Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nedokáži se úplně zařadit ani k jednomu pohlaví

10. 01. 2017 v 00:30Off-line Pajunda  (30/177/-)
Ahoj všem!
Už dlouho se potýkám s otázkou pohlaví. Nedokáži se úplně zařadit ani k jednomu. A teď po těch letech mě zaujal článek https://cs.wikipedia.org/…/Genderqueer Je to pro mě úplná novinka! Proto moje otázka zní, zda to někdo prožívá tak jako já, případně zná někoho takového.
Velice prosím ať tato diskuze/poradna nesklouzne k transvestitimu, lidi které to baví jsou jedni z mích přátel a uznávám že někteří "transvestiti" mohu mít sklony ke zmíněnému tématu, ale byla by velká škoda, kdyby toto téma uvízlo pouze v sexuální rovině.
10. 01. 2017 v 00:41Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Ja ti pomuzu. Koukni se co mas mezi nohama. Problem vyresen LOL : )
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
10. 01. 2017 v 01:59Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Hele, jsem schopnej pochopit, že někdo si o sobě myslí, že je ženská, ikdyž má klacek a koule, nebo naopak, ale nebejt schopnej se genderově zařadit, za předpokladu že máš funkční alespoň hmat, nebo zrak (abys rozpoznal, co máš mezi nohama) to už mi fakt přijde zralý na Chocholouška.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
10. 01. 2017 v 06:18Off-line Haru  (26/-/-)
Pajunda - Jen velmi těžko můžeš tady očekávat pochopení. Jsi mezi gayi a tady se často stává, že vidí své problémy se sexuální orientací, ale jak to tak u lidí bývá, to, co sami neprožívají, to pro ně neexistuje. Genderovou tématikou se zabývám, možná bych ti byla schopna sama pomoct, nebo tě alespoň odkázat na stránky, kde si z tématu nebudou dělat srandu. Jestli chceš, napiš :)
10. 01. 2017 v 09:49Off-line igy  (38/173/81)
Kolikrát asi shiroRoladed slyšel "Ty strkáš p**o chlapům do p***le? No to je na Chocholouška", že si to teď musí kompenzovat na ostatních...

Nicméně nebýt to napsané tak d***lně, dalo by se s tím závěrem souhlasit - psycholog nebo psychiatr určitě není špatný nápad a není se za co stydět, pokud máš takové nejistoty. I když Haru ti určitě poradí třeba někoho vstřícného :)
11. 01. 2017 v 18:26Off-line M.a.n  (26/177/85)
Zajdi za doktorem. Nemyslím si že po vzoru spojených států bychom měli každého kdo má problém se svou identitou brát jako unikátní identitu. Odborník ti pomůže se se sebou vyrovnat.
12. 01. 2017 v 18:53Off-line Pajunda  (30/177/-)
Dsiv: A to jako nejsem kluk, nebo jak si to představuješ? To jsem pes? Nechci nic říkat, ale tomu se vzhledově blížíš spíš ty. Jestli ti to nikdo neřekl snapchat "ouška" jsou určena na snapchat a ne do profilovek. Myslím, že bys měl odejít, tohle na slušný web nepatří.
- pro ostatní: Nic proti lidem s oušky atd. nemám, je to pouze reakce na konkrétního jedince.
12. 01. 2017 v 19:35Off-line Pajunda  (30/177/-)
Mulit: Jenže právě to je to co mě stejně nedává smysl, moje tělo se mi celkem vzato docela líbí, ale zároveň mám někdy i fantasie kde jsem někdo úplně jiný, ale není to o převlíkání je to prostě o takovém pocitu, že mám v sobě víc osob a některé jsou ženské a jiné mužské a někdy převládá ta a pak zas ta... Asi to jde špatně popsat. Napadlo mě včera napsat "svůj problém" do jedné velké B***ské LGBT poradny a ti mi odepsali, že transgender nezahrnuje jen lidi co se cítí jako druhé pohlaví, ale právě i ony lidi s 2 pohlavími, jen jich je prostě ještě méně - proto je to tak složité.
12. 01. 2017 v 19:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Pajunda, kolega dsiv si nasadil psí rypák právě proto, že tím protestuje proti nadužívání psích rypáků na fotkách :D jak to máš se sexem když se nedokážeš identifikovat ani s jedním pohlavím? nejseš spíš teda fakt asexuál? jako zajímá mě to doopravdy, pokud budeš mít dojem že si dělám p***l tak je to špatnej dojem, já bohužel jinak komunikovat neumím :D
12. 01. 2017 v 19:57Off-line Pajunda  (30/177/-)
BussterX: No sex se mi líbí, dost, ale je to docela síla, vzhledem k tomu že jsem Bi a switch (bdsm) tak jsou ty představy ještě rozmanitější... Docela se mi chutě střídají, takže někdy koukám a představuji si dva kluky (já dole), jindy kluk a holka (já holka), 2 holky (já nahoře), atd. :D Hele řeknu ti docela chaos. - Právě z těchto důvodů nechci chodit k psychiatrům a sexuologům, mám jednu zkušenost s psychiatrem, kdy mi přišlo že jsem pro něj taková "pacientská trofej" - jako to jsem ještě neviděl a i když to byl super chlap a dobře se mi s ním povídalo (jsem extrovert), tak jsem to z něj trochu cítil a vadilo mi to...
Jinak já se sebou v podstatě žádný problém nemám, jen mě zajímalo, jestli to někdo nemá stejně... Jsem ve šťastném vztahu a v únoru mám svatbu, ale někdy mě hold přepadne touha to řešit, případně si popovídat s někým kdo to tak má...
12. 01. 2017 v 20:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Ajono :)
12. 01. 2017 v 20:42Off-line Pajunda  (30/177/-)
Dsiv: To jsi právě mluvil o sobě, ve třetí osobě? Tak to pardon, ono se diskuse zúčastnilo Jeho veličenstvo osobně...
12. 01. 2017 v 20:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Pakundo neser a soustřeď se na debatu, přece tě nerozhodí někdo s psíma ouškama -_-
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload