Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak na hygienu při análu?

22. 08. 2011 v 01:12Off-line Anonym (J.)
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jak řešíte hygienu při análu. Měl jsem ho několikrát a můžu se umýt jak důkladně chci, ale vždycky tam ty fekálie jsou a přijde mi to hrozně nechutný.
Díky za odpověď,
J.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
25. 08. 2011 v 20:46Off-line Phone728  (24/160/60)
to je teda divný...u mě stačí jít na velkou a pak se sprchnout a je to...při análku používám akorát hodně lubrikačního gelu a neměl jsem nikdy s tím problémy
26. 08. 2011 v 00:48Off-line Anariko  (25/174/60)
Já s tímto moc zkušeností nemám... Ale snad pomůže toto:
"Nejdříve je potřeba důkladně se vyprázdnit na klozetu. Jestliže máte řidší stolici, doporučuji den předem konzumovat jídla která staví (velice oblibeným příkladem za všechny je černá čokoláda). Poté se osvědčilo naplnit konečník vodou a znovu se vyprázdnit na klozetu.Nejpraktičtější pro vyplachování je sprcha s pohyblivým přívodem. Sprchu silně přitlačíte ke konečníku, nebo si na ni krátce nasednete (alternativně je možné použít klistýr, nebo velkou vyplachovací stříkačku kterou koupíte v lékárně (nemusíte se stydět, používá se i na různé neintimní učely :-). Takto je třeba několikrát opatrně vypláchnout konečník, které je možné s klidem provádět ve vaně - drobné nečistoty v pohodě odtečou sifonem. Doporučuji namydlit dva prsty a postupně je zasunout do konečníku, aby vytekla všechna voda. Po vyčištění se trochu projděte a ješte vytlačte zbytkovou vodu." (004.cz)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 08. 2011 v 17:01Off-line Sorbonne  (47/200/100)
Já se čistím ve vaně, odšroubuji hlavici od sprchy a konec hadice lehce zasunu do konečníku, kde už proudí vlažná voda ani moc prudce, ani pomalu, až cítím tlak v podbřišku, tak ji vytáhnu a vše co jsem do sebe naládoval, tak jde ven do vany (na záchod /klozet bych to nestihl).Je to velmi vzrušující, takhle to opakuji několikrát, až jde ven jen čistá voda, tak jsem připravený na anální hrátky bez zbytečných zbytků kefálií. Pokud nenosítete trvale CB neboli pás cudnosti, který může otevřít pouze váš partner, tak vám krásně stojí a můžete masturbovat...(Stejným způsoben čistím i močovou trubici od pisu a sperma, jako u análu, proud vodu musí být co nejpomalejší, aby se dostal přes oba dva svěrače v moč.trubici...)"S"
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload