Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Homosexuální komunita v homofobní společnosti

14. 05. 2013 v 16:34Off-line moondust  (28/183/70)
Stvořil nás k obrazu svému aneb Bůh v růžovém tričku :D
14. 05. 2013 v 16:45Off-line Sunn  (43/-/-)
Ona je potíž v tom, že to jak se propagují gayové sami o sobě už vzbuzuje homofobní názory. Až se přestanem angažovat jako vykrouceniny pak nás budou brát normálně. Do 80 let si nikdo nedovolil nazvat homosexuála zženštilcem a brali nás s respektem. Sami jsme si současný stav udělali sami tak se nedivme jak to vypadá a proč už nás nikdo nebere vážně.
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2013 v 16:58Off-line Sunn  (43/-/-)
Já osobně bych napsal práci, o minulém stavu a pozici homosexuálů ve společnosti. Není to vina homofobů ale jen naše. Co jsme si natropili to máme.
Články a vůbec vše co píšeme , blogy a další informační portály to vše mluví proti nám. Fotografie, kterými se tvoří reklama na buzno-cool typy sou další potravou pro homofobi. To co tvoříme není normální a tak se nedivme, že nás tak i berou a ještě dlouho brát budou, protože tohle už sotva napravíme.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2013 v 17:20Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Naprostý souhlas se Sunn. Tohle bude těžká práce, protože homosexuálové sami o sobě vytvářejí obraz, který jde na ruku homofóbům. Vymýšlet slogany je k ničemu, chce to ukazovat ty gaye a lesby, kteří něco dokázali, něčím společnosti prospěli, pomohli, vypadají a chovají tak, že to na nic není vidět, apod. Což rozhodně nejsou buzničky mávající kabelkou v buzinci nebo se předvádějící na Prague Pride.
14. 05. 2013 v 17:51Off-line bennett  (36/184/95)
Sunn: Zajímalo by mě, kde se vzala fáma, že do 80. let si nikdo nedovolil nazvat homosexuála zženštilcem - já znám spoustu filmů z 50., 60. i 70. let, kde si otevřeně z vykroucených teploušů dělali srandu (jeden příklad za všechny je třeba film Producenti). Jen podotýkám, že mě to třeba neuráží, naopak se tím dobře bavím - vykroucení gayové k smíchu jsou (možná někdy spíš k pláči, ale to je fuk).

Mě samotný nápad přesvědčovat homofoby, že jsme "normální", přijde jako zcestnost a nesmysl - to je jako věřícím vymlouvat existenci Boha. Navíc většina homofobů jsou jenom primitivové, kteří nemají intelektuální potenciál na rozumnou diskusi. Takže pokud se tomu úkolu můžeš nějak vyhnout nebo se ho zbavit, udělej to - podle mě to nemá smysl.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2013 v 17:57Off-line Rover  (37/189/73)
Ano tak stereoptyp "pansy" je starý jako film sám.
14. 05. 2013 v 19:55Off-line Sunn  (43/-/-)
Bennett : Já neznám žádný film z 50 let , vlastně ani ne z 80 let, který by gaye zesměšnoval natolik, aby to ovlivnilo společnost negativně k postoji , jako je tomu ve filmech současných. Když byl takový film tak měl uroveň a našinec se nemusel stydět. Naopak vnímání gayů bylo závažnější. Postavy mívali role nebuzní a tématiky se týkali dramatu. Takže veřejnost mohla gaye vnímat s respektem. Né ztřeštěnostem co se točí ted. Pak ale přišel zlom v polovině 90 let a nastoupily kreatury a ti vlastně ovládly jak filmový průmysl tak vše co dnes vidíme. Zničili nám dobrou pověst a s nimi přišli i homofobové. Stránky na netu nám nepomáhají svými články a homofobům dávají ještě větší důvody proč nás netolerovat. Co jim ostatně je do nějakých nezdařených románků a povídek, když by správně měli číst uplně jiná témata o gayích. Nemůžeme dávat vinu homofobním lidem , protože mi sme si to tak zařídili, aby nás vnímali. Ano je to nesmysl je přesvědčovat bennete v tom souhlasím. Ať už je to formou Gay Pride apod. Je to bezúčelné. Gay Pride spíše potěší jinou vrstvu lidí než homofobní společnost.
14. 05. 2013 v 20:06Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Já bych zmínil Freddie Mercury, je to gay, kterého uznávaj všichni.. Pak bych zmínil, že gayové nikomu neubližují a co dělají je dobrovolné. (pro magory, co srovnavaj homosexualitu s pedofilii či zoofilií.) A pak vykecával ty zažitý stereotypy: zženštilost apod.. Pak bych zmínil svoje zážitky v gay komunitě..
14. 05. 2013 v 21:10Off-line Rover  (37/189/73)
Sunn: To se pleteš, v klasickým hollywoodu byl gay vždy negativní postavou (od 30. do 60. let, často vrah nebo zženštilý úchyl apod.). Emancipace je spojená až s alternativním filmem od 70. let. Vlastně až od 80. let jsou queer filmy nepejorativní, a to až dodnes.
14. 05. 2013 v 21:15Off-line Sunn  (43/-/-)
Negativní možná byl . V tom vlastně byl ten vtip. Mezi poslední filmy kdy takto gaye uvedli byl film Na lovu. Tam byl jeden gay také vrah a bylo to docela hustý. Také pak ten film měl problémy a kvli tomu ho museli stáhnout z kin. To se lidi sem četl i báli gayů a měli fakt respekt. To už ale začínal rozjezd těch zženštilých plácalů a bylo po srandě. Od té doby už ty filmy akorát dělají ostudu a mi abychom se styděli co to tvoříme . PS: ra***kou ale je, že tyto filmy zakázali kvůli samotným gayům, kteří prostestovali, aby tyto závažné filmy stáhli. Opět naše vlastní blbost.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2013 v 21:32Off-line Sunn  (43/-/-)
Vlastní blbostí a hloupostí všude možně čteme o drbech ze světa i z domova a koukáme na Gay-céčkové filmy a gay-hudební klipy s nulovým významem a o inteligenci nemluvě. Na csfd by tomu dali výraz který zde ani říkat nebudu :-D Tak hluboce jsme klesli vlastním přičiněním a chceme, aby nás někdo toleroval ? Vždyt sami na to nejsme hrdí natož pak oni ? Komu to jako musíme cpát ? Jistě homofobům, aby neumřeli hladem..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2013 v 00:17Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Homosexuálové sou stejní lidi jako všichni ostatní, sou mezi náma jak skvělý lidi, tak i úplný hovada. A homofobové sou častokrát hovada, co nadávaj na teplý hovada.. - co tohle?? :-D
15. 05. 2013 v 09:17Off-line ztracen  (40/183/83)
Lige: Jo souhlasím, ale v průvody jsou ty hovada vidět víc než třeba na fotbale, že? :-P
PS. těším se, až se někdy shodnem....
15. 05. 2013 v 13:26Off-line Sunn  (43/-/-)
To je právě to, že o tom nikdo z heteráků neví, že většina gayů s průvodama nesouhlasí. Určitě bych to do té práce napsal též, protože je to stěžejní informace. Ti co ty průvody dělají se nikoho neptaj , prostě si jdou do ulic a gay - negay. Pak se napíše, že je to hnutí za všechny gaye a je tady bordel, že heteráci pak naše průvody maj za kolektivní hnutí všech.
15. 05. 2013 v 14:19Off-line Nagato316  (27/183/-)
Jsou tu docela zajímavý ohlasy a píšete mi abych napsal tohle a támhleto a tohle nepsal ... Jenže já to napsat MUSÍM,musím vymyslet slogan ... Je to docela složitý aby to nevypadalo,že na ty lidi atakujeme,pak si říkám aby to zase nebylo teplý.když by šel okolo HT tak si řekne,že to ani číst nebude z důvodu,že to napsala další "zasraná buzna" takže tímto způsobem taky ne
...DJStalker : slogan " Všichni jsme boží děti" je sice o tomhle tématu ale zase to nabádá k tomu aby si ateisté řekli,že to psali křesťani apod...a zase ti by si řekli,že je řadíme mezi svéé ... Je to složitý
15. 05. 2013 v 14:34Off-line Sunn  (43/-/-)
Není to složitý. Kdybych to měl za ukol já psal bych to z pohledu opomenutého. To co se o gayích tlumí společnosti. Zapomíná se a nezveřejnují se pravé informace. Že průvody nejsou z daleka z rozhodnutí všech gayů zde v Praze a ani ve světě. Politika gayů je veřejnosti mylně prezentovaná viz anti stránek kolik existuje a uvádí pravou míru hnutí a manipulace s námi ze stran gayů samotných. Iformarmačních neracionálních představ o naší komunitě také.
15. 05. 2013 v 14:43Off-line ztracen  (40/183/83)
Nagato: co třeba, ne všichni máme růžové mozky....
15. 05. 2013 v 14:51Off-line Sunn  (43/-/-)
Jak by řekl Icke, Gay společnost ovládá také pár I***tů , za který doplácíme na svou pověst. 20 z nich se vydá na průvod a je z toho koletivní hnutí z celého česka a slovenska. Někdo prostě mluví za nás všechny a neptá se jaký mi na to máme názor. Prostě ta banda mluvčích za gaye něco domluví a vnucuje to veřejnosti jako za nás za všechny do posledního. Vymysleli se směrnice toho co máme mi spolu s heterákama o nás číst a sledovat v televizi. Proto také neustále čteme noviny o správné výživě a vzhledu, o zprávách ohledně celeb*** a prostě nesmysli co si vymysleli ti naši hlavní mluvčí a zástupci. Oni nám dali jakýsi buzno-vzor a živí tím i heteráky. Ale to asi už není nová věc, to víme bohužel jenom mi. Jeden velký MATRIX
15. 05. 2013 v 14:57Off-line Sunn  (43/-/-)
Violin.concertoII, ano jsou to rovnice, které gayové naučili heteráky. Co se v mládí naučíš ve stáří jako když najdeš. To je naše práce. :-D
15. 05. 2013 v 15:32Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Co takhle nápis "GAY PRŮVOD VERZE 1" a "GAY PRŮVOD VERZE 2", pod 1 nápisem fotka buzen z gay pride a pod 2 fotka z pochodu skinů, aby jim to docvaklo, protože to tak je, sou to 2 vypatlaný extrémy s mindrákem naší mino***y ;-)
15. 05. 2013 v 18:40Off-line Sunn  (43/-/-)
Průvody nic nezměněj je to jen zoufalý krok jak dát na jevo jsme tady podivejte se na nás. Já se přikláním k názoru, že všechno kolem nás co se děje kolem gayů je dobře řízená psychologická hra řízená samotnými vrchními gayi. . Když se podíváte na učastníky co vás na první pohled napadne ? Moc náhod na to aby to byla náhoda a náhodný průvod. Je to naplánovaný. Jedeme prostě podle nějakýho programu a ti kteří se podobných aktivit neučastní se stím svezou též. Všimněte si že spousta věcí okolo gay kultury zmizelo moc rychle. To nahrává tomu abychom viděli to co vidíme ted a neviděli co je zatím. :-)
15. 05. 2013 v 20:13Off-line ztracen  (40/183/83)
Sunn: Vrchními gayi? Je to směšné, pokud chceme být chápani jako jedni z "běžných" lidí, pak je třeba se přestat jakkoliv přetvařovat a zbytečně agnažovat. Ano a jsem homofob :-P
15. 05. 2013 v 20:28Off-line Atlantis  (27/175/64)
Možna bys mohl zkusit něco jako "Suďte jednotlivě", protože podle mě nikdo, kdo si říká inteligentní by neměl byt schopný odsoudit i opravdu dobrého člověka jenom proto že je homo. Je jasné, že mezi náma budou super lidi i *k***ti, jakože "Ještě furt jsme lidi/Nejsme nový druh". Nebo něco ve smyslu že tahle Země je pro všechny a nikdo nikam nejde...kdyžtak mě neukamenujte, nehodlám se živit demonstracema, jen sem zkusil něco navrhnout(:
15. 05. 2013 v 21:27Off-line Sunn  (43/-/-)
Jo tak nějak bych to řekl. Máme několik pánů kdo za nás všechny mluví , všude jsou a vždy jsou tam když jde o nějaké větší skandály co mají ovlivnit nebo prosadit určitou záležitost bo zákon. Neustále ta samá partička. Nechybí ani při průvodech. Máme je pořád za zadkem takže naše svoboda je už dávno v háji. Jejich slovo je slovem všech a to je ta jejich slavná politika. Nejsme to mi kdo vymýšlí nové a nové požadavky ale spíš jejich ovečky společně. mi obyčejní pro ně nezajímavý gayové jen držíme huby a necháme se vláčet jejich průvody rádoby hrdosti. Homofobům a těm co nás nechápou pak jdem přímo do hrsti. Až vystoupí gayové, kterých se tahle mentalita netýká z řad, pak budou mít homofobové utrum.
15. 05. 2013 v 21:40Off-line Sunn  (43/-/-)
Jinak si taky všimněte kolik webových stránek včetně nových seznamek tihle stoupenci zakazují a neuvádí na velkých serverech. Byla na to diskuse i na FB. Vlastní lidi to je vostuda.
19. 03. 2014 v 16:11Off-line fogacer  (55/172/61)
Vzhledem ke svému věku musím trochu polemizovat. Homosexuál byl vždy spojován s jistým zženštilým typem. Ale je fakt, že za jistou míru homofóbie si můžeme sami a nikoli tím zda jsme zženštilí ale svým chováním. Je mnoho gayů co se prezentují jako borci a dávají jiným najevo jak happy a správné je být gay.Prostě někdy naši orientaci překrucujeme a chceme aby nás společnost brala takové jakými jsme a i s tím jak vysoké máme o sobě smyšlení. Není pravda, že v 80-tých letech neexistovala homofóbie pouze vzhledem k zženštilým klukům. byla vždy jen nebyla tak prezentována např. v médiích. Ale souhlasím, že v poslední době si často za špatný obrázek gayů můžeme sami.
19. 03. 2014 v 17:48Off-line Matthewko  (28/182/85)
Ach , pokiaľ viem tak do 80 ich rokov bola homosexualita psychická choroba a každý od gaya odvracal zrak a nevnímal ho za riadneho človeka tak neviem , čo sa sťažujete teraz sme normálny ľudia akurát si to ešte mnohý nemyslia
19. 03. 2014 v 18:31Off-line fogacer  (55/172/61)
Od roku 1963 byla i u nás homosexualita legální. Za předpokladu souhlasu obou osob a dodržení věkové hranice. Ale je fakt, že mnoho i známých lékařských kapacit ji bralo jako deviaci a to bohužel u některých přetrvává dodnes. Ač to procento je podstatně menší.
19. 03. 2014 v 22:29Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Koukám že se tady zase vyrojilo nesmyslů. Tak trochu by mě zajímaly zdroje některých tvrzení jako například "většina gayů s průvodama nesouhlasí"

Naopak právě tyhle akce napomáhají tomu, že se o věcech mluví a i když samozřejmě vždycky vyleze určitý množství i***tů, tak to dává širší veřejnosti možnost seznámit se s problematikou a zbořit pár předsudků. Trochu to tu zavání podobným myšlením jako na "diskusích" webů typu novinky.cz nebo idnes.cz. Možná jste si toho nevšimli, ale kromě těch průvodů, kterejma se tu kdekdo ohání jsou součástí Prague Pride týden trvající akce včetně různých výstav, diskuzí, osvětových projektů atp. A opravdu nechápu co je na něčem takovém špatné. Pokud si člověk někam zaleze, nebude se ukazovat a nebude se snažit nic dělat, tak asi těžko cokoliv změní.
20. 03. 2014 v 15:11Off-line fogacer  (55/172/61)
Ještě v dobách kdy u nás Gay Pride nebyla a málokdo věděl co to je, byla v mnoha městech ve světě stejně tak tato akce jedněmi vítána a jinými zavrhována. Je to podobné. např. akcí v Berlíně se účastnilo mnohonásobně více lidí a televize to přenášela prakticky nonstop. Pro mnohé to je pochod hrdosti pro jiné jen zábava a pro ty další nechutnost a zvrácenost. Snad i tím se dokazuje jistá normálnost. neboť i v komunitě LGBT je dost příznivců a odpůrců. Proč se nepoukazuje i na to dobré. Spousta workshopů, filmů aj. aktivit jež Gay Pride provázeli. Ano také mi vadí když vidím na průvodu gaye s "holým" zadkem nebo šíleně vykroucené osoby ale jsou to také gayové a lesbičky či trans. Prostě stejně jako tady je dost těch co často odsuzují druhé pro věk, etnikum nebo to zda je to "chlupáč" nebo "vyholenec". Nakonec nejlepší reklamu tomu dodali sami V.Klaus a někteří duchovní biskupové a faráři.další ročník totiž měl vyšší popula***u Proč se Gay Pride odsuzuje jako celek a zmiňuje jen to co nám vadí (nebo nám to vadí proto, že to vadí těm na druhém břehu?). Pozitivum jsem tu našel jen malinko. Znovu píši nejsem obhájce zženštilých gayů v jejich "róbách" či chování. Ale je to pochod spíše ve stylu karnevalu stejně jako jinde ve světě. A ke karnevalu patří jisté "šílenosti". A ač to mnozí nepřiznají mají v sobě možná více feminního než si myslí sami. Stačí se občas kouknout na hádky gayů (nemyslím písemné) v reálu!, najednou vidíte jak se hádají jako dvě baby na pavlači. Takže stejně se nakonec po krátké době zase mluví o politice a tunelování či jiném a nějaký pride je lidem ukraden. Takže snad jediné co říci je, že pokud vám něčí zženštilost vadí buďte sami sebou a toho zženštilého nechte také žít. I kdyby nebyli průvody a různé Tv parodie na gaye, stejně si lidé budou říkat když poznají gay pár "a kdo z těch dvou dělá vlastně může a kdo ženu" jako tomu bylo vždy. A souhlasím, že sám se často bavím a směji (pobavením) tím jak film dokáže znázornit zženštilost gayů.Nebo, že není novinkou že násilník a vrah je často ukazován jako psychicky narušený gay či transka.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload