Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Hanbím sa, že som Slovák

29. 05. 2013 v 09:08Off-line toso0077  (23/-/-)
Veru hanbím sa.... https://www.facebook.com/novycas ešte si rozkliknite diskusiu pod prvým Francúzskym párom vo FR. Tie slová, tie urážky na LGBT, teda "našu" komunitu. Som z toho zdesený, vykričal by som to do celého sveta aké je Slovensko HOMOFÓBNE!!!
To sa budem do konca života schovávať? Dávať si pusu len v aute alebo v tajnej uličke? Budem musieť nosiť so sebou splnomocnenia , aby som mohol niečo za partnera vybaviť? Kedy sa toto skončí? To sa vážne mám odsťahovať do Prahy či Brna aby som mohol byť, taký aký som?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
29. 05. 2013 v 11:14Off-line Radek1951  (65/175/75)
Nemáš se za co stydět. I u nás v Čechách, na Moravě a ve Slezsku jsou lidé, kteří nepřejí lásce a vztahu mezi gayi a mezi lesbičkami. Určitě bys je našel, ale věřím, že ne tady. To jsou prostě lidé, kteří neumí a nechtějí pochopit, že láska mezi osobami stejného pohlaví může být stejně čistá a třeba i stejně komplikovaná, jako láska mezi lidmi různého pohlaví. Je to dáno výchovou, prostě neakceptují, že je to o určitých normách pro chování, které si společnost vytváří a které se ale s časem mohou vyvíjet a měnit. ve starém Řecku bylo úplně běžné, že atleti závodili úplně nazí a nikdo se tomu nedivil. Ve starém Římě nebyl sex mezi muži žádnou zvláštností a nijak se to neprojevilo třeba na poklesu populace.
Takže hlavu vzhůru, Slovensko je krásná země a znám tam fajn lidi, není se co stydět.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 05. 2013 v 12:51On-line januar1  (30/185/79)
Ak ty zivotu chyba len papier tak mas smolu bohuzial. Ale ak sa maju dvaja radi tak to nepotrebbuju
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 05. 2013 v 20:40Off-line toso0077  (23/-/-)
Nepotrebujem papier, len zas sa posunie vzťah na inú úroveň. Takýmto prístupom sa nikdy nedožijem dňa, kedy dám pusu partnerovi bez obáv o svoj život
29. 05. 2013 v 20:49Off-line Last33  (24/179/62)
Just keep ignoring them, there´s no other way...
29. 05. 2013 v 20:57Off-line Mychajlo90  (26/185/67)
Já bych to tak nehrotil. Podívejte se třeba do Polska nebo na Ukrajinu, tam je to ještě vyhrocenější a přesto na tyhle země nedám dopustit. Ostatně upřímně řečeno rád se do Polska za přítelem i přestěhuju. Důležitý je jak člověk působí jako jedinec a potom to nikdo neřeší. A pokud jo, tak co bych se s někým takovým bavil.
29. 05. 2013 v 21:03Off-line toso0077  (23/-/-)
Ale dobre ale ja sa nechcem aj v 30skrývať ako keby som bol zločinec
29. 05. 2013 v 21:35Off-line Gliese581c  (49/188/81)
Zijem 8 rokov mimo SR a neviem co by sa muselo stat, aby som sa vratil....
30. 05. 2013 v 00:14Off-line Ligerisek  (28/172/70)
To je diskutabilní, Češi taky nejsou svatý atd. další národy... já se občas stydim už jenom za to, že sem člověk
30. 05. 2013 v 01:05Off-line nefrit2  (34/177/62)
Haha.. presně.. o mně to taky nikdo neví že jsem slovák, nechválím se tím.. :-) taky bych se tam nevrátil ža nic na světě. když tam jdu jednou za rok tak mám jen nervy, z těch lidí tam pitomců.. :-))))
30. 05. 2013 v 14:06Off-line tripoo  (31/-/-)
Mozno jedine riesenie :D
http://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2015 v 21:31On-line JirkaJAWA  (32/175/70)
:D :D mě se zase slovenština strašně líbí je to bratrskej jazyk občas tedy špatně rozumím jsou určitá slovíčka některá spíš třeba sangová.... ale líbí se mi podotknu že mám rád i slovenský písničky teda ty starší třeba marika gombitová - chlapci v pasci, období dažďa a další
06. 09. 2015 v 22:20Off-line Marek1996  (20/175/55)
Podľa mňa zabúdate na jednu vec. Neodchádzajte zo svojej krajiny, i keď to tu je na figu. Potom tu zostanú len nepríjemní ľudia, alebo skôr neprajní zaberú miesto tým dobrým. Našu slovenskú "spoločnosť" tvoria prevažne starí a konzervatívni ľudia, čo neradi zmeny alebo akceptácie a svoje "zastaralé" názory tlčú do hlavy mladším. Bodaj by sa homofóbia nešírila, keď to podľa mňa pochádza od nich. Náš národ vraj starne a bodaj by nie...žiadna zmena, mladí odchádzajú(skôr za prácou), ale to je už iné...
06. 09. 2015 v 23:05Off-line Dominic  (19/175/70)
Slovensko je skrachovaná posratá krajina ktorá zdiera a znemožnuje život slušným ludom velke dane pokuty snad už za všetko jednoducho už toto neni krajina je to p***l sveta korupcia buzerácia malým živnostníkom berú aj to málo čo tu zarobia.Treba odísť kým sme mladý kým sa dá či už muži ženy.
07. 09. 2015 v 14:38Off-line esthetique  (33/-/-)
Nic si z toho nedelej, ja se dost stydim za to ze jsem z ceska....z homofobniho ceska, ktere se vubec nepozastavuje aamo nad sebou a neklade si otazku PROC 800000 uprchliku chce do sousedniho Nemecka a jen 4, SLOVY CTYRI!!! za cely lonsky rok pozadali o azyl v cesku. to totiz neco vypovida o atraktivite te zeme a bohuzel vetsina lidi v cesku je naTolik sebestredna, malomestacka a sobecka, ze je ani nenapadne si tuto otazku polozit. normalniho cloveka v normalni zemi by napadlo se sam sebe zeptat: co delame spatne, ze o nas ani ubozaci utikajici pred valkou nestoji? tvoje story dava jednu moznou odpoved... takze budu drzet palce a od SK a vlastne i CZ se drzet co nejdal...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload