Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč jsou heteráci tak hezcí?

05. 06. 2013 v 21:49Off-line Anonym
Proč sou heteráci tak hezcí? Bral bych pomalu každýho... ale dneska sem poznal jednoho, co by fakt stál za hřích sakra. Většinou se mi kluci tohoto typu (dlouhý vlasy česaný na Biebra) nelíbí, ale tentoje sakra neodolatnelnej! Nesnášim platonickou lásku!
05. 06. 2013 v 22:50Off-line tutti66  (30/183/-)
Že by zakázané ovoce :-D , to je nejlepší že?
05. 06. 2013 v 23:09Off-line honzab  (26/178/-)
Tohle mi připomnělo jednu oblíbenou větu mojí kamarádky (i když mám dojem, že na mě se nevztahuje :D ): "Proč jsou gayové všichni tak hezký?" :D
06. 06. 2013 v 10:07Off-line Jeffreak  (29/-/-)
Nejspíš se nám heteráci tolik líbí, protože je nemůžeme mít. :)
Mám stejný problém, já se do gaye ještě nezamiloval. :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2013 v 10:50Off-line topvel  (51/176/73)
Láska je Láska ta může kvéct ke každému člověku i k heterosex. Ale pokud někteří (i)z gayu hned myslí na to, dostat někoho do postele tak to může být problém samozřejmě... :-D:-)
06. 06. 2013 v 12:02Off-line Braincreator  (42/186/76)
Pro honzab: mezi holkama se řiká, že všichni hezcí kluci jsou buď zadaní nebo teplí :)
06. 06. 2013 v 12:20Off-line Kufiii  (29/184/80)
No protože je to zakázaný ovoce, mnohdy nedosažitelný a to nás láká :P
06. 06. 2013 v 17:40On-line power  (23/180/65)
Mě se hetero nelíbí, nemají jiskru v oku :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 06. 2013 v 17:59Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Heteráci sou uplně tupý, vyzařujou takovou prázdnotu, jako by narozdíl od teplejch jim něco chybělo a budou se do krve hádat, že jejich kámoš není gay i kdybyste s ním třeba i chrápali :-D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2013 v 19:39Off-line lvq  (39/-/-)
Bisexuálnímu klukovi to moc vadit nemusí, aspoň co se týče požitkářů.

Když balí holku, přitahuje ji jako magnetem jeho gay část (výhodnější, než hetero).
Když balí hetero kluka, přitahuje jej slibovaným dosud nezažitým experimentem (a pomůže mu k tomu nejvíc hetero část).
Když balí gay kluka, přitáhne jej jako magnetem jeho gay část (nebo hetero část).

Edit pro lukasek007:
(Nejsi. BTW: Jako druhý za celou dobu jsi mi nezkomolil nick).

Když na holku hned nefunguje hetero část, gay část může zafungovat lépe. Holky jsou taky ješitné, nestojí o odmítnutí, mají snad nutkání se o to pokusit navzdory.

Hetero kluci (nejen) se zase obávají, že je někdo bude považovat za gay. Netolerují moc zžentilosti. Děsí je to. Mají tendenci k diskrétnosti. Kde gay část neuspěje, může uspět hetero část s vidinou různých společných experimentů. Dost kluků po nich někdy toužilo. Pak stačí třeba chata pro splněná tajná přání.

A gay kluky zase dost často přitahují hetero rysy a chování. A přitom člověk nemusí být zase tolik atraktivní ani vzhledově. Možná to co jsem měl možnost pozorovat chápu blbě, nikdy to není zaručené :).
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2013 v 19:53Off-line lukasek007  (24/175/74)
Lvq: jsem blbej nebo to nedava snysl (teda mne)
06. 06. 2013 v 21:23Off-line lukasek007  (24/175/74)
Lvq: uz to trochu chapu :D
04. 11. 2015 v 16:52Off-line esthetique  (41/-/-)
Neřekl bych, že jsou heteráci TAK hezcí, podle mě fyzická krása, inteligence a další věci nemaj s orientací nic společného....
to že ses nám, TRAPNEJ ANONYME, zamiloval do hezkýho vlasatýho heteráčka na tom nic nezmění
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 09. 2016 v 17:26Off-line SkateTom  (32/188/85)
Velmi jednoduchá odpověď. Protože stejně jako všichni, i ty hledáš někoho nezženštilého, "chlapa se vším všudy". Což je věc, kterou ti 95 % buzen nabídnout nemůže. Jejich středobodem vesmíru je totiž mít nagelované vlasy podle Cosmopolitanu, kabelku Versace (pro méně solventní stačí Adidas), roztrhaný džíny, tílko a vykroucený výraz. Myslí si, jak jsou děsně sexy, ale je to přesně ten důvod, proč se pak nakonec sám sebe musíš zeptat, jak je možné, že heteráci jsou sexy. Už z podstaty věci jsou sexy, protože nepotřebují dělat přehnaný dojem. A i když možná chtějí, dělají to takovým tím "buranským" způsobem, který nám pokaždé učaruje.
Zbylých 5 % gay společnosti se pokouší o tento hetero styl chování a je pravda, že mnohým se to i docela daří. Takže když budeš dobře hledat, najdeš i takového hetero-like gaye :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload