Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ilumináti - co si o nich myslíte?

20. 06. 2013 v 17:56Off-line Anonym
http://www.anti-illuminati.net/…an-mikrocip/

Co si myslíte o Iluminátech?
21. 05. 2014 v 18:38Off-line dmk  (26/180/79)
Myslím si, že tyhle stránky mohou mít velmi škodlivý vliv.
Šíření podobných fám by mělo být trestné.
Dokud to jsou povídky o tom,, že nás stvořili mimozemšťani tak to ještě jde(já sám jsem tuhle literatury kdysi rád četl ačkoliv jsem tomu co autoři předkládali nevěřil)
Někter jsou více méně neškodné, ale mnohdy to může vést k nebezpečným důsledkům a lidi se pak např. odmítají nechat ošetřit apod.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
21. 05. 2014 v 19:23Off-line hammerkill  (30/-/-)
Dmk, fámy? alebo realita? vidno, že máš ešte 16 a nič nevieš o živote, pod rúškom strechy rodičov sa ti býva fajne, o živote nič nevieš.

byť trestaný za fámy? tu ide o holý fakt, že toto je realita a tí nadľudia si robia s nami, čo sa im zachce.

anonym, myslím si o nich, že sú to svine. hyeny.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
21. 05. 2014 v 19:33Off-line Vlado2  (61/180/80)
Hammerkille, nezlob se, ale poukazování na věk je silná podpásovka a ne argument!
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 05. 2014 v 19:36Off-line hammerkill  (30/-/-)
Vlado jasné, vy gayovia vo veku 40+ rokov to berie úplne inač, vyhľadávate 20 ročných chalanov do postele, vek pre vás vo vašom veku nehrá ovičivdne a NIKDY ani nebude rolu.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
21. 05. 2014 v 19:38Off-line Vlado2  (61/180/80)
Opět vynikající argument! Možná, že by nebylo špatné, kdybys nechal vydat učebnici demagogie.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
21. 05. 2014 v 19:48Off-line hammerkill  (30/-/-)
Vlado, pravda bolí, ja viem.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
21. 05. 2014 v 19:51Off-line Vlado2  (61/180/80)
Jasně, pokud máš k dispozici ještě nějakou sbírku perel, tak sem s nimi!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
21. 05. 2014 v 20:42Off-line dmk  (26/180/79)
To hammerkill
Ano, uznávám že část z toho může být pravda.
Nicméně znalost toho, že všechno řídí nadnárodní korporace nám nijak nepomůže, co můžeme dělat shodit ji?

A svět je plný těchto zázračných stránek s "Pravdou" o tom, že jediné léčení je přírodní medicína, že když tě v dětsví naočkují tak budeš autista
a spousta lidí tomu věří, a spousta ldií v důsledku toho trpí, či dokonce umírá.

Takže i kdyby bylo jádro o tom, ajk někdo v pozadí tahá za nitky pravdivé tak to k ničemu neprospěje.

děkuji Vladovi2 že se mě zastal

použítvat jako argument věk je dost ubohé, tvláště když přihlédnu k tomuže is jen o 4 roky starší

Kdyby ses nad nějakým článkem trochu zamyslel(jasně ne všichni takové věci umí(ne teď nenarážím na tebe, ale ano spadáš pod to) , tak ti dojde že to je holá kravina. Článek hovoří o vyspělém světě a tam je nesmysl snižovat fertilitu či redukovat populaci, naopak je málo mladých pracujících lidí(a když přihlédneme k tomu, že ještě výrazná část je na tom s intelgencí tk špatně jako ty) tak je situace tristní.
Takže kdyby byl článek "aby zvýšili fertilitu" tak je to sice taky nepodložená informace nějakého nudícího se spekulanta, ale alespoň to dává smysl a má se o tom cenu bavit.


A na závěr,
jak se liší tvá víra v tyto články
od víry běžných obyvatel v to,, že homosexualita je výmysl moderní shýralé doby apod. ? Že když se gay vyspí s str8 klukem tak jej nakazí a bude z něj taky gay,
( protože iluminanti jsou jen banda zlých teploušů)

I zde by's tvrdil, že to jen pravda, jen proto, ež to není můj koment zde, ale proto že by to někdo poslal na ty tvoje anti-iluminantské stránky?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2014 v 21:27Off-line chuckym3  (41/174/75)
Hammerkill : no jak vidno, tak ty za ten věkový rozdíl, kterým se zde kasáš již nemáš co číst v Knihovně kongresu, protože to znáš vše nazpaměť. Nevím no, když už poukazuješ na věk, nemyslím si, že jsi o tolik věkový rozdíl oproti dmk.

toto téma není špatné pro jakoukoliv diskuzi, pokud se nebude týkat osobních narážek na někoho, kdo přidá vlastní názor k věci .

Vím, jsem o století starší jak ty, což předpokládám, že bude svou námitkou vůči mé osobě, ale je pravdou, že já dokáži přiznat to, že jsem nespal v knihovně, nesežral Šalamounovo hovno a můj učitel nebyl otec Fura z pevnosti.
21. 05. 2014 v 21:27Off-line Vlado2  (61/180/80)
Problém je v tom, že bojovníci proti tzv. iluminátům jsou zároveň bojovníky proti všemu možnému, počínaje homosexuály a konče snad všemi vědními obory. A nesmírně militantními!
Nikomu neberu jeho víru. Ale každý má možnost se na internetu seznámit s myšlenkovými pochody pánů Piňose a Hájka; jeho Protiproud je až na čestné výjimky snůškou děsivých blábolů, nepravd a manipulací.
To, co oni hlásají, to není alternativní způsob života (nechť si jej doma provozují), ale ve svém důsledku pokus o likvidaci soudobé civilizace. Jeden z jejich cílů je například ten, že teď, hned, ihned a všude zakážeme veškeré očkování (pravidelná teze Protiproudu).
Děkuji, nechci!
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2014 v 22:03Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Takže spíš než nějakej záporáckej oumysl v tom bude jen prach prostá lidská blbost. Nemělo by to bejt povinný, ale pouze dobrovolný, jako máme dnes už občanky s čipem. Já osobně bych si ho píchnout nenechal, akceproval bych ho pouze v prstenu, nebo náramku.
21. 05. 2014 v 22:05Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jinak celkem dobrej text... http://www.youtube.com/watch?…
21. 05. 2014 v 22:17Off-line hammerkill  (30/-/-)
Príliš dlhé príspevky píšete, nechce sa mi to čítať, skončil som hned už po dvoch slovách :D
pište kratšie.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
21. 05. 2014 v 22:21Off-line dmk  (26/180/79)
To hammerkill
Mylsím si že tvůj poslední komentář plně ukazuje tvou inteligence a relevantnost tvých argumentům
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2014 v 23:53Off-line honzak  (33/183/65)
Podle mě je přirozené, že existuje nějaká vládnoucí vrstva šedých eminencí, o kterých se nemluví, ale řídí "svět", respektive svá ohromná jmění a panství. Otázkou je, zda jsou tak zlí a podlí a pokoutní? Některé věci mi přijdou fakt přestřelený, ale někde jsou zas zajímavé a uvěřitelné náznaky pravdy.
22. 05. 2014 v 09:49Off-line hammerkill  (30/-/-)
Dmk, ty ani argument v tvojom veku nevieš čo poriadne znamená.
toho by som sa zastal.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
22. 05. 2014 v 16:43Off-line dmk  (26/180/79)
Možná kdyby's byl schopen mé argumenty přečíst, byl by's na ně schopen reagovat ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2014 v 16:56Off-line ent  (50/183/100)
No je jedno jak se to jmenuje, ale že je elitní skupina "nadlidí" co chce řídit a ovládat svět je každému myslícímu jedinci snad jasné.A že chtějí depopulizaci světa to už veřejně ani netají.Že používají také homoagendu (zamlouvá se mě Klausovský pojem homosexualismus) ke zničení, rozvracení klasických rodin ( a tím převzetí kontroly nad životem člověka od jeho narození až po úmrtí, včetně toho jak myslí a vnímá) tím i národnostních států je myslím také zřejmé. A , že teplý jsou povětšině nemyslící do sebe zahleděné děti nemá snad ani smysl rozebírat. Vítejte v NWO. Nejlepší je humry vařit pomalu, než si uvědomí co se děje je už pozdě to změnit.
22. 05. 2014 v 17:21Off-line momik  (29/-/-)
Ako sa krásne debata o názoroch na Illuminátov zmenila na Hádku dvoch kohútov. :D
22. 05. 2014 v 17:43Off-line hammerkill  (30/-/-)
Momik, veď ty si ani riť ešte nevieš ani utierať. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 05. 2014 v 18:19Off-line ErikVl  (27/-/-)
Ilumináti, Rosekruciáni, Templáři ... takových skupin existují spousty a přece můžeme jedině velmi násilným a agresivním způsobem vniknout do jejich subkultur a zjistit jak to celé doopravdy je. Ale nevypadali bychom potom ještě hrozivěji než oni?
To Hammerkill: Ty jeden ignorante, raději už mlč! Tvoje invektivy jsou neskutečně mimo mísu a jedině se tak ztrapňuješ. A jestli zpochybníš můj koment kvůli věku, za nějž se nestydím, dokážeš svou bezbřehou demenci a fakt, že jsi odpadem společnosti rozumných lidí.
22. 05. 2014 v 19:17Off-line hammerkill  (30/-/-)
:D :D :D :D :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 05. 2014 v 20:42Off-line hammerkill  (30/-/-)
Musclehulibrk ty mi nabudúce nepíš správu, že chceš vidieť moju klobásu.
:D :D
;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 05. 2014 v 20:45Off-line chuckym3  (41/174/75)
Beztak tam máš hovno...... ty ilumináte. :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2014 v 20:51Off-line ErikVl  (27/-/-)
Nechal bych ho na pokoji :P
22. 05. 2014 v 20:52Off-line hammerkill  (30/-/-)
Momik, ty ani nevieš čo je IQ keď tu porovnávaš IQ človeka s vedomostami. :D :D :D :D
IQ nemá nič s vedomostami.
nebuď múdry a otvor si knižku.
:D :D :D :D :D
22. 05. 2014 v 20:55Off-line hammerkill  (30/-/-)
Ty si fakt nula a hňup keď vieš citovať jednu vetu z wikipedii.
späť do škôlky, dieťa.
:D :D
22. 05. 2014 v 21:04Off-line hammerkill  (30/-/-)
Ty by si sa mal najprv naučiť gramatiku chlapče :D :D :D
lebo tvoje vysoké IQ s touto gramatikou je hrúza. :D :D :D

MY*
NIEKTORÍ*
áá.. ešte tá štylistika, no hrúza.
:D :D :D :D
22. 05. 2014 v 21:07Off-line momik  (29/-/-)
:D teraz premýšľam že ako ďaleko dokáže človek zájsť keď je v koncoch. :D
22. 05. 2014 v 21:07Off-line Martin108  (36/183/83)
Kdo vidí za každým stínem číhajícího agenta systému a za každým výbuchem teroristický útok, ten si o Iluminátech čte a věří všemu, co se v podobných "čistou pravdu konečně odhalujících širému Světu" článcích píše. Ti ostatní se pak za předpokladu, že mají zajímavé kvality, Ilumináty doopravdy stanou, pokud o to bude zájem. A později budou nad podobnými weby s úsměvem tiše pokyvovat hlavou opakujíc si pro sebe: "Pěkně jsme to napsali :)"

Pokud si lidé budou myslet, že něco vědí, tak je to mnohdy velmi efektivně zastaví v tom, hledat pravdu :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2014 v 21:08Off-line ErikVl  (27/-/-)
Myslím, že tato diskuze se týká Iluminátů... ne? Tohle si řešte mezi sebou.
22. 05. 2014 v 21:09Off-line hammerkill  (30/-/-)
Ja premýšlam nad tým ako vysoké IQ človeka ovplyvňuje gramatiku.
:D :D :D :D :D :D
22. 05. 2014 v 21:15Off-line momik  (29/-/-)
"Momik, ty ani nevieš čo je IQ keď tu porovnávaš IQ človeka s vedomosťami."
hammerkill 2014 :D
22. 05. 2014 v 21:20Off-line hammerkill  (30/-/-)
Veď práve preto ti tu hovorím,, že IQ nemá nič spoločné s vedomosťami.
ale! TY to meníš. :D :D
ty inteligent, reaguj ďalej. nech mám dobrý večer. :D
22. 05. 2014 v 22:45Off-line sexovac  (22/201/86)
Tady si někdo přečetl Inferno...
25. 05. 2014 v 15:03Off-line Titan24  (30/168/56)
Honza123: Iluminatis = osvícený. Takže asi "Osvícenci".
Jinak já tomu nevěřím, že existuje nějaká skupina lidí, co si tak říká, nebo jinak a měla by za cíl ovládnout svět. A i kdyby, obyčejnému člověku jako mne to může být jedno, protože já s tím nic neudělám. Leda se k nim tak jednou přidat.
25. 05. 2014 v 15:07Off-line hnedoocko  (33/177/84)
Pokial by ste sa venovali štúdiu histórie... a prešli vplyvom a históriou egypta, krestanstva a židovstva bez konšpiračneho pohľadu alebo bez konšpiračných záverov v hlave zistíte že skupiny iluminátov a hlavne tie teorie okolo nich sú bulls**t. lebo za všetko môžu židia, tí sú najbohatší.... tí majú a riadia všetko... že? to je alibizmus ľudí čo nezdvihnú riť z kresla alebo stoličky aby niečo urobili a boli tam kde "židia".

K iluminátom - tieto skupiny fungujú dodnes.... ale len ako filozofické spolky....
k slobodmurárom - slovensko 3 lóže, česko okolo 20 lóží... za tie storočia čo fungujú už nič tajné na ich učení nieje... stačí čítať... a nie bulls**ty ale normálne regulérne texty a veci ..... k pochopeniu historickému .... prikladám bibliografické odkazy od ktorých sa človek ktorého zaujímajú neskreslené a nekonšpirované info môže odpichnúť

ps: keďže sa touto tématikou úprimne zaoberám a veľa čítam som otvorený diskusii v sukromnej správe :)

• BOUCHER, Jules. Zednářská symbolika. Praha: Trigon, 1998.
• ELIADE, Mircea. Iniciace, ***uály, tajné společnosti. Mystická zrození. Brno. Computer Press, 2004
• Eco, Umberto. Faucaultovo kyvadlo. Praha. ODEON, 1991
• JAVOR, Martin. Slobodomurárske hnutie v českých krajinách a v Uhorsku v 18. storočí. Prešov: Vydavateľstvo Prešovskej univerzity, 2009.
• LOMAS, Robert. Otočiť Chíramovým kľúčom. Bratislava. Remedium, 2007.
• LOMAS, Robert, KNIGHT Christopher. Urielov stroj. Bratislava. Remedium, 2002.
• GHYKA C. Matila. Zlaté číslo.Praha. Argo/Dokořán, 2008
25. 05. 2014 v 15:28Off-line Titan24  (30/168/56)
Hnedoocko: Souhlasím ve všech bodech.
25. 05. 2014 v 15:36Off-line hnedoocko  (33/177/84)
Ono ak sa clovek zahlti konspiracnymi teoriami.... tak sa moze zblaznit.... si vezmite chalani ze len okolo "protestov voci vojne v syrii ktore boli v usa" bolo tolko medii zahltenych... "ake masivne to bolo" a uprimne? stal som pred bielym domom v case protestov... bolo tam tak 40 ludi maximalne... aj to bol plateny komparz,,... dokonca aj mne a kamaratovi bolo ponukane ze nam zaplatia ak zaprotestujeme..... vacsinou ludom staci v logickom slede predhodit fakty ktore mozu mat demagogicky charakter.... ludia nasledne stratia vlastny nazor a pohlad.... a uveria tymto "faktom" bez toho aby poznali akekolvek pozadie.....

tak ako v kazdej bajke ci povesti tak aj v konspiraciach je urcite nejaka pravda... bez toho to nejde... ale treba si uvedomit do akej miery to pravda je.... lebo ked vsade pocujem aka je napriklad amerika sk....vena a jak vsetko idu do.... tak sa zasmejem ze to ocividne hovoria ludia co tam nikdy neboli....

mam za sebou vylet na ukrajine... moskve.... a nedavno aj v statoch... vsetky tieto staty su zavisle jeden na druhom.... bohuzial dnesny svet tak funguje..... avobec to nieje take vyhrotene ako si ludia myslia... alebo ako to media vykreslia..... treba zit s cistou hlavou...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2014 v 08:44Off-line Projekt  (48/177/74)
Iluminati jsou realita... pravda je hodne desiva, myslim, ze nekdo bude vedet o cem mluvim.Reknu jen, ze nejsou lide ale hybridi. Slepota lidi me neprestava udivovat...
29. 05. 2014 v 12:22Off-line Bowie.Igor  (29/193/80)
Môj názor je veľmi jednoduchý, netreba veriť každej vete čo napíšu ale ako sa hovorí v každom klamstve je aspoň kúsoček pravdy aj tu je to tak. Môžme nariekať že na nás čaká budúcnosť ako z hororu, môžme sa s tým zmieriť ale nemôžme sa nechať ovládnuť pretože ako hovoria ilumináti, všetci nás chcú ovplyvniť, vlastne to sa snažím urobiť aj ja a nikto nemôže povedať že nie pretože ak si to tak vezmeme, všetci nás ovplyvňujú chceme to či nie. Taká je pravda života. Jedinou cestou úniku je ísť na Sibir a tam žiť v izolácii od ľudí, žiť ako kedysi bez zbytočných informácii ako napríklad "zdochnutá koza na lúke, je Řychárová chyba že umrela?" atď... Urobte si na to svoj názor, sme presa slobodná krajina vlastne dve :-) Ale sme bratia takže tak a posledná vec čo chcem je aby ste sa viac usmievali, úsmev vyvoláva reakciu dobre, lásky ktorá nám tak chýba v obyčajnom živote :-)
29. 05. 2014 v 12:46Off-line Titan24  (30/168/56)
Bowie.Igor: To je tak pěkně napsáno. Pod to bych se podepsal :)
29. 05. 2014 v 15:22Off-line hnedoocko  (33/177/84)
Bowie.Igor: pekne napisane suhlasim
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload