Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co je a není normální?

13. 01. 2012 v 01:38Off-line Anonym
Starej chlap a... Známe to asi skoro každej, má rád mladý kluky...
Co je ještě normální, co už je považováno za obscénní, nebo až nechutný, či jako dejme tomu pedofilie?
Jsou fotky nahejch kluků kterým může být třeba 15 pedofilie vzhledem ke věku stáří člověka?
13. 01. 2012 v 11:34Off-line xdancerx  (34/175/64)
No určitě co je mladší 15 je bráno jako pedofilie už od 18ti, což je samo o sobě divné, neb to není věkový rozdíl až tak značný. Ale je bráno i jako pedofílie pokud klukovy je 15-17 a druhému víc jak 40, pro mnohé to pak není normální. Jenže když vezmem rozdíl 25 let v porovnání 20 - 45, už to pedofílie není, protože jsou oba dospělí.

Určitě je lepší mít partnera stejného věkového okruhu 5 let. Ale znám moc moc párů, kteří jsou od sebe až 10-15 let a maj super vztahy. Dejme tomu do 0 - 20 let rozdíl, když to oběma vyhovuje, tak to není problém, ale! už je to krajně bráno za deviaci (jeden má radši starší, druhý zas zajíčky) pokd je tam 15 - 20 let rozdíl.

I společnost se na to ze začátku dívá stejně - není jim to zrovna příjemné. Ale jde o osobní přístup.

Každopádně, 15 let kluci by si měli hledat max do 5 - 8 let, jinak to společnost bude chápat jako pedofilii.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 01. 2012 v 13:20Off-line JindRycht  (29/178/58)
to je blbost na třetí xdancerx-i a dost mě to u tbe překvapuje,protože jsem byl jinak s tvými příspšvky za jedno-je to ale jen můj názor--pohlížet na společnost a brát ji jako bernou minci ,když je netolerantní k homosexuální menšině je diskutabilní de facto,ale pro mne zcela nemyslitelný de jurre
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload