Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

(Ne)kamarád

10. 05. 2013 v 15:47Off-line Anonym (jááá)
Ahoj, mám trošku dilema lidi.
mám se zabývat? někým s kým jsem si psal no jenom to teda a ten kluk si někoho našel my jsme teda jenom kamarádi takže mi to nevadilo ba naopak bych mu to i přál. s tím klukem jsem chtěl jít ven ale on že na mě nemá čas protože má někoho vůbec se neozval a já to vzal tak že takovej kamarád to prostě není jenomže pak se mi ozve, ten jeho mu dal kopačky a já jsem mu najednou dobrej , hned za mnou přilez jesi s ním nepujdu někam. já to ale odmítl a on nechápal a já mu to vysvětlil pak toho začaL LITOVAT a omluvil se několikrát, jenomže kdybych mu to neřekl tak vůbec by mu nic nedošlo a ted se tváří jako kámoš a najednou jsem mu dobrej. mám se na něj vykašlat? jako zas se objeví někdo jinej a já pujdu do patřičnejch míst si myslím nebo se to dá přejít a dát druhou šanci?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
10. 05. 2013 v 16:00Off-line JsemRadZeJsemNaKluky  (19/-/-)
Stalo se mi neco podbneho..... ja mu dal druhou sanci a uz 2 roky jsem kamosi...
10. 05. 2013 v 16:27Off-line Richard33  (37/185/93)
Jako kámoš? Klidně to zkus a uvidíš. Pokud by tohle udělal partner, tak bych za mě řekl rovnou ne. Ale u kámoše se to dá pobrat v pohodě.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2013 v 19:46Off-line violin.concertoII  (24/177/60)
Odhodit přátelství jenom kvůli tomuhle mi přijde trochu zbytečné. Dokážu si představit, že ti to dost vadí, já sám se občas musím potýkat s tím, že mě přátelé, se kterými mám velmi jedinečný vztah už několik let, "odkopnou" kvůli partnerovi. Na jednu stranu je mi to líto a tomu vztahu to určitě uškodí, na druhou stranu v tom nevidím nic, co by se nedalo překonat. Pokud bys každého kamaráda po podobném prohřešku odsoudil, je dost možné, že bys jich moc neměl. Ale samozřejmě zase si nenechat srát na hlavu a využívat se. Pokud to udělal poprvé a litoval toho, tak bych ho na tvém místě vzal na milost a možná bych ho nějak upozornil, že pokud se takové věci budou opakovat, už se z toho tak lehce nevykecá.

Jinak na to, že někomu něco dojde až potom, co mu to vytkneš, si začni zvykat... Většinou to tak bývá.
10. 05. 2013 v 23:07Off-line pawelll  (37/175/70)
Je jednoduche nekoho odkopnout ale dokazat odpustit moc lidi nesvede . a dat druhou sanci urcite jo ukaz ze jses lepsi .
11. 05. 2013 v 11:36Off-line Anonym (jááá)
Tak já to udělal a on mi poděkoval, ale nevim jestli to k něčemu bude.... mám pocit že co se stane jednou se dá zopakovat, tím myslím že jakmile se zas někdo objeví já zas pujdu do patřičnejch míst a nikdo se se mnou bavit nebude
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload