Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Začít si s nejlepším kamarádem?

08. 01. 2017 v 11:39Off-line Anonym
Ahoj, mám nejlepšího kamaráda s kterým se znám již od střední. Nyní jsme ona na stejné vysoké a oba jsme na dbouobor, kdy máme ten jeden obor z těch dvou společný (tělocvik), takže jsme stále ta nerozkučná dvojka jako na střední.

Vždycky jsme oba měli jen holky. Jenže jsem tak ze srandy zkusil mu říct, že je pro mě víc, než kamarád a že jsme do něj možná zamilovaný. On myslel, že to myslím vazbě a řekl, že si tím není jisty, protože netušil, že by byl na i kluky, ale, že už si nějakou dobu říká to samé o mě a že je do mě asi zamilovaný.
Když mi to takhle řekl, tak jsme si uvědomil, že pro mě je možná opravdu víc, než jen kamarád.

No políbili jsme se, aby jsme viděli, co to s námi udělá, kupodivu to bylo dobré. :D

No každopádně nevím, zda je dobrý nápad s ním chodit, když je to můj nejlepší kamarád a když možná jsem heterosexuál a on možná taky.
On by chtěl prý, ale řekl jsem, že o tom musím přemýšlet a furt přemýšlím.

Je to docela pitomá situace, nevím co s tím. Co by jste dělali na mém nebo jeho místě?
08. 01. 2017 v 12:12Off-line Nagis  (30/186/60)
Být Tebou, tak do toho jdu. Pokud oba cítíte něco víc, než jen přátelství, tak proč to nezkusit. Časem uvidíte, jestli je to něco, co oba chcete a pokud ne, tak nemáte důvod nezůstat nadále nejlepší přátelé i když to možná jeden z vás bude cítit jinak.
08. 01. 2017 v 12:16Off-line mhaXX  (35/185/66)
Možno niesom nejaký radca ani nič podobné, ale musíš si uvedomiť či sa ti páčia aj chalani, alebo čisto iba baby. Možno si len zvedavý že chceš skúsiť niečo nové, a to robí veľké množstvo heterosexuálov. Takže pokiaľ sa ti páčia čisto babi, a nevedel by si si predstaviť viacero vecí s chalanom, tak určite by som na tvojom mieste dotoho nešiel.

Dalšia vec prečo neísť do vzťahu ako to píšeš ty je to, že pokiaľ je to najlepší kamarát "dobrý kamarát" a niečo sa poserie, tak už nebudete taký dobrý kamaráti ako ste boli doteraz :)

Takže ja by som možno tak odporučal nejaké to kamarástvo z menšími výhodami :) viac asi nie
08. 01. 2017 v 12:16Off-line karelstrouhal524  (24/163/61)
Ahoj jsem tu novej potřebuji pomoc nevim co delat když chci to jenom skusit jsem na holky ale chci to jen skusit s klukem pomuzete my prosim
08. 01. 2017 v 12:18Off-line mhaXX  (35/185/66)
Prosím :D tu máš rovno príklad, je heterosexuál, ale chce to iba skúsiť ;) za toto by som ti neodporúčal hneď bežať do toho vzťahu

karelstrouhal524: Skús, a uvidíš sam no :)
08. 01. 2017 v 12:23Off-line Nagis  (30/186/60)
Karelstrouhal524: Pokud to chceš jenom zkusit, tak jsi tady správně. Sexuchtivých je tady bohužel opravdu dost. A podle poradny i takových, kteří sex s heterosexuály hledají.
08. 01. 2017 v 13:57Off-line i8051  (53/184/97)
Hm, tady 90% resi, ze nekoho chtej a on je nechce a ty to mas tak, ze on te chce, ty jeho taky, ale delas caviky a radoby o tom premejslis .. tak je nedelej a zkus to ne? co asi premejslenim vymyslis? dokud to totiz nezkusis, tak nevymyslis nic a ani se vubec NIC nestane :-) .. pak si ale tady nestezuj, ze te nechal nebo ze nevis, jak dal :-)
08. 01. 2017 v 14:05Off-line Anonym
No, každý mi radí něco jiného, tak teda nevím. :D

i8051 - Ale co když pak zjistím, že jsem jen na holky až v průběhu, co s ním budu chodit? nebo co když on zjistí, že je jen na holky.
08. 01. 2017 v 14:27Off-line Nagis  (30/186/60)
Tak to bude přesně tak, jak jsem psal nahoře. Zůstanete nadále kámoši, nevidím důvod, proč by jste neměli. Sice to toho druhého bude zřejmě bolet, že při "vztahu" s ním jsi si uvědomil, že to není to co chceš a třeba Tě on bude mít stále rád více, než jen jako kamaráda. Ale chceš se trápit tím, že jsi to nevyzkoušel a aspoň jsi se nepokusil mu jeho city k Tobě oplatit? Třeba vám to výjde a pak budeš velice rád, že jste do toho šli.
08. 01. 2017 v 14:29Off-line i8051  (53/184/97)
Anonyme - hlavne dokud to spolu nezkusite, tak na to neprijdete .. a pokud jste rozumni, tak se z toho poucite :-)
08. 01. 2017 v 14:31Off-line Nagis  (30/186/60)
Přesně. Jak jsi sám napsal, jste už na vysoké, takže by jste už mohli být dostatečně rozumní a pokud vám to nevýjde, tak z toho nedělat takovou vědu.
08. 01. 2017 v 15:58Off-line pauxi  (49/178/79)
Dát s nejlepším kámošem dýmku míru, je nic proti ničemu. Když vás to neosloví, nemusíte se k tomu nikdy vracet
12. 01. 2017 v 11:21Off-line Anonym
Tak jsme to teda dali dohromady, nikdo o tom neví, nevím, co by tomu řekli a tak.
No zatím dobrý, uvidíme co dál :D zda to byl d***lní nápad či ne. :D
Ale zas věřím nebi doufám, že i když zjistíme, že to byl fakt blbej nápad, že to naše přátelští nějak ustojí.
A do toho všechno ještě teď zkouškové období, aby toho nebylo málo. :/ :D
12. 01. 2017 v 11:24Off-line pauxi  (49/178/79)
Držim palce , když to nevyjde , prostě budete kámoši , co se znaji trochu víc
12. 01. 2017 v 14:56Off-line Anonym
Pauxi: Děkuji :) Alespoň mám rozptýlení v tom zkouškovém období :D :) ale nesmím se rozptylovat zas moc :D
12. 01. 2017 v 15:48Off-line pauxi  (49/178/79)
Ale porád učit se taky nejde, člověk musí dělat i něco pro vyrovnání duševna a tohle je ideální relax, určitě je dobré , že jste to zkusily, než aby ste to zkouškové období na to porád myslely
12. 01. 2017 v 16:12Off-line vlasymam  (49/190/94)
Ahoj, to jsi měl štěstí, že to tak máte oba :-), třeba vám to bude klapat :-), aspoň vám ta výška půjde lépe :-), když jeden bez druhého nemůžete být :-), držím palce :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload