Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Je to bisexualita?

11. 05. 2013 v 20:10Off-line Anonym (Andy)
Ahoj, je mi 17 a už jsem si myslel, že vím, jak to se mnou je. Už tak od 14 nemyslím na nikoho jiného, než na kluky. Dokonce jsem i s pár klukama spal, ale s holkou jsem to zatím nevyzkoušel. Poslední dobou se mi ale zdají sny, ve kterých se držím za ruce s nějakou holkou, líbám se s ní a je mi to dost příjemné (myslím :D). Nevím, co si mám teda o tom myslet. Rád bych to zkusil i s nějakou holkou, ale tak nevím, jak na ně :D. Myslíte, že s klukama to byl jen úlet a že jsem na holky, nebo že jsem na oboje? Poraďte prosím... Předem děkuji za všechny komentáře a kdyby bylo možno, nadávky a posměšky si nechte pro sebe ;)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
11. 05. 2013 v 20:31Off-line violin.concertoII  (24/177/60)
Řekl bych, že sny nemají v tomhle směru výpovědní hodnotu, nebo spíš nemusejí mít, protože hovoří spíš pomocí symbolů (i když na to je spousta různých úhlů pohledu). S holkou to vyzkoušej a uvidíš, ale myslím si, že pokud jsi tři roky byl na kluky, tak už je to dost možná celkem jisté.

Co se bisexuality týče, současná sexuologie ji, pokud vím, nepovažuje za sexualitu ale za sexuální chování - tzn. jsi buď na holky, nebo na kluky, nikdy oboje. (Slovy jednoho profesora: "Nemůžete být trochu homosexuál.") Bisexualita bývá považovaná spíš za chování - jsi na kluky, ale dokážeš spát i s holkou, ale to, že spíš s holkou, ještě neznamená, že jsi i na holky. Jestli to tak je nebo není a jestli se současná sexuologie mýlí, to už je jiná otázka, já osobně na bisexualitu "věřím". (Výše zmíněný pan profesor si byl celkem jistý, že se pohled sexuologie na tuto otázku nezmění.)

No, za zkoušku nic nedáš, to je jasný a myslim, že když to vyzkoušíš, bude to i lepší než kdyby ses nechal odradit tím, že se nakonec stejně ukáže, že se ti líbí kluci a ne holky. Když už nic jiného, budeš si moct říct, žes to zkusil a že si můžeš být jistý.
11. 05. 2013 v 20:38Off-line LosPedros  (41/166/70)
Někde jsem četl, že je zcela běžným projevem, když se homosecuálům zdají sexuální sny s opačným pohlavím a naopak... Takže pokud se ti líbí kluci a holky jen ve snu, tak to možná ani ta bisexualita nebude.
11. 05. 2013 v 21:01Off-line januar1  (30/185/79)
Mne sa ked som bol mladi tiez snivalo sex s holkami aj som si planoval rodinu ale lakalo ma to stale viacej s chalanmi. Tak som vyskusal sex s babou co nic moc ale s chalanom sa my to viacej pacilo a stale aj paci. Neviem si nic ine prestavit. Vyskusaj a uvidis
11. 05. 2013 v 22:25Off-line Anonym (Andy)
Díky moc :) jsem rád za vaše názory, pomohlo mi to. Je to celkem zmatek. Vyzkouším a uvidím. Díky ;)
12. 05. 2013 v 00:12Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Taky jsem byl zmatenej driv. Asi bych byl schopnej dosahnout vyvrcholeni s holkou, ale nikdy jsem nepremejslel, ze bych chtel zit s holkou apod. Vzdycky v mejch romantickej predstavach figurovali kluci.. Jak ja rikam: Skodovka te doveze taky na misto, ale proc do ni nastupovat, kdyz je vedle Ferrari:-D
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload