Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Kde jste se seznámili s klukem?

06. 09. 2011 v 14:03Off-line RUNN  (30/168/64)
Čau,
jsem už dlouho sám a tak mě zajímá, kde jste se seznámili s nějakým klukem, který za to opravdu stál? Vydrželo vám to?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
06. 09. 2011 v 23:04Off-line IlIkeIt  (33/175/78)
ja se seznamil v klubu, davam prednost realite, kdy clovek vi na cem muze presne stavet, byli jsme spolu 5 let, pak se to nejak pokazilo, ale byl to zatim muj nejlepsi kluk
18. 09. 2011 v 23:14Off-line Vipera  (22/183/74)
partnera jsem potkal na seznamce pres net, chvili jsme si psali, pak osobni schuzka, ktera dopadla dobre :-)
08. 10. 2011 v 23:48Off-line Lepid  (22/156/57)
ja nemel jeste nejaky dlouholety vztah, ale spis tak kamradske znamosti a ty jsem potkal jak na netu tak i v realite, ale nemyslim jen kluby ale i ve skole
17. 01. 2012 v 13:26Off-line JindRycht  (22/178/58)
já měl dvouletý vztah již na základce,a kdyby se mi nezabil/nehoda/,tak si myslím,že jsme dosud spolu...zakoukali jsme se spolu při výuce,kdy se ode mne pokoušel opisovat-seděl vedle mne-a já mu to umožnil,lehkým přísunem,takže jsme se v té jakoby napjaté chvíli dotkli malíčky a bylo vymalováno-ale sex proběhl až po měsíci,kdy jsme vyjeli se školo na stanování do opřírody za zdravím a oba jsme to nenápadně zařídili abychom stanovali spolu(stany pro dva)
17. 01. 2012 v 16:42Off-line xdancerx  (26/175/64)
mno muj nejdelší vztah byl s romantickým začátkem.. oba tanečníci, podezříval jsem ho, že je.. no tenkrát měl problémy se zády a já před maturou. navrhl, že mne bude doučovat, byl jsem u něj párkrát, pohoda, kámoši, pak jsem mu dal jednou masáž a nějak jsme se bavili a z obou to vypadlo.. ale nic nebylo jen mazlení.. a byli jsme spolu rok a půl.. :) momentálně jsem nezadaný (zkončilo to ne zrovna happy endem :D) skoro rok.. taky bych bral vztah, ale nehrotím to.

Jsem rád, když mi někdo napíše tady, ibko, gayromeo (pro brusel). Ale taky jsem i pro veřejné poznání venku, a nemusí to být klub. Poznal jsem jednoho i v metru a šli jsme je na kafe :D
18. 01. 2012 v 22:00Off-line pavelklier  (24/181/-)
Na srazu fanoušků Lady GaGa... :P
20. 01. 2012 v 04:21Off-line belamipetr  (48/188/96)
já měl asi 3letý s přestávkama-nejprve přes inzerát=fotil jsem jako jediný v Praze našince zdarma ve fotoseriálech=a po nafocení se na mne vrhnul,ale ke styku nedošlo,neboť jsem neslučoval práci,i když nevýdělečnou,s citama,ale dali jsme si rande a Tomáš H.přišel ale opět,bylo jen mazlení,líbání a prozkoumávání.Teprve na 3.schůzce jsme to už nevydrželi a bylo to intenzivní na každém dalším setkání-leč asi po půl roce začal mít výčitky-a pak z něj vylezlo,že je bi a že má před svadbou,kterou oddaloval kvůli mě-dal jsem mu na vybranou nekompromisně,a tak se rozhodl pro mne,ale na schůzky chodil pozdě nebo bez omluvy nepřišel.To zase štvalo mě a tak jsem na něj "uhodil" a vyšlo z něj opět po asi 3týdnech,že je jeho holka v tom...rozešli jsme se a on se oženil,ale asi po 1/4 roce se vrátil....a pak zase výčitky,když se narodilo dítě-opět odluka ode mne a opět po necelém roce návrat zraceného milence-to už jsem to bral s rozvahou,přesto jsem ho vzal na milost(byli jsme fantasticky sladěni a pro různé čertoviny zrozeni....)pak ale začal opět blbnout a vrátil se definitivně k rodině.Po dvou letech jsem potkal jeho ženu s klučíkem v kočárku ,ale když jsem se ptal na Toma,řekla že se rozvedl a stal se z něj sexuální pracovník za úplatu jen pro muže .....
22. 01. 2012 v 02:43Off-line Artemian  (25/183/69)
No já jsem svého prince potkal teprve nedávno... (koncem srpna) při natáčení seriálu PokerFace. Když jsem zjistil, že s námi bude točit nějaký nový kluk, tak jsem si samozřejmě na facebooku našel jeho profil... dle fotek mi byl hrozně nesympatický, působl hrozně arogantně, a tak se ve mě prostě vytvořil blok :) pak přišel na natáčení s mým velmi dobrým a blízkým přítelem... byl fajn... zjistil jsem, že arogantně jenom vypadá, jinak byl fakt milej a byla s ním sranda... už tenkrát bylo z jeho strany takové to pošťuchování (shodou okolností jsem to tenkrát celý den natáčel :D http://www.youtube.com/watch?…). Já byl tenkrát vcelku čerstvě po ošklivém rozchodu, tak jsem jeho "vysílání" nebral moc v potaz. Ale začali jsme si psát a poznávali se přes písmenka. Až jednou koncm září jel můj kamarád Pavel do Českých Budějovic, a jestli bych prý nejel s ním, že si uděláme výlet (a výlety s Pájou jsou fakt ty nejlepší :D :D :D) a protože Ben bydlel právě v českých Budějovicích, jel jsem... tak jsem za ním jel poprvé... po odjezdu večer, jsme si psali intenzivněji... a už to začínalo nabírat na obrátkách, pak Ben slavil narozeniny v Praze a už jsme byli spolu... jelikož ale tam byla trochu složitá věc, datujeme naš vztah až od 10. listopadu nikoliv od 24. října (den jeho narozenin). Poté jsem jel za ním do ČB sám a byli jsme poprvé spolu (tedy po nějakém měsíci a kousek). Od té doby to bylo jen a jen dobré... na Vánoce už to málem ztroskotalo, ale dostali jsme se přes to a jelikož se Ben kvůli mě přestěhoval do Prahy, tak spolu budeme i bydlet :) Snad co nejdříve.

Zatím, což musím zaklepat, je to super vztah, miluji ho, je úžasný, jeho úsměv, pohledy... Není nad to poznat partnera nejdříve osobně než přes net :)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload