Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechápu, proč se říká, že starší lidé jsou proti gayům

09. 06. 2013 v 03:29Off-line Anonym
Ahoj, hele nechapu, proc se furt pise ze starsi lidi jsou proti gayum, mne to tak zdaleka neprijde...babi, deda i prababi proti nim nic nemaji a ani nepouzivaji slova buzerant, homoklada coz plno mych vrstevniku bohuzel pouziva jako nadavku. Tak nevim...
09. 06. 2013 v 10:46Off-line defconist  (34/172/65)
Možná se to říká proto, že starší lidé jsou obecně konzervativnější...
09. 06. 2013 v 11:22Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Přesně tak, starší jsou obecně konzervativnější. To ovšem neznamená, že takoví musí být všichni.
09. 06. 2013 v 12:11Off-line bennett  (36/184/95)
To, že znáš 5 starých lidí, kteří to respektujou, neznamená, že to dělají všichni. Já naopak znám spoustu lidí starších než 30 let, kteří ti do očí sice neřeknou, že se jim to nelíbí a že proti tomu něco mají, ale jakmile odejdeš za roh, začnou tě pomlouvat. Podle mě kdybys udělal anonymní dotazník přes všechny věkové skupiny, jestli by jim vadilo, kdyby jejich soused byl homosexuál, tak uvidíš, že mezi starými ti většina lidí řekne, že by jim to vadilo, a čím mladší člověk, tím líp.
A že vrstevníci na střední používali slovo buzerant nebo homokláda? Já jim na oplátku říkal d***lové a fungovalo to.
09. 06. 2013 v 12:48Off-line Matejt  (26/-/-)
Možná pro to, že mají hluboce zakořeněné to, že homosexualita je špatná, není to tak dávno, co by tě za to přinejlepším jen zavřeli na doživotí, oni si to pamatujou a proto se toho bojej, v tom vychovávaj i svoje děti, u kterejch to naštěstí není tak silné, za pár generací to v podstatě vymizí, v dnešní době to je jen sen...
09. 06. 2013 v 16:25Off-line SinnerX  (33/183/84)
Podle průzkumů veřejného mínění to tak V PRŮMĚRU je, že víc gayfriendly jsou mladší, vzdělanější, z města, ženy než starší, "méně vzdělaní", z vesnice, muži. Ale je to prostě průměr, existují i výjímky.
29. 06. 2013 v 20:18Off-line immike  (25/-/-)
Pretože starší ludia sú viac nábožný -_-
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload