Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Také vám po poslání fotky přestanou odepisovat?

08. 06. 2013 v 20:15Off-line Anonym
Stává se vám často, že si s někým píšete a poté co mu po chvíli psaní zašlete fotku přestane odepisovat? resp. naopak přestali jste si někdy psát s klukem po zaslání fotky?

Btw. Co nejvíce na fotkách posuzujete? celkový vzhled, péči o sebe, styl, kvalitu fotky (mobil vs. profesionální či umělecká fotka)

Párkrát se mi stalo, že jsem si psal s klukem, pak jsme si vyměnili fotky a přestal odepisovat. Přitom si troufám tvrdit, že nejsem z nejošklivějších (označil bych se spíše za průměr - ve stupnici 1 - 10 asi někam na 5) Zajímavé je, že jsem si všiml že toto hodně dělají i kluci, které bych označil taktéž za průměr či možná i podprůměr, rozhodně však ne na vítěze sekce "souboj kluků"
08. 06. 2013 v 20:22Off-line ThomPrag  (45/180/76)
No jéjej...tohle dělá kdekdo. Já teda rozhodně ne. Anebo aspoň napíšu, že prostě není můj typ a nemělo by to smysl. Ale běžně se mi stává, že se ten druhej podívá na fotku a pak už jen dělá mrtvýho brouka, není schopnej ani napsat sorry. Jen to dokládá úroveň toho dotyčného, nic s tím nenaděláme...

Jinak fotky se nikdy nesmí brát moc vážně. Často velmi zkreslujou a v reálu ten člověk vypadá jinak.
08. 06. 2013 v 20:45Off-line power  (23/180/65)
To se mi nestává, asi proto že fotku mám na profilu
08. 06. 2013 v 21:41Off-line Tommy1991  (32/167/85)
Podle mě by si člověk neměl psát jen s tím kdo je jeho typ na první pohled. Napsal mi kluk co podle fotek nebyl můj typ ani zdaleka a až po čase psaní a skypování jsem přišel na to, že má skvělou povahu i zevnějšek, fotky zkreslujou. Že se mi někdo nelíbí nebo já jemu nutně neznamená, že to nemůže bejt dobrej kámoš na psaní nebo sport, kino apod. Ale to by jistí jedinci museli připustit, že hledají ideál, který neexistuje :-)
08. 06. 2013 v 21:47Off-line Pupino  (30/182/87)
Jako pardon, ale píšu si s lidma i kdyby na té pomyslné stupnici byli v mínusu. Stalo se mi to taky párkrát, dokonce s emi párkrát stalo, že sem tu fotku nemusel ani posílat :D A přestávám odepisovat když mi někdo pošle fotku penisu, to mě umí vytočit. Ale když mi někdo přestane odepisovat po tom co mu pošlu foto tak je to pro mě jasný...chtěl jenom to jedno :)
08. 06. 2013 v 21:50Off-line vodano  (32/172/78)
Mě se to stává dost často. Vlastně skoro furt. Copak je tak těžký napsat: promiň nejsi můj typ? Ale nemůžu si stěžovat je to dobrej filtr na trouby ale zas by taky někdo občas mohl i projít... :-)
08. 06. 2013 v 21:54Off-line Davidhrda  (30/173/65)
No píšu si i s lidmi, co zrovna nejsou můj typ. S člověkem si přestanu psát jen kvůli jeho chování. Rozhodně nepatřím mezi výstavní kusy, spíše naopak. Občas se mi stávalo, že mi někdo po odeslání fotky přestal psát, ale někdy mě překvapilo, že i potom někteří, do kterých bych to neřekl, pokračovali.
08. 06. 2013 v 22:14Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Já zas miluju, když mi napíše někdo bez fotky a ne a ne mi jí poslat, připadá mi to přinejmenším jako neslušnost. Mám tady X svejch fotek na kterejch mě vidí, tak bych ocenil, kdybych taky věděl jak dotyčnej vypadá. Nemusí to bejt žádný umělecký dílo, ale prostě fotka na který by bylo dobře vidět jak vypadá, stačí obličej vyfocenej mobilem, sám se nefotim jinak než mobilem a webkou..
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
08. 06. 2013 v 22:16Off-line Ligerisek  (36/172/62)
...a jak reaguji na fotky s penisem mám v albu perlyčky
08. 06. 2013 v 23:21Off-line Ahoj  (25/170/53)
Mě každy píše že sem krasny :DDDD
09. 06. 2013 v 02:34Off-line Mikey  (27/173/63)
Já teda nevím, ale když mi někdo pošle svou fotku a mě se nelíbí, tak mám aspoň tu slušnost mu říct, že to není můj typ, pokud mě už předtím ničím nenaštval. Ale po poslání mojí fotky se mi to nikdy nestalo:)
14. 11. 2014 v 17:25Off-line Michal18  (29/176/95)
Mikey: Protože ty jsi jeden z těch výstavních kousků. d(¨-¨)b Ne všichni byli obdařeni (vnější) krásou, a proto jsou velmi často odmítáni a právě ignorace po pomyslném odhalení (odeslání fotky) je nejčastější. Takhle to prostě je, ale jak už tu bylo zmíněno, můžete to brát jako pomyslný filtr na blbce, kteří touží jen po fyzické rozkoši a uspokojení. Svět se z toho nezboří, tak si to nijak zle neberte.
14. 11. 2014 v 17:28Off-line ultimate  (23/-/-)
Pokaždé. Pohoda konverzace, všechno jde fajn... Pošlu fotku - 'jů, pěknej'. A pak konverzace z dvouřádkových odpovědí přejde do 'jo' 'fajn' 'ne' . A pak přestane odepisovat úplně. Pokud je slušnější, tak aspoň napíše proč ne. VŽDYCKY.
14. 11. 2014 v 17:35Off-line Ja22  (26/-/-)
Já to nedělám když mi někdo napíše a pošle fotku obličeje a není řeklbych nechutný svím vyjadřováním tak si s ním klidně budu psátbez ohledu na věk či vzhled.
14. 11. 2014 v 17:43Off-line Michal18  (29/176/95)
Existuje tu ale určitá skupina lidí, kteří tě nekontaktují proto, že by si chtěli jen povídat, ale snaží se někoho "klofnout", takže je jasné, že když se jim kořist nelíbí, rovnou konverzaci ukončí.

PS: Ne "klofnout", jako zaláskovat se... :Đ
14. 11. 2014 v 18:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Sám mám foto v profilu, proto předpokládám, že když mi někdo napíše, píše mi proto že jsem pro něj sexy nebo zajímavý na mých fotkách. Takže z jeho strany nehrozí že by mi přestal psát po zaslání mé fotky, komu se nelíbím, ten mně prostě nenapíše - jednoduché jak facka. BTW když někdo nemá foto v profilu, v soukromých zprávách s ním prostě odmítám komunikovat. Když mi napíše někdo bez fotky, rozhodně nečekám až mi ji milostivě uzná za vhodné po týdnu komunikace poslat nebo ho usilovně přemlouvat že jako fakt bych chtěl vidět s kým si vlastně píšu. Navíc je tu hodně chytrolínů ( a nejen tady na klucích.cz ) kteří si dají do profilu o 30 let nižší věk než je jim ve skutečnosti a z takto omlazení tahají z lidí fotky p**a. Není foto - není komunikace. Tečka.
14. 11. 2014 v 18:27Off-line Richard33  (44/185/80)
Mě přestanou odepisovat, až když napíšu, že nemám webku ani skype :-D
14. 11. 2014 v 18:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Richard33: to má logiku, asi si myslí že jsi socka která nemá na webku a jsi zavržen jako potenciální sponzor : ))) máš říkat že webku máš, ale neuspokojuje tě dálkový sex přes internet a proto ho neprovozuješ :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2014 v 18:34Off-line Richard33  (44/185/80)
Teď jedu přes Powerbooka G4 s PowerPC CPU a OSX 10.4, pro to Skype není :-D
14. 11. 2014 v 18:39Off-line Richard33  (44/185/80)
BussterX: Ticho, je zajímavý, že jsem byl zadanej hlavně když jsem měl jen škodovku 120cítku a neměl prostory :-D
14. 11. 2014 v 18:39Off-line galileolevi  (51/187/82)
Zkus to dělat opačně. Nejdřív pošli fotku a pak si piš. :)
14. 11. 2014 v 18:48Off-line Richard33  (44/185/80)
BussterX: To si pamatuješ dobře :-). Nějak v tom nevidím žádný kouzlo asi jako v chození s holkou. Ani to nemusím zkoušet, prostě to vím :-D
14. 11. 2014 v 18:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Richard33: LOL... hele, teď mně asi zabiješ, ale napadlo mně, že když jsi byl furt zadaný a přitom jsi měl jen starou škodárnu a neměl jsi prostory, že ti muselo bejt o hodně míň než teď, jestli to není ten důvod : ))) hele, víš co je zajímavý, když jsem byl v tvým věku, byl jsem zadanej dlouhodobě, ale nebyl jsem pro cizí chlapy nebo kluky tak atraktivní jako po čtyřicítce, jak se mi zlomila čtyřicítka tak jsem začal chlapi nějak víc zajímat, nevím čím to je ale prostě to tak je, takže nevěš hlavu, tvůj čas ještě přijde : )
14. 11. 2014 v 18:53Off-line Richard33  (44/185/80)
BussterX: Já nic nevěším, ani hlavu, ani sebe :-D
14. 11. 2014 v 19:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Richard33: ajono, dobrá tedy : ))
15. 11. 2014 v 16:06Off-line navratkrecka  (25/169/50)
To je přece samozřejmost?:) Řekni mi,proč si psát s někým,kdo se ti nelíbí,ne?:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
15. 11. 2014 v 17:19Off-line Tull  (27/172/50)
Navratkrecka: To víš, my co nevypadáme jako kdybysme vypadli andělovi z p*dele taky vedeme konverzace za účelem kamarádství, né jenom sexu :)
15. 11. 2014 v 17:29Off-line Michal18  (29/176/95)
Navratkrecka: Ne všichni si sem chodí jen pro sexuální nabídky nebo projít fotky a pohonit si. Nevidím důvod konverzovat jen s osobou, která mě přitahuje... Vždyť si můžeš dobře popovídat úplně s kýmkoliv.
15. 11. 2014 v 17:33Off-line galileolevi  (51/187/82)
Já bych souhlasil s Tull.
A mezi námi, každý kdo vypadne z p*dele, byť andělovi, musí trochu smrdět. :)
15. 11. 2014 v 17:50Off-line navratkrecka  (25/169/50)
Lolitos: tak mi ho pošli :3:p
15. 11. 2014 v 18:33Off-line FinMich  (30/174/-)
V klidu,mě se to stává běžně !:) Proto už sem si i smazal fotku odsud,spíše bych se divil,kdyby někdo někdy odepsal
06. 10. 2015 v 08:59Off-line term800  (39/202/95)
Mno ked z p***le vypadol anjelovi tak jasne ze smrdi inym sposobom nez krasou :) a jop stava sa ze po poslani fotiem neodpisu. Mam na profile fotky nech ma potom uz neotravuju :) :)
06. 10. 2015 v 12:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Sweetly: zkušební sex se stejným pohlavím, to je dobrý.... už jsi absolvoval zkušební sex se psem a pětiletým děckem? buď tě chlapi přitahujou nebo ne, a pokud hledáš sex s nima tak tě přitahujou, takže klidně vynech slovo "zkušební" sex a prostě do toho vlítni, vsadím boty, že ten "zkušební" sex budeš opakovat se železnou pravidelností co nejčastěji jak se ti bude to zkoušení líbit: ))
06. 10. 2015 v 16:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Sweetly big experimentator: jo jestli jsi dopsívající heterosexuál tak to pokom už mlčím : )) jinak já měl prvního kluka až cca asi v tvým věku, do tý doby jsem experimentoval s holkama ;)
06. 10. 2015 v 16:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Přesně tak, nejenže jsem si nepřiznal že jsem gay, ale ani mi to nedošlo jaksi... po stejnopohlavních experimentech jsem nebažil a usilovně v potu tváře s vrcholným nasazením šukal mařky... a jakmile mi to došlo že zamilovat se do kluka znamená fakt jako že jsem gay, prostě jsem přestal prcat holky a rovnou bez experimentů jsem začal prcat s klukama aniž bych to nazýval experimentem.... ode mně jen technická... : )) btw říkat tomu experiment je asi společensky únosnější....
06. 10. 2015 v 16:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Oki, příjemné experimentovaní přeje za obec buzerantskou Buřtík : ))
07. 10. 2015 v 18:03Off-line Dominic  (27/-/-)
Ano stáva sa mi to ale to je tým že som škaredý ako noc.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2015 v 11:33Off-line esthetique  (40/-/-)
Přestat si psát po obdržení fotky to je trapnost nad trapnost.... tak buď mám ty koule dotyčnýmu říct: hele nejsi můj typ, you are a way out of my league nebo prostě vysvětlit normálně na férovku, proč z toho nic nebude nebo je možný ještě chvíli zdvořilostně konverzovat a dát to dotyčnému najevo mezi řádky....
KAŽDOPÁDNĚ ZCELA ZÁKLADNÍ JE MÍT V PROFILU FOTKU, ABY ČLOVĚK VĚDĚL, S KÝM SE POUŠTÍ DO ŘEČI...
takže si za to vás 98% anonymů VLASTNĚ MŮŽETE SAMI!!!!
08. 10. 2015 v 11:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo, jejich chyba, maji mít fotku v profilu... teda ten kdo nedělá u zásahovýho komanda nebo vedoucího skautů nebo není štastně ženatá přísně tajná bukvice..., těm bych foto na gayseznamce nedoporučoval : )) ale že by tady bylo tolik učitelů, farářů a policajtů kolik je tu anonymů bych se divil
12. 08. 2016 v 21:03Off-line MatkoKlingacik  (30/177/90)
Mňa si jeden aj rovno zablokoval :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 23:23Off-line Lollo  (29/-/-)
To je úplná a ľahko prehliadnuteľná klasika. Zberačov fotiek spoznám už po 3 správach, pretože otázka "máš foto" bude určite do prvých troch správ.
Jednoducho zvrhlosť dnešnej doby prerástla bežné uspokojenie, ktoré tak dlho poskytovali časopisy či videá pre dospelích. Dnes to ľuďom nestačí a potrebujú nejakú virtuálnu entitu, ktorá ich uspokojí.
Fotky zásadne neposielam. Obzvlášť takým ľuďom, ktorí sú vzdialení viac ako 20 km alebo je ich intelekt na úrovni plastového príboru.
Ak ti niekto taký píše a chce fotku môže ti byť na 100 % jasné, že ide len o ďalšieho úbožiaka s preplnenými semenníkmi.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2016 v 06:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Co uvidíš jako první věc z člověka se kterým se seznamuješ v reálu? správně, obličej.... takže nechte si své obličeje klidně schované, ALE pokud si se mnou chce někdo psát tak pokládám za slušnost mu poslat foto xichtu pokud ho nemám v profilu zrovna a totéž čekám od něj... a to hned v úvodu debaty... foto svýho obličeje opravdu nepovažuju za intimní partii těla nad kterou by si někdo honil tšuráčka... nepošle foto, není debata... ty máš právo mi neposlat xicht, já mám právo chtít vědět s kým se bavím, no problem 8)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 08. 2016 v 17:47Off-line Horac  (23/185/73)
Lollo: To nemusí být jen o sbírání fotek. Komunikace na téhle seznamce funguje podle určitých zavedených zvyklostí a to do doby, než jedna ze stran ztratí z nějakého důvodu zájem. Může to skončit jak nesplněním požadavku na vzhled, tak třeba neochotou k setkání v určitém termínu, neslučitelností povah, obecně tím, že jeden z těch lidí zjistí, že hledá něco jiného než má před sebou. Po takovém zjištění už často schází chuť ztrácet čas formalitami jako je vysvětlování, loučení nebo jiné zdvořilosti, vždyť k cizím lidem nemáme žádné závazky a v anonymním prostředí není žádný tlak dodržovat nějaké ustálené zvyky, zejména když neodpovídat v takové situaci je právě tím zvykem :). Apelování na charakter? V dnešní době? Ale no tak :))
14. 08. 2016 v 00:10Off-line Lollo  (29/-/-)
Áno, milujem tú frázu: "Chcem vedieť s kým si píšem." Väčšia hovadina už ani nemohla vzniknúť. Ako to z jednej fotky, prosím ťa, zistíš? Visí snáď každého ksicht na billboardoch, že to podľa fotky "zistíš"?

Nie, ja uprednostňujem konverzáciu. Len v tej zistíš kto je na druhej strane. Samozrejme, ak nehľadáš hodinové povyrazenie, potom si treba vymeniť fotky, dohodnúť termín, užiť si, a maj sa pekne, možno sa ti ešte niekedy ozvem.

Ak si s niekým nechcem písať, tak mu to oznámim a tým celá debata končí. Ignorancia je samotným vrcholom úbohosti, arogancie a opovrhnutia. A tu nejde o žiadne spoločenské konvencie či dokonca formality. Nebuď smiešny!
Tu sa jedná o základnú prapodstatu tolerancie, rešpektu a úcty. Ak už nedokážeme vzájomne komunikovať na elementárnej úrovni, tak prosím, vráťte sa medzi jednobunkovce.

Kedy bolo apelovanie na morálku a charakter viac žiadúce ako dnes, kedy sebeckosť, beštiálny individualizmus a pokrytectvo dosiahlo nevídaného rozkvetu?!
14. 08. 2016 v 06:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Lolitka: jo sorry, jestli jsi interpolem hledaný zločinec nebo je ti o 20 let víc než kolik máš v profilu tak pak chápu že se tak sereš o svou fotku :D respekt a úctu vyjadřuju tím, že druhému dám možnost aby věděl s kým si píše, neboť asi tě to překvapí, ale my buzici se díváme na to jak kdo vypadá... na ne na krásný řečičky.. :D ty tvoje kecy ti nežeru... tečka
14. 08. 2016 v 08:10Off-line Mio6602  (103/-/-)
Lollo: K Bussterovi ještě doplním, že pokud mi někdo čučí na moje fotky v profilu a sám se odmítá představit, tak to beru jako neslušnost, protože já nejsem houska v krámě.
Pokud profil bez fotky napíše druhému profilu bez fotky, tak se klidně hadrkujte, kdo pošle fotku jako první, s rizikem, že ten druhý po obrdržení fotky přestane odepisovat.
14. 08. 2016 v 09:02Off-line Dominic  (27/-/-)
Keď píšem niekomu kdo má fotku v profile cítim za povinnosť keď takému človeku píšem poslať v prvej správe svoju fotku tváre, či už odpíše alebo nie je mi jedno, svet sa nezruti.
14. 08. 2016 v 09:11Off-line Mio6602  (103/-/-)
Dominic: Tak to mi potom dlužíš fotku :D
Ale hledal jsem někoho, kdo mi poradí a ty ses ozval, tak to beru.
A jinak jsem dodnes rád, že jsme to probrali a mašinka mi skvěle slouží. :)
14. 08. 2016 v 13:58Off-line Lollo  (29/-/-)
Busťo: o fotke a pravdivych udajoch v profile mi tu vyklada 95 rocna homofobna poslankyna v SSackej uniforme, co meria 130 cm a vazi 150 kg. No... ty si ciste stelesnenie realnosti.
Mio: nikto ta predsa nenuti cpat tvoj ksicht na verejnu siet. Ked nechces aby ti nan ludia cumeli, tak si ho tam nedavaj. Ale vydierat ludi s tym, ze si s nimi budes pisat len ak ti poslu svoju fotku, pretoze ty ju mas v profile, je maximalny egoizmus.
Ja som k rozhovoru nikdy nikoho fotku nepotreboval. Na cloveku to nic nemeni. A ako vidis Busťo, dokazes na mna reagovat aj ked nemam svoju fotku v profile. :)
14. 08. 2016 v 14:06Off-line Mio6602  (103/-/-)
Lollo: Nikdo mě nenutí dávat na profil moji fotku (jde to říct i kulturně), já zas nikoho nenutím, aby mi psal PM, pokud se mu nelíbí moje představa o základech slušného chování. Je mi jedno, jak to vidíš ty, klidně si piš s lidma, kterým to nevadí. Já takové jednání prostě považuju za neslušnost.
14. 08. 2016 v 14:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Lollo: blbečku fotka poslankyně v ss uniformě byla (před měsícem či kdy to bylo) moje fotomontáž jako reakce na tu homofobní krávu, jestlis to nepochopil tak jsi slaboduchý zoufalec :P bavím se o POSLÁNÍ fotky ve zprávě, chápeš jo? jsi nějaký tlustý pihovatý prase co láká kluky na hezký řečičky ale howno howno, chcípni na plochý nohy :P
P.S.: veřejně v chatu se samozřejmě bavím s každým, kvůli tomu sem chodím....
14. 08. 2016 v 14:33Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A nebo je tak krásnej, že z něho dotyčný úplně ztratil slova :-P
14. 08. 2016 v 14:40Off-line Lollo  (29/-/-)
Busťo: ako vzdy, pobavil som sa. Ja chcipnem na starobu v 100 rokoch na hojdacom kresle obklopeny vnucatami a pravnucatami.
Dsiv: cely cas tu vykladam o tom, ze fotky ku konverzacii nepotrebujem a ty tu prides s takouto i***tinou. Niekedy si fakt vtipny, ale inac cista pica chlapec.
Lukyno: ty zavri zobak, jo. Ty nemas v profile ziadnu fotku, tak bud stoj na mojej strane alebo kuš! A nesnaz sa byt vtipny... dikes.
14. 08. 2016 v 15:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale já jsem se o tobě vůbec nebavil. Ty seš vlastně kdo? A myslím si, že i Dsiv reagoval na zakladatele dotazu. :-P
14. 08. 2016 v 15:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Ajooooooo, vnoučata, dětičky.... už to chápu lolitko :DD pán je zřejmě připosranej utajenej homobuzik s dvojím životem kterýmu naskakujou pupínky z představy že mu nějakej jeho hulibrk posere manželství :D
14. 08. 2016 v 15:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Lolo: mně je u perdele, jestli ty potřebuješ fotky nebo ne, říkám ti co je slušnost... slušný je poslat fotku, už se mi párkrát stalo, že po poslání fotky týpek přestal psát, a o tom to je... proto jsem ji poslal aby veděl s kým píše, když měl jinou představu a skutečnost ho zklamala, neuráží mně to.. a proto právě je dobrý když není foto v profilu tak ji poslat hned v úvodu... předejde se tak zklamání v pozdější fázi komunikace.... slušnost je poslat fotku HNED, když ty to vidíš jinak tak je to tvůj problém, ale nepřesvědčuj mně, že je to správný... ne, není to správný, a není to slušný
14. 08. 2016 v 15:12Off-line Lollo  (29/-/-)
Nebyt v inej dimenzii, mohol si mat aj pravdu Busťo. Pacia sa mi tvoje teorie, ale netrieskaj jednu za druhou prilis casto. Budi to potom nezdravy dojem neistoty.

A ostatnym sa samozrejme z hlbky duse omlouvam. Aj ked vlastne.... na veci to nic nemeni. :D
14. 08. 2016 v 15:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Nezdravý dojem nejistoty působí když si s někým chlap půl roku píše a ani po půl roce mu nepošle foto... (v praxi pokud nepošle foto mně po pár zprávách tak je po debatě)
14. 08. 2016 v 15:16Off-line Lollo  (29/-/-)
A ja ti sto krat hovorim, ze ak hladas hodinove povyrazenie, tak mu tu fotku posli. Ak hladas konverzaciu, potom ti je u p***le. Ja tu hulibrka nehladam. Mam predsa vnucata, co by tie na to povedali?
14. 08. 2016 v 15:18Off-line Lollo  (29/-/-)
Ked si pisem s niekym, kto zije na opacnej strane republiky ci sveta, rozhodne nepotrebujem vediet ako vyzera!
14. 08. 2016 v 15:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Nebudu se s tebou lolito dál handrkovat, podle všecho jsi bisexuál a už tím seš mi nesympatickej, na svoje názory máš právo a posílej si fotky třeba po deseti letech korespondence, když to někomu nevadí tak je to vaše válka
14. 08. 2016 v 15:19Off-line Mio6602  (103/-/-)
Začíná mi to být jasné. Takže Lollo bude zřejmě starší, než já, ale založil si profil jednadvacetiletého, na který láká kloučky k pohovoru. :D
14. 08. 2016 v 15:22Off-line Dominic  (27/-/-)
Lollo máš 21 rokov a máš vnučatá?To si ale šikovný.
14. 08. 2016 v 15:26Off-line Lollo  (29/-/-)
Ale no tak, chlapci, nemozte byt az tak sprosti. Aj ked viem, ze ludska hlupost nema medze, predsa som len optimista.
14. 08. 2016 v 15:28Off-line Dominic  (27/-/-)
Neviem ako ostatný ale ja môžem byt tak sprostý ako si myslíš.
14. 08. 2016 v 15:29Off-line Mio6602  (103/-/-)
Lollo: No už ses odkopal. Ale to nic, neztrácej svůj optimismus a založ jiný profil. Takových fejků je tu tolik, že o jednoho víc nebo míň už nic nezmění.
14. 08. 2016 v 15:43Off-line Mio6602  (103/-/-)
LOL
14. 08. 2016 v 15:58Off-line Lollo  (29/-/-)
Toto bolo dobre... aj ked neviem aku budovu v Zline by si to chcel burat. U nas mozes jednu v BA na kopci oproti Hradu. Budem neskonale vdacny a slubujem, ze na oslavu takeho slachetneho skutku tu na 24 hodin zverejnmim fotku svojej tretej bradavky.
30. 08. 2016 v 15:23Off-line cage2  (30/178/65)
Taky
30. 08. 2016 v 16:37Off-line Dominic  (27/-/-)
Horšie je ked niekto rovnako bez fotky na profile po tom čo mu pošlem ja miesto toho aby poslal svoju začne pýtat dalšie fotky.A ked už sa konečne uráči poslat je mi jasné prečo ju neposlal hned ,lebo by som mu neodpísal ani na "ahoj"
30. 08. 2016 v 16:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Piš si jenom s chlapama s fotkama v profilu... a napřed si tam dej tu svou :P
30. 08. 2016 v 16:44Off-line Dominic  (27/-/-)
Ked budem žit sám tak si dám zatial si to dovolit nemôžem.
30. 08. 2016 v 17:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Už se těším :D
30. 08. 2016 v 18:21Off-line Dominic  (27/-/-)
Na čo sa tešíš?
30. 08. 2016 v 18:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Na to až budeš mít foto v profilu... k smrti nesnáším žebrat o fotky a v 99,9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 % případů to nedělám :P
30. 08. 2016 v 18:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Pošli foto, pak pošlu já... ne pošli ty první... nene napřed ty, pak já... ne ty první... ble ble ble .... to musí bejt úžasný když si píšou 2 anonymní týpci :D
30. 08. 2016 v 19:03Off-line Dominic  (27/-/-)
Ved tebe som fotku poslal..
30. 08. 2016 v 21:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Ajono, asi fakt jo, asi už je to dýl :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload