Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

(Ne)kamarád

10. 05. 2013 v 15:47Off-line Anonym
Ahoj, mám trošku dilema lidi.
mám se zabývat? někým s kým jsem si psal no jenom to teda a ten kluk si někoho našel my jsme teda jenom kamarádi takže mi to nevadilo ba naopak bych mu to i přál. s tím klukem jsem chtěl jít ven ale on že na mě nemá čas protože má někoho vůbec se neozval a já to vzal tak že takovej kamarád to prostě není jenomže pak se mi ozve, ten jeho mu dal kopačky a já jsem mu najednou dobrej , hned za mnou přilez jesi s ním nepujdu někam. já to ale odmítl a on nechápal a já mu to vysvětlil pak toho začaL LITOVAT a omluvil se několikrát, jenomže kdybych mu to neřekl tak vůbec by mu nic nedošlo a ted se tváří jako kámoš a najednou jsem mu dobrej. mám se na něj vykašlat? jako zas se objeví někdo jinej a já pujdu do patřičnejch míst si myslím nebo se to dá přejít a dát druhou šanci?
10. 05. 2013 v 16:00Off-line JsemRadZeJsemNaKluky  (26/-/-)
Stalo se mi neco podbneho..... ja mu dal druhou sanci a uz 2 roky jsem kamosi...
10. 05. 2013 v 16:27On-line Richard33  (44/185/80)
Jako kámoš? Klidně to zkus a uvidíš. Pokud by tohle udělal partner, tak bych za mě řekl rovnou ne. Ale u kámoše se to dá pobrat v pohodě.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2013 v 23:07Off-line pawelll  (44/175/70)
Je jednoduche nekoho odkopnout ale dokazat odpustit moc lidi nesvede . a dat druhou sanci urcite jo ukaz ze jses lepsi .
11. 05. 2013 v 11:36Off-line Anonym
Tak já to udělal a on mi poděkoval, ale nevim jestli to k něčemu bude.... mám pocit že co se stane jednou se dá zopakovat, tím myslím že jakmile se zas někdo objeví já zas pujdu do patřičnejch míst a nikdo se se mnou bavit nebude
25. 09. 2018 v 14:06Off-line Mlademil  (46/-/-)
Má zkušenost: udělal to jednou, tak to bez jakýchkoliv skurpulí udělá znovu. Má sobeckost v povaze. Záleží na tobě,jestli hraješ na vyjímky....
25. 09. 2018 v 14:23Off-line onlip  (61/180/84)
Tedybera vytahuje pět let stará témata, děsně se nudí.
25. 09. 2018 v 14:38Off-line pauxi  (49/178/79)
Je otázka , jestli ho bereš jen jako kámoše , nebo jestli skrytě očekáváš i něco víc, ruku na srdce, kdo má porád čas na kámoše kdykoliv si vzpomene ? Já teda ne, mm taky svůj život své problémy
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload