Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Ako sa vyrovnať s rozchodom?

20. 05. 2013 v 01:19Off-line Josh  (25/191/82)
Ahojte.Dnes som dostal kopačky od priatela.Po roku a pol vztahu mi oznamil,ze ma uz nelubi ...Vo stvrtok mi pisal,ze si nevie predstavit svoj zivot bezo mna a v nedelu mi povedal,ze uz nechce so mnou byt.Nerozumiem tomu,cely vecer len place,..neviem sa s tym vyrovnat,bol to moj prvy vztah,moja prva laska a teraz neviem ako dalej.Vlastne ani neviem preco to sem pisem...mozno by som si rad precital nazory chalanov ktori si presli niecim podobnym.Je mi hrozne...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
20. 05. 2013 v 01:56Off-line Tristan  (23/-/-)
Toto se stává.. bohužel.. :) .. Recept na vyrovnání: Dlouhé odloučení se od toho člověka - smazat kontakty (mobil, fb, ..) , mě pak ještě pomohl chlast, přátelé, práce.. :)

Každopádně ono to časem přebolí.. uvidíš.. :)
20. 05. 2013 v 01:57Off-line MonsterP  (21/170/68)
Řekl bych, že se s tím každý musí vyrovnat sám. A určitě ti všichni napíšou věci jakože "Čas všechno vyléčí" a takhle. Sice to je klišé, ale je to pravda. Ta bolest odejde sama... časem (Já sem na návrat "první lásky" čekal ještě tři roky po rozchodu). Každej se s tím snaží nějak vyrovat, jakože třeba hodně chlastá nebo je zaleznej doma a dívá se na romantický filmy... Podle mně nepomůže ani jedno. Musí to bud časem přebolet, nebo musí přijít někdo, kdo tu díru v srdci zaplní. Mohlo by tě ale uklidnit (a sorry, že to tak řeknu), že tohle není nic vyjímečnýho. Stalo se to už X klukům a dalším se to stane. Pro tebe to je osobní, ale nejseš v tom sám ;) Hlavně se drž a nedělej blbosti, protože až to přebolí, tak by's toho všeho, co bys mohl udělat, litoval :)
20. 05. 2013 v 02:01Off-line MichalOstrava  (23/176/100)
Hlavně to neřeš chlastáním a podobnými věcmi,já takto dva roky řešil samotu a pravý opak,že nemám nikoho...a krátil sem si tím čekání na první lásku...
A nepřineslo to nic dobré,až časem sem si uvědomil jaký jsem byl d***l...Řešit touhle cestou to nemá cenu:)
20. 05. 2013 v 02:04Off-line Josh  (25/191/82)
Vdaka chalani,ste zlati :) ale ako sa poznam,s tymto sa budem este dlho vyrovnavat..velmi to boli.
20. 05. 2013 v 02:05Off-line MichalOstrava  (23/176/100)
Josh: vzpomeň si na písničku od Žbirka...Čo bolí,to prebolí...
20. 05. 2013 v 02:06Off-line Tristan  (23/-/-)
A dlouho také bolet ještě bude.. :) Já se s posledním rozchodem srovnal až skoro po tři čtvrtě roce.. :)
20. 05. 2013 v 06:35On-line Richard33  (37/185/93)
Přesně tak, vymaž ho odkud to jen jde a neseď doma :-)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload