Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Blogeři, jaký webhosting a blogovací systém doporučujete?

16. 06. 2013 v 17:46Off-line Dell  (28/183/61)
Ahoj, rozhodl jsem se založit si blog, kde bych mohl si vylít své "srdce" a psát si bez omezení své názory, abych se nemusel nikomu zpovídat apod. Prostě provozovat web na vlastní triko.

Přemýšlím o wordpressu + hostingu. Máte nějaké doporučení?
Popřípadě máte sami blog? Jak dlouho se mu věnujete?
16. 06. 2013 v 17:53Off-line Boy94  (27/174/65)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2013 v 19:23Off-line LosPedros  (48/166/70)
No hosting...pokud chceš free doménu tak asi připadá v úvahu Endora - tam je přímo Wordpress volně k instalaci, poté si již v administraci vybereš ze spousty šablon, vzhledů, přenastavíš/přescriptuješ daný vzhled či šablonu...

Jinak pokud si chceš koupit doménu tak ti asi doporučím Wedos. Kvalita a přiměřená cena.
16. 06. 2013 v 19:25Off-line Dell  (28/183/61)
O Wedosu jsem docela přemýšel .. Myslím to celkem vážně, tak s výdaji počítám. Díky za tip :)
16. 06. 2013 v 22:29Off-line tomicek93  (30/-/-)
Kdysi jsem začínal s hostitelem blog.cz, přešel jsem na pise.cz. U obou bylo možnost si nadefinovat dizajn podle určených šablon, žádné psaní zdrojových kódů... :) Nedoporučuji hostitele hostuju.cz (przní web reklamním bannerem). Na tvorbu webu jsem používal NVU editor (taky se uvádí WYSIWYG - akronym od "co vidíš to dostaneš", což charakterizuje jeho povahu). Umožňoval i FTP uploadování, kdy si nahraješ web přímo na tu svoji webovou adresu.
16. 06. 2013 v 23:08Off-line NaKluky.cz
Pokud se bavíme o samostatném webhostingu + doména, tak Wedos se už dva roky zdá být vhodným adeptem. Na trh vstoupil s krédem "levně a kvalitně", a ač je to trochu oxymorón, zatím se jim to daří plnit.

Domény prodávají za nákupní ceny a už tak levný webhosting lze pořídit s nemalou slevou (neustále běží nějaké slevové kódy).

Hosting je (pro běžné potřeby) výkonný, stabilní, bez výpadků a nabízí neomezený prostor pro data (ale pozor na to, je nutné, aby na vše vedl odkaz z venčí, nelze tedy z toho udělat soukromé úložiště).

Pokud na něm poběží WordPress (což je určitě rozumná volba), neměl by s tím být problém.

Každým dnem se jejich působení na trhu zvětšuje, což asi nebude náhodou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload