Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dalsi surodenec

02. 05. 2013 v 15:43Off-line bennett  (36/184/95)
Za peníze, které do něj měsíčně nastrkáte, byste nesehnali pronájem bytu někde jinde? Pokud je ten barák jeho, tak ho sice nemůžete vyhodit, ale taky tam přece nemusíte bydlet.
02. 05. 2013 v 20:37Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Kazdy sveho stesti strujcem...
02. 05. 2013 v 20:42Off-line Tomaa_sek  (26/-/-)
↑Za tohle bych Ti dal normálně facku !
02. 05. 2013 v 21:19Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ať žijou heterosexuální vztahy, aneb recept na opravdové štěstí, dyť heterosexuální rodina je ta jediná správná věc, že Tien213..
02. 05. 2013 v 21:19Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
A co jako k tomu chces jinyho rict? nahore kilometrovej prispevek ze kteryho jsme se pomalu dozvedeli i rodne cislo otce, ale cela situace je vlastne uplne neresitelna, protoze odstehovat se z BA a jeste nedejboze do panelaku? to by bol predsa koniec...
tak dej facku sam sobe, ze jak jsi blbej tak jsi drzej
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 05. 2013 v 21:32Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Heterosexuální rodina základ státu ...a pak to takhle dopadá
http://www.youtube.com/watch?…
03. 05. 2013 v 15:00Off-line bennett  (36/184/95)
Bože, do čehos to duši dal? Nepronajmout si byt proto, abych náhodou někomu nedal vydělat...

Pronajatý byt je ve skutečnosti velká výhoda - když nejede výtah, vítr odfoukne střechu, není to můj problém a opravy neplatím já. Když se vedle nastěhují blbí sousedi nebo se mi cokoliv nelíbí, můžu se kdykoliv odstěhovat jinam. Pokud bych nemovitost vlastnil, je všechno daleko složitější.
Nedávno jsem řešil, jestli si brát hypotéku a vyšlo mi, že to vyjde úplně nastejno - to, co bych dal bance na úrocích, mě stojí ten pronájem, a navíc bych splácel ten samotný byt. Kdybych se za 5 let rozhodnul, že chci jinam, tak je hypotéka problém. A kdoví co bude za 20 let, takhle dlouhé závazky nemám rád.
03. 05. 2013 v 18:50Off-line husky  (26/175/67)
Nejsi hater, jsi sobec a prestan zavidet lidem okolo...a hlavne prachy prestan zavidet a bude ti lip....
03. 05. 2013 v 19:42Off-line bennett  (36/184/95)
Tien213: Po 20 letech to taky rozdíl není, protože u hypotéky máš měsíční splátku 2x větší než nájem (a ještě musíš mít nějaký majetek, kterým bys mohl ručit). Kdybys platil nájem a rozdíl hypotéka mínus nájem si schovával, tak za 20 let si můžeš koupit byt za hotové. Vyjde to nastejno - buď to nacpeš majiteli bytu, nebo bance. Kdyby to byl pronájem výhodnější, tak by si hypotéku nikdo nebral, a opačně, kdyby byla hypotéka výhodnější, tak by se byty nepronajímaly.

A jestli nemáš rád bohaté a takhle jim závidíš, tak si tu chudobu zasloužíš - sice jsou bohatí, kteří se o to žádným způsobem nepřičinili, ale těch je málo. Většina bohatých zbohatla díky vlastní práci, píli a díky tomu, že riskovali a nebáli se obětovat svůj čas a pohodlí. Já jsem se třeba sakra nadřel, abych dneska byl tam, kde jsem - obětoval jsem tisíce hodin času a de facto i svůj osobní život, abych se něco naučil, na studium na VŠ jsem si musel vydělat sám, protože rodiče by na to neměli, a dneska mám vlastní firmu a zaměstnávám spoustu lidí. Kdybych jenom seděl doma a záviděl ostatním, že mají to a to, tak bych nic takovýho nikdy nedokázal.
Je to jen o pozitivním přístupu k životu. Každý má na začátku jiné karty, ale musíme hrát s tím, co máme v ruce.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload