Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Proč 40letí chlapi otravují 16leté kluky?

26. 05. 2013 v 20:03Off-line Anonym (Anonym)
Chtěl jsem napsat něco o tom, co se kolem mě děje.
Týká se to především mužů ve vyším věku.. Já prostě nepochopím a s**e mě, když 40 letej chlap otravuje 16 leté kluky.. Pane bože! Já v jeho letech bych chtěl mít rodinu, nebo přítele popř. manžela, v mém věku a né abych otravoval mladé a řídil se heslem "Než chcípnu musím si ještě užít.." Zamyslete se!

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
26. 05. 2013 v 20:26Off-line Melchi_Gabor  (22/192/87)
Tak jako sorry, ale když má někdo mladý nastavený věkový limit 15 - 25 a píšou mu čtyřicátníci, tak mi to taky neleze do hlavy :D. Prostě... proč? Nepřijde jim to ubohý?
Souhlasím - 24   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 05. 2013 v 20:31Off-line anonyyym  (19/176/72)
Hlavně ty jejich super otázky kdy mě začali růst chlupy a začal jsem stříkat :D jako smích :D nejvíc je když je odpalkujete a oni jsou pak na vás mrtě psychologicky :D no coment :D
Souhlasím - 19   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 05. 2013 v 20:34Off-line power  (35/176/64)
Protože mladí chtějí prachy a staří chtějí mladé masíčko
Souhlasím - 23   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
26. 05. 2013 v 20:40Off-line anonyyym  (19/176/72)
No tak jako někteří ;) jako bodli by se prachy to je pravda ale radší si vydělám jinak ;)
26. 05. 2013 v 20:52Off-line DjLuko1996  (20/175/-)
Nase mlade meso je Sexy ......... ale oni nie vzdy
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 05. 2013 v 18:57Off-line makkay8  (36/185/73)
Vsetko je otazka nazoru a pohladu....ale nemal by asi nikto z nas zabudat,ze kazdy jeden z nas bude mat tych "40" a vsetko sa moze zmenit....preco??? lebo mozno prave pribudajucim vekom si nebudete pripadat atraktivny,budete sa citit viac sam a chut na sex tu bude stale, i ked mozno nie tak casto ako v 20-ke ale predsa bude....a mozno prave v 40-ke budete ochotny zaplatit za sex s mladym chalanom i ked prave teraz si vravite,ze "za sex by som nikdy neplatil"
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 05. 2013 v 22:19On-line Sonicboom  (53/173/-)
Nabidky mi nevadi, ale když mi někdo nabídne 2 litry za sex, aniz videl fotku, tak se mne to dotkne, protože se mnou jedna jak s nejakou chudou devkou , co si umi vydelavat jen kdejakejma perveznostma...:-D Kdyz nekdo napise, ze chce sex, tak to chapu, kazdej hleda neco jineho, ale za penize?..
29. 05. 2013 v 23:19Off-line Neelix  (24/180/65)
Je fakt že pokud má kluk danej věk... A napíše mu starší že chce sex... tak jako co chlapec čeká? Že mu mladej padne kolem krku...? ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 05. 2013 v 23:20On-line sunrise  (37/169/57)
Vôbec by ma neprekvapilo, keby niektorí 40+ roční boli oveľa čistejší a neopotrebenejší než niektorí tínedžeri. Z jednoduchého dôvodu - narodili sa v dobe, keď sa 'byť homosexuálom' ešte nesmelo, z dôvodu rizika privolania obrovskej nenávisti prakticky celého okolia voči sebe. Takí sa možno 'zobúdzajú' a začínajú s prvými pokusmi o nejaký život až teraz, keď sa to akože už môže.
Aj keď uznávam, že 'obyčajní perverzní prasáci', hľadajúci si svoj nnn-tý šuk, medzi tými 40r. pisateľmi tvoria možno väčšinu; ono ani ja sám by som s takými oprcancami nechcel nič mať, brrr :-o
Za seba: ľudí do 20, vlastne ani starších, som sa ešte nikdy nepýtal na to čo tu jeden spomínal - chlpy, striekanie, dĺžku a neviemčo, je mi to absolútne ukradnuté a pripadal bych si pri takej téme trápne :D zato pri bežnejších témach sme občas aj celkom fajn pokecali :)
30. 05. 2013 v 07:10Off-line Radek1951  (65/175/75)
Mám ve zvyku věkový limit dodržovat, ale už se mi tady stalo, že s nabídkou přišel -náctiletý. A někdy dost přímou. Takže co tak položit otázku opačně?
P.S. Jinak musím říct, že tady mám pár mladých přátel, se kterými je opradu fajn pokec a ne jenom o sexu.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 06. 2013 v 09:04Off-line Sebastiano  (20/-/-)
Popravde, mi nevadí ked mi starší chlap napíše normálne, toto a toto. No neznášam to ako tu už niekto povedal, ked niekto ešte ani nevidel fotku a už píše že dá toľko a toľko peňazí .. to je úbohé ....
02. 06. 2013 v 09:46Off-line Michi  (43/-/-)
Jde jen o sex , o nic jineho,proste nemoralni prasarna :) Nakopal bych je dop***le, me je taky 40. haha
Pri nejlepsim sou to jen PEDOFILOVE,Pedaci-Devianti co potrebuji profesionalni pomoc, treba na ne mravnosti policii, kolikrat Vam 16 letym takovy muz nabidl alkohol? Vetsinou se schovaji za pratele.
Takze se rozmyslete, Hamba
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 06. 2013 v 09:49Off-line DaweJudas  (28/176/70)
Pro vás je čtyřicetiletý chlap starej? To bych chtěl vědět, co řikáte o takovým šedesátiletým.. mrtvola? Já jsem spíš na takový průměr.. ani to a ani to.. i když na druhou stranu se staršími muži, třeba i pětačtyřicátníkem si občas rozumím víc než třeba s dvacítkou.. a není to jen o sexu.. ale je pravda, že občas si ty šestnáctky o to řikají sami a nabízejí se. A neni jich zrovna málo..
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 06. 2013 v 09:50Off-line Michi  (43/-/-)
Vemte v potaz socialni a psychologicke zalozeni mladeho a dospeleho muze, vetsinou nejaka porucha z mladi a z vychovy
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 06. 2013 v 12:30Off-line scherif  (19/185/73)
Celkem se děsím, abych jednou nebyl jako oni :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 06. 2013 v 23:11Off-line Toy  (44/178/75)
Chce si se mnou někdo povídat? :D Je mi 40 a kolem sebe mám hlavně přátele kterým je 16-25 ! :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 06. 2013 v 12:22Off-line sirEragon  (50/182/78)
Nevím co bych tady napsal. Nebudu nikoho soudit to udělá za mě někdo jiný. Ja měl před 4 lety 17 ti letého rok jsme se scházeli se vším všudy. než začnete psat leda tak za peníze omyyyyyyyyyyyyyl. Je to jenom o člověku, šarm kouzlo osobnosti, co z člověka vyzařuje a to vám nactiletým chybííííííííííííííííííííííí. A na čele nemám napsano úchyl jak to tady někteří píšou. Možná by se mělá ta druhá starna zamyslet nad sebou. Je mi vas líto.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload