Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můj přítel

19. 12. 2016 v 18:39Off-line Anonym
Dobrý večer, chtěl bych poprosit o radu. Mám přítele a je mu 15 let. Mne je 18. Jsme spolu dva měsíce a známe se od léta. První rande nevyšlo (jelikož váhal se svojí orientací a styděl se) a až po měsíci a něco jsem mu dal druhou šanci. Dopadlo to. Jenže časem se přiznal doma, že má chlapce. A nedostal podporu od rodiny. Hlavní problém je jeho maminky přítel. Otce nemá. Nepoznal ho ani. Zemřel. Postupem času jsem se sešel u nich doma i s maminkou, nechala nás o samotě pro to, abych se s ním rozešel. To se nestalo. A za týden jsem jel k němu do bytu na černo, když byl nemocný doma. A ono to prasklo. Máma nechce, abychom se vídaly. To nás ale neodrazí stejně a neni to můj dotaz. Můj problém/nebo jeho problém je, že dnes mi napsal, že to chce zkusit s holkou. I po tom všem, co jsme zažily a co pro něj dělám (Dojížděl jsem skoro jen já vlakem) Je z vesnice a já z velkého města. Chce to zkusit s holkou, aby měl jasno. Chtěl by se ale kamarádit. Co mám dané situaci dělat? Když mi to neřekl ani do očí. Rád bych se s ním kamarádil ale tohle mi přijde nefér po tom všem, co jsem do toho investoval času, peněz atd. Já sám ještě neměl holku, ale vím, že když mám jeho, tak nechci nic zkoušet nového. Omlouvám se, ale ted mi na mobil napsal sms, že mne miluje a nechce se rozejít, jak psal ale chtěl by to dořešit osobně. (Tak ted už fakt nevím, je Apríl?) Ten kluk asi neví co chce. Díky za radu. L. A dodám, že jeho maminka čekala, že přijde s chlapcem...
19. 12. 2016 v 19:15Off-line pauxi  (49/178/79)
Jsi schopen pochopit, že jsi si našel 15 letého kluka a že má právo nevědět co chce ? divím se že mu nepošleš fakturu za náklady vašeho vztahu, myslím že jeho mamka ti jí ráda proplatí
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 12. 2016 v 19:18Off-line Baranko2  (31/183/60)
Niesom expert, vela ludi moze mat iny nazor, ale kedze ma len 15, este stale si nemusi byt isty, aj ked uz sam tusi a ty mozno vies ako na tom je, natlak zo strany jeho rodiny a jeho neistota moze byt dovod, preco to chce susit s babou. Ja by som mu sancu dal a ostal v kontakte a vsetko sa poriesi same.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 12. 2016 v 19:21Off-line Anonym
Uvědomuji si, že mu je 15. A asi si mne zle pochopil. Mne nejde o peníze ale o jeho. A mne je jen líto toho, že by to byli vyhozené peníze. (Byl jsem tam dost často a 300 za cestu není málo, když ještě studuji, nebýt brigády, tak na to nemám) Takže klid. A ano, má 15 ale mentálně je jinde, než ostatní kluci v 15. To bys ho musel znát. A k tomu - já sám nevypadám na 18...Vypadám tak na 16. Takže se mnou půjdu tam maximálně starší kluk - a to nechci. Chtě bych když už, tak starší holku. Ale ta se mnou nepůjde.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 12. 2016 v 19:25Off-line Anonym
Myslím si, že od 13 již kluk ví, že není na holky. A nic se s tím nezmění ani pod nátlakem rodinou. (Můj případ s orientací je jinej ale to neřešíme) V jeho případě si myslím, že je asi bi. Ale těžkou říci, zda se přikloní jen ke chlapům po zkušenosti prvního vztahu se mnou. (Že první vztah nebyl s holkou - souvisí to i pak do budoucnosti?)
19. 12. 2016 v 19:25Off-line pauxi  (49/178/79)
Na 16 ? to se nedrž při zdi podle toho co píšeš já hádám tak 13 a bez urážky , ještě jednou si to přečti , vždit ty myslíš jen sám na sebe, o co přjdeš
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 12. 2016 v 19:26Off-line pauxi  (49/178/79)
Vztah není investice, tady se většinou tratí
19. 12. 2016 v 19:29Off-line Anonym
Pauxi v poho, názor beru. Nechci se hádat. Ale neviděl jsi mne a neznáš mne, tak mi nepiš 13. Každopádně jsem to jen zmínil o těch penězích. Peníze nejsou vše a není to hodnota vztahu. Chtěl jsem jen radu.
19. 12. 2016 v 19:40Off-line pauxi  (49/178/79)
Já se taky nechci hádat chci ti poradit, je mladý dej mu prostor se rozhodnout co dál bud mu spíš oporou
19. 12. 2016 v 19:53Off-line araignee  (36/-/-)
Nemělo by to být tak, že pokud druhého miluji, přeji mu to, co je pro něho dobré, i kdyby mě to mělo bolet? Pokud bude Tvůj přítel šťastnější s holkou, neměl bys mu to přát i přesto, že o něj přijdeš?
Možná si říkáš, že všechno, cos pro něj udělal, přijde vniveč... ale to přece nemusí být pravda - ta samotná zkušenost, i kdyby byla cenná jen pro něj, má velkou hodnotu, nemyslíš?
19. 12. 2016 v 19:59Off-line Anonym
Je to zkušenost určitě pro něj a i pro mne. A je jen na nás, co z toho vztahu budeme mít. Třeba opravdu to dobré kamarádství, ale problém je u jeho mamky, která si po posledním problému, ohledně toho jak jsem tam přijel tajně, si nepřeje abych ho už vídal. A to nevím, jak na ní už... (Potom může nastat varianta, že se mu to líbit nebude, a bude jen na kluky opravdu a utvrdí se, jenže pak on toho určitě bude litovat, že nemá mne a bude mne chtít zpět...v jeho slovech v sms - neděláš nic špatně a jsi ten nejlepší kluk pro mne (I když si to paux nemusí myslet, tak klid jo? :D )
19. 12. 2016 v 20:03Off-line pauxi  (49/178/79)
A ty myslíš , že bys nepřekousl , že to s tou holkou zkusí a ty počkáš jak to dopadne ?
19. 12. 2016 v 20:10Off-line Anonym
A dopadne to, že se mu to bude i tak líbit, jelikož taky říká, že se mu holky líbí (Nevím, zda to jen na oko, a nechce si tu orientaci přiznat) Nechci už to moc rozebírat, jen stručný rady. Nebo tady můžeme být do večera.
19. 12. 2016 v 20:13Off-line araignee  (36/-/-)
Nechal bych mu svobodu a kdyby po čase zjistil, že s holkama to fakt nejde, mohl by se ke mně vrátit. To ovšem znamená, že mezitím bych si nehledal někoho jiného.
19. 12. 2016 v 20:18Off-line pauxi  (49/178/79)
Aha tak ty už víš jak to dopadne , tak naco chceš radit , když už dopředu dávno vše víš . Fakt konverzace s malým děckem, které asi přijde o svou hračku
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 12. 2016 v 20:21Off-line Anonym
Pauxi nech toho, radši bych uvítal radu psychologa, zde ze seznamky, nebo někoho mladšího. Je to jen moje myšlenka. Nevyjadřuj se prosím už
19. 12. 2016 v 20:24Off-line pauxi  (49/178/79)
Nebudu je to zbytečné jen mi začíná být líto toho kluka, až mu to nevyjde s tou holkou , možná si zároveň uvědomí , že má na víc
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 12. 2016 v 20:25Off-line Anonym
Pauxi neser. Neznáš mne a ani jeho. Vadí mi tvoje keci
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 12. 2016 v 22:35Off-line pear  (103/-/-)
Já sice nevím, jak moc je tvůj přítel homosexuál, ale já s ním soucítím. Sám mám problém si svoji orientaci ujasnit a nevyznám se v sobě. Jde o to, že tim vaším vztahem na něj spíše tlačíš a jelikož on si svoji orientaci plně neuvědomuje, tak kvůli nátlaku od rodiny a okolí začíná panikařit a chce to zkusit s holkou, aby se třeba "změnil" na heterosexuála. V 15 letech to je pro člověka dost těžké, co se týče hormonů, puberty, atd. Dej mu čas si svou orientaci ujasnit i když si myslím, že ke to jenom pokus se změnit k "lepšímu" (heterosexualitě). Toto je jen a pouze můj osobní názor na věc, tak to prosím neberte moc vážně.
20. 12. 2016 v 09:24Off-line igni  (36/192/130)
Zaprve je mu 15, v 15ti malo kdo vi, co chce.
Zadruhe, pokud nema podporu rodiny, tak to pro nej je asi tezke proste. A nezlob se ted an me, ale pro nej je ted dulezitejsi podpora rodiny, ktera ho sati, zivi a diky ktere ma kde bydlet a muze studovat, nez jakykoliv p***el.
Takze v tomhle pripade muzes maximalne sklopit usi a nechat ho jit. Treba casem z toho bude neco vic, ale rozhodne bych na to nesazel.
20. 12. 2016 v 13:43Off-line i8051  (53/184/97)
Tak ja si myslim, ze ten, kdo nevi, co chce, jsi ty. Hodnotit ferovost vztahu tim, ze jsi do toho investoval svuj cas a penize je toho nazorna ukazka. Ukazka naprosty nedospelosti pro vztah. Ten tvuj kluk (nebudu mu rikat partner, to nejste ani jeden) je taky trosku zmatenej, na coz ma v 15ti pravo a nevi, na co je. Mozna je na kluky, ale chce to zkusit prebit holkou anebo fakt nevi. A ty, v 18ti, bys mu tohle balancovani mel umoznit a ne ho tlacit do rohu k tomu, ze bude jen tvuj. Totalne mu valcujes pravo na nejaky svobodny rozhodnuti, co by sam chtel. Pak v tom ma jeste vetsi bordel. Ty v 18ti sam nevis, co s tim a cekas to od nej? A to, ze tys s holkou taky jeste nic nemel, je naprosto k tematu irelevantni, ba naopak naznacuje, ze chces vztah hodnotit reciprocne a co dela on, musis delat taky. Nejvetsi blbost ve vztahu.

Shrnuto, podtrzeno. Nejsi na nejakej vztah ani v nejmensim pripravenej, neumis si samostatne vyresit vlastni problem, kterej je jen vas dvou a resis ho anonymne na buznaporadne, jako by ses ptal na linuxforu, jak nainstalovat driver na sitovku. Navic podle reakci na pauxiho jsi jeste ukazal, ze jsi naprosto neschopnej komunikovat na nazor, kterej se ti nelibi, ackoli je pravdivej. Nech toho kluka bejt, jestli ho tak silene mas rad, tak to bude ta nejlepsi vec, co muzes pro nej udelat. Howgh
20. 12. 2016 v 14:16Off-line igni  (36/192/130)
Po prispevku tady staryho intela sem si precetl celou diskuzi a musim rict, ze ma pravdu. Sam se chovas jak decko, sam asi poradne nevis, co vlastne chces, ale urcite nejsi pripraveny na opravdovy vztah. Kdyz toho druheho milujes, chces pro nej to nejlepsi, i kdyz to neni to nejlepsi pro tebe. A nejde o penize, nejde o cas. Pro toho tveho je nejlepsi ted nebyt s tebou, v klidu si vsechno srovnat v hlave. Treba si i neco zkusit s nekym jinym. A jestli ho milujes, tak ho v tom podporis, i kdyz ti to zlomi srdce.
Jsi v tom vztahu (jestli se to tak da nazvat) ten starsi, tak se podle toho chovej. A absolutne nic s tim nema spolecneho, ze vypadas na 16 :)
PS: v 13ti zdaleka ne vsichni vedi svoji orientaci jiste, nekteri ji nevedi ani v 18ti. Ja sam sem byl schopny to skalopevne rict az asi ve 23 letech. Takze ne, nemusi vedet, jestli je na kluky, na holky nebo na oboji.
20. 12. 2016 v 16:53Off-line pear  (103/-/-)
Joza_vozejk: Už mě "zabíjejí" ty tvoje komentáře a už se jim jenom směju. Někdy mě dost rozesmívá, co si myslíš :D :D :D :D :D
20. 12. 2016 v 16:56Off-line i8051  (53/184/97)
Pear - me to teda jako mysleni moc neprijde :-)
20. 12. 2016 v 17:00Off-line igni  (36/192/130)
I8051/pear: ja silne pochybuju, ze si to mysli, jenom troli :)
22. 12. 2016 v 22:02On-line gargamel  (36/182/74)
Sexualita se neurčuje podle toho ským máš sex ale podle toho ským jsi schopný prožít citový prožitek
23. 12. 2016 v 14:39Off-line pear  (103/-/-)
Gargamel: To není až tak úplně pravda, protože hodně začínajících gayů v pubertě nedokáží prožít s klukem citový prožitek, protože si svoji homosexualitu teprve začínají uvědomovat a třeba tohle se jim i hnusí (mít citový vztah s klukem), ale postupem času to přijmou u city ke klukovi mít můžou. Takže to spíše záleží na hodně faktorech a ne jenom na citovém prožitku.....
23. 12. 2016 v 15:52On-line gargamel  (36/182/74)
Tim seš u toho že si svojí homosexualitu neuvědomují ...
25. 12. 2016 v 17:40Off-line onlip  (60/180/84)
Jdi do toho. Není nad to než soubytí.
26. 05. 2017 v 17:52Off-line paulomen  (39/186/89)
Myslím, že je to velmi jednoduché. Pokud ho máš opravdu rád tak pochopíš to že on neví a pokud ho miluješ hodně necháš ho vyzkoušet i to jak to vlastně má.
27. 05. 2017 v 13:08On-line lukasfilip  (37/176/69)
Nechte ho být.. ten kluk má problém a chtěl poradit.. ne abyste mu nadávali všichni.. má ho rád, chce s ním být a investuje do vztahu... zkrátka rada je nechej věcem volný průběh...nějak to dopadne..;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload