Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Debilní rande, ale co dál?

12. 01. 2017 v 23:49Off-line Anonym
Psali jsme si dlouho, fotky měl hezký, říkal jsem si, proč ne. Chtělo se mi poznat nového člověka. Chtěl jsem se projít po městě, zajít do kavárny/restaurace... A bylo z toho hodinový sezení někde v naprostý p***li. Od lavičky jsem si navíc zadelal dost luxusní bundu, ale to neřeším teď. Viděli jsme se poprvé a uprostřed me věty nejednou "polibis mě"? Docela mě to zaskočilo. Ale nebranil jsem se. Pak přišel ještě druhý polibek, třetí, čtvrtý... Rozohnoval se a nebýt toho, že jsem to ukončil, snad by mě tam na místě ohnul. Co si myslet o člověku, Který zruinuje me přání kvůli vlastní chuti se jenom líbat a i víc, ale zároveň jeví zájem a tak?
13. 01. 2017 v 00:54Off-line Jarda88  (36/-/-)
Tvůj popis sedí na 95% kluků tady. Život je boj. :)
13. 01. 2017 v 05:31Off-line comrade  (39/195/102)
Pan Šukal
13. 01. 2017 v 08:47Off-line i8051  (53/184/97)
No co sis tu nasel, to mas. Sels tam dobrovolne ne? Tak tu nefnukej. Proste se pan Luxusni potkal nekde v p***li s panem Sukavym. Nic pro nas zajimavyho, co tam mas dal? :-)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 01. 2017 v 09:14On-line shiroReloded  (30/178/85)
Co si o něm máš myslet, to fakt nevím, mysli si o něm co chceš, ale příště je potřeba klukovi napsat, jak si představuješ, že to proběhne, protože když máte oba rozdílnou představu, tak vždycky bude někdo z toho rande zklamanej.
13. 01. 2017 v 13:41Off-line igy  (38/173/81)
"Co si myslet o člověku, Který zruinuje me přání kvůli vlastní chuti se jenom líbat" Zníš sobecky s tím "mé přání". A navíc sis ho zruinoval sám, tím Ano. Měl jsi říct Ne. Pak bychom tu četli "Co si myslet o člověku, Který zruinuje me přání kvůli vlastní chuti se jenom vykecávat" ;)
13. 01. 2017 v 17:29Off-line Anonym
Háček je v tom, že jsme se bavili několikrát o tom, jak si to představujeme - naprosto jsme se shodli na plánech, které byly přesně takové, jak jsem je popisoval, tj. procházka a restaurace, pak třeba degustace a podobně. Jsem z podnikatelské rodiny a mám to v krvi, takže bych neřekl ani slovo, pokud bych nebyli dohodnuti. Ale my byli a proto mě to překvapilo - naštvalo, rozladilo a překvapilo. Na druhou stranu občas opravdu jeví zájem, píše mi, pamatuje si, co jsem třeba dnes dělal, i když jsem mu o tom psal před 14 dny a podobně, takže zájem asi má. A také mě obmekcuje to, že - ač to bude nyní znít asi perverzne - libal prostě skvěle :)
13. 01. 2017 v 18:39On-line shiroReloded  (30/178/85)
No tak sis nabrnkl někoho, kdo nedodržuje dohody, buď se s tím smiř a nebo si najdi jinýho. Tady jiná reálná cesta není.
13. 01. 2017 v 18:50Off-line Alex_1  (38/178/79)
Nevimtyjo: Asi máš pravdu, že dohody by se měli dodržovat, jenom nevím co víc ti vadilo? Zda to že nebyla ona restaurace, degustace,... nebo zda byl právě ten polibek. Myslím si ale že kdyby mu šlo jen o to jedno, tak si právě nebude pamatovat věci o kterých jste si psali, že by si nepamatoval co jsi dělal,... Myslím si že tě má rád a to co udělal bylo že chtěl být s tebou sám a pak prostě chtěl nějak dát své city najevo. A tím, že jsi se nebránil tak jsi to cítil stejně. Horší by bylo kdyby jsi se bránil a dělal něco proti tvé vůli :(
13. 01. 2017 v 19:30Off-line igy  (38/173/81)
Třeba jste si jen špatně vysvětlili, jakou degustaci myslíte a on se rozhodl degustovat tebe :D
13. 01. 2017 v 21:20Off-line Anonym
Alex_1: Děkuji za pozitivní odpověď, mám na to vlastně po přemýšlení o celé věci stejný názor :-) Nevadilo mi, že byl polibek, to ne, v tu chvíli jsem, přiznávám, byl poměrně zaskočen, ale on to mé překvapení vlastně tak nějak "rozlíbal" :-D Naštvaný jsem byl kvůli tomu, že se úplně vykašlal na plány a dohody, které jsme si dali, myslím, že pokud mu vadilo jít do restaurace a na degustaci, že to měl prostě říct a dohodli bychom se jinak, to by nebyl problém dohodnout se. Proti mé vůli nic nedělal, rozhodně jsem to nebral jako nucení k tomu nebo znásilnění a tak :-) Jen mě to mírně vykolejilo :-) Ale právě to, že si pamatuje věci o mně, zajímá se a rád se mnou probírá jak to, co dělá on, tak to, co dělám já, to mě utvrzuje v tom, že o mě má asi opravdu upřímný zájem :-)
igy: Moc vtipný :D

P.S.: Co se týče té degustace, říkal mi, že víno má také moc rád! Já se ve víně poměrně vyznám, dědečkovi patří několik vinic ve Francii a jedna i v Napa a děda mě učí víno číst už asi od devíti let, abych jednou převzal jeho vinice a vedl to dál alespoň co se nádechu týče :-) A právě mě zarazilo i to, že se vykašlal (ten, se kterým jsem byl na rande) na tu degustaci, když říkal, že se v tom vyzná a má to rád :D Ale tak nevadí, příště to jistě klapne :-) Jsme už domluvení na pondělí :-)
13. 01. 2017 v 21:31Off-line Alex_1  (38/178/79)
Nevimtyjo: nyní alespoň již nebudeš tolik zaskočen a zkus zase naopak třeba mile překvapit ty jeho. Vždyť vlastně jak to čtu neudělal nic jiného než že ti udělal malé a milé překvapení. Doufám, že vám to vyjde ;)
13. 01. 2017 v 21:45Off-line Anonym
No ale i tak! Prostě beze slova se vykašlat na dohodnuty a příjemný program... Líbat někoho vlastně uprostřed věty a tak nenadale, nemělo to přijít v ten moment, nemělo! Bylo to prostě špatně. Ale možná jsem jen příliš konzervativní a příliš vychovaný... Ale koneckonců, to přece není věc, kterou bych měl pokrucovat a upozadovat, ne?
13. 01. 2017 v 21:56Off-line Alex_1  (38/178/79)
Ne to jsi možná špatně pochopil jak jsem to napsal. Dohody by se neměly porušovat a případně si to odsouhlasit (výjimku mají narozeninové překvapení :D) Na druhou stranu asi důležitější bylo že jste byli spolu a ten původně naplánovaný program můžete uskutečnit jindy. A co se týká líbání uprostřed věty, zase si zkus tu situaci přehrát a říct si, když by měla proběhnout, tak kdy, až dořekneš tu větu nebo neměla být vůbec? Asi udělal možná to co v tu chvíli cítil, někdy prostě chceš udělat to co cítíš a vychází to z toho že máš toho druhého rád :)
13. 01. 2017 v 22:00Off-line Anonym
Ano, to je jiste pravda, jen... Nebylo to vhodné v tu chvíli prostě, bavili jsme se o důležitém tématu a prostě jsem považoval za důležité to dokončit :-) A on to přerušil polibkem a po těch několika už jsme se k tomu vrátit nemohli :-) Navíc jeho vášeň a chtivost se zvetsovaly a když mi zacal na veřejnosti sahat kamsi, přišlo mi to už příliš...
13. 01. 2017 v 22:11Off-line Alex_1  (38/178/79)
Aha, tak to pak z tvého pohledu chápu, že to nebylo vhodné. Asi ani mně by to v tomto případě nebylo komfortní. :/ a důležitá témata by se měla dořešit bez přerušení ;)
13. 01. 2017 v 22:14Off-line Anonym
No právě. Je to vlastně tak trochu škoda, to líbání bylo opravdu úžasné, jen... Prostě to pak už přeháněl a navíc tím naprosto přerušil to důležité, co jsme probírali :) Takže tak :)
13. 01. 2017 v 22:23Off-line kloudik  (38/182/80)
Anonyme nehledej problémy tam kde nejsou. jestli se ti to líbilo tak neřeš že to bylo uprostřed věty a buď rád, že o takovou citlivku má vůbec někdo zájem. kdyby mi tohle začal někdo předhazovat tak s ním asi okamžitě končím
13. 01. 2017 v 22:38Off-line misanek007  (24/-/-)
JA JSEM Z DELNICKE RODINY, PROTO CASTO PREMYSLIM NAD SMYSLEM ZIVOT A SMRTI.
14. 01. 2017 v 11:30Off-line klucinek  (33/176/75)
Anonyme řekněme si to na rovinu, tvůj protějšek nesplnil pětiletku jak jsi mu jí naplánoval a ty jsi nasranej, páč si zvyklej řídit se tím co je napsaný v bloku a ne spontálností.. ti co se řídili dle bloku nic nezažili a žijí jen ve strachu že nesplní svou pětiletku.... bohužel musím běžet je 11:29:50 a já mám dle itineráře psán oběd...
08. 06. 2022 v 17:12Off-line iglw  (48/172/77)
Stará otázka,už neaktuální!
08. 06. 2022 v 19:20Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Jsou individua, kterým víc záleží na vlastním oblečení než na ostatních - takovým se říká metrosexuálové. Je dobře, že to rande nedopadlo, z toho vztahu by se stalo módní peklo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 06. 2022 v 19:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Před minutouOn-line Jez1920FC22 (58/196/-) NOVÉ
Khalo Příště si vem na rande tepláky, vyjde to podstatně levněji, kdyby ses opět zamazal.

xxx

ty si fakt tupan jezina... :D tpč má tam uvozovky, proč asi :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload