a pak ho ještě ujišťovat, že ho miluješ...

Myslete si, co chcete, ale z takových lidí se mi chce zvracet...

Nech někoho do sebe zamilovat a pak ho pošli někam, protože vlastně si vztah nikdy nechtěl... logika... fakt tohle...
Souhlasím - 23   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2016 v 01:16Off-line forsakenfox  (42/-/-)
A skutočne ho miluješ? Čo potom človek ktorému budeš chcieť obetovať celý svoj život? Budeš chcieť byť neustále s ním, a ak s ním nebudeš budeš naňho stále myslieť? A ak bude treba budeš pripravený preňho hoc aj zomrieť?
O takom človeku povieš že ho miluješ, a o takom človeku nebudeš nikdy pochybovať. Takže šetri si to slovíčko pre niekoho takého. Ak s ním nie si šťastný máš ho možno rád ale skutočne ho asi nemiluješ. Život ide ďalej, možno zostanete aspoň kamaráti...
10. 12. 2016 v 09:41Off-line igni  (36/192/130)
Tady zase napsalo dotaz 14ti lety dítě, který by potřebovalo od mámy spíš proplesknout co to vymýšlí za hovadiny, než jakýkoliv vztah.
3 měsíce jsou nic, pokud tě po třech měsících omrzel, nebyla to láska. Byl jen tvoji hračkou, a jediný co, tak můžem doufat že tomu tvému si moc neublížil a rychle se z toho dostane.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2016 v 09:55Off-line RandomStalker  (25/-/-)
Příště buď opatrnější, pokud od něj tedy nakonec odejdeš, ale spíš s ním zkus ještě nějakou dobu zůstat a naučit se ho vážit. Je mi jasný, že některým věcem v podvědomí člověk zabrání jen těžko, a proto mi přijde trochu zcestné nadávat ti. Chybami se člověk učí a je nesmysl, abys nikdy neměl kluka jen proto, že by to mohlo dopadnout takhle. Ono se prvotní poblaznění od lásky odlišuje jen těžko, pokud ti ten druhý věnuje už od začátku sám od sebe až přílišnou pozornost. Zdrženlivost z tvé strany tím pádem nikdy není ke škodě. Jinak jak už jsem napsal... Pokus se ještě zachránit tenhle vztah a hlavně se vyvaruj vnitřním monologům typu: "Stejně to nemá cenu." Jestliže začneš svou pozornost upírat víc k jeho kladům, možná se to ještě spraví. Kdyby ne, aspoň se nebudeš muset proklínat.
10. 12. 2016 v 10:03Off-line poradce  (102/230/40)
Ako si prišiel k poznaniu, že nie si na vzťahy? Sám sa v nich cítiš menej ako chlap alebo si nerozumieš s gaymi?
10. 12. 2016 v 10:23Off-line fooo  (79/182/72)
Prvotná láska - tá šialená zamilovanosť časom vyprchá. Časom budete riešiť aj bežné veci, budete mať aj starosti aj radosti ale stále by ste sa mali ľúbiť (milovať) a váš vzťah by mal pokračovať.. Nečakaj že to čo si zažil v prvé týždne že to bude rovnaké 30 rokov, to asi nezažiješ z nikým na svete. hmmm, z vlastnej skúsenosti : chalan je do mňa celí zbláznený len akosi sa s toho za jednu noc vyspal :/ toto sa stáva myslím u gay komunity pomerne často. si jeden s nich ? :) :D :D
19. 12. 2016 v 20:19Off-line Betonica  (39/191/93)
Vztahy jsou o trpelivosti, pochopeni a dalsich vecech, ktery se po trech mesicich obvykle nestihnou ani utvo***.

Je docela normalni, ze po trech mesicich zvolna opada puvodni nadseni a zamilovanost. Ted vidis p***ele ponekud v jinych barvach, protoze ti opadly zamilovane bryle. Vidis i to, ze neni tak dokonalej a super, jak se zdalo na zacatku. To neni ale duvod k rozchodu. Vydrz! Nevzdavej se pri prvnim strizliveni! Je docela mozny, ze p***el je super partak. A je dulezite pripomenout, ze i on strizlivi ze zamilovanosti. Spis nez opoustet si budte vzajemne oporou a spolecne budujte vztah, ktery vydrzi i bez zamilovanosti. Jiste, ze laska neodchazi se zamilovanosti. Zaroven ale zamilovanost netrva naveky, proste prcha jak bublinky nad sektem. Vztah pak muze pozvolna rust a silit. Treba tim, ze spolu budete usinat, delat si rano kafe pred praci, odpo skocite do samosky, abyste si uvarili vecu. Tyhle dennodenni ***ualy je nejdriv potreba vychytat, aby to vsechno fungovalo.

Drzim palce!
19. 12. 2016 v 22:28Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Mrdej s jiným.
19. 12. 2016 v 22:30Off-line comrade  (39/195/102)
Hardmode: Ty zas potřebuješ pozornost .... :O
19. 12. 2016 v 22:30Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
A cos čekal? Jsem attention-w***e
19. 12. 2016 v 23:35Off-line Titan24  (30/168/56)
Chjo, no..attention w***e. Ale jak se cítíš? To ti dělá dobře? Nechybí ti v životě něco?
20. 12. 2016 v 14:07Off-line i8051  (53/184/97)
"zjišťuji, že asi nejsem na vztahy" .. hm, tohle v tyhle komunite je dost bezny, vztahy zde se pocitaji na tydny, v tvem pripade na par mesicu, coz je slusnej vykon :-)

nicmene k tematu .. opet se opakuji, ale to, ze vas problem resis anonymne zde, kde my nic nevime o tom, jak vztah mezi vami vypada, na cem je postaven a spoustu dalsich dulezitych veci na hodnoceni ukazuje presne na to, jak nejsi na vztah vubec pripravenej a neumis sebemensi problem v nem samostatne vyresit. Dop***le to je vas vztah, vas dvou, ne vas dvou a celyho nakluky.cz .. chapes to? Ty mas prijit za nim a probrat to spolu, jak to vidi on, co bude dal, kde je problem a ne jak mala holcicka se prijit vybrecet sem s ocekavanim, ze te vsichni pochlacholej. A jestli to omrzelo tebe, tak si porid plysaka, toho muzes pak kopnout do rohu nebo dat do policky k dalsim a on to bude mit na salamu :-) Howgh
20. 12. 2016 v 16:09Off-line Friend23  (30/-/65)
Nebudem čítať tieto múdrosti, ale poviem iba,že daj tomu čas, určite nerob unáhlené závery a rozhodnutia. Nájdite si k sebe cestu, je normálne,že počas vzťahu niečo takéto príde ale musíte to spolu zvládnuť. Keď to naozaj nepôjde a bude nato dôvod, potom rozmýšľaj nad tým ako to povedať.
20. 12. 2016 v 16:18Off-line Richard33  (44/185/80)
21. 12. 2016 v 00:11Off-line colombo  (102/192/90)
Anonyme, nikoho si nezasloužíš.
21. 12. 2016 v 13:15Off-line i8051  (53/184/97)
Richarde .. rada za 1600? :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload