Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Coming out a pocity

22. 06. 2013 v 09:47Off-line Anonym
Ahoj, v tomhle týdnu jsem řekl své "tajemství" kamarádce. Podle očekávání to vzala v pohodě, ale já ne..... Chvíli jsme se o tom bavili, ale já jsem teď z toho špatnej, je mi na nic, nevím proč. Znáte to?
22. 06. 2013 v 10:50Off-line Anonym
Jo, už dva roky jsem si jistej....
22. 06. 2013 v 14:40On-line power  (23/180/65)
A čemu to prospěje hlásit okolí? Myslím že lidi tahle informace vesměs nezajímá. Svět funguje na jiných hodnotách.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 06. 2013 v 16:36Off-line sirEragon  (58/182/82)
Powere powere powere - omýýýýýýýýýýl chlapče budeš se divít ale to je to nejlepší co tě může potkát. Ja byl kdysi 10 let ženatý. Pak abych utahl nájem tak mi exmanželka dohodila spolubydlicího. Sdíleli sme domácnost asi 4 roky. Jednou přišla exmanželka se svým nastavajícim na navštěvu a ja byl v šoku z toho jak řekla o tom spolubydlicím no a co tak sis ho našel David se jmenoval. Dnes sme s exmanželkou kamaradi na život a na smrt. Pokud chapeš o čem mluvím. Sestra se na to sama ptala a ja ji to řek a taky sem byl v šoku když z ni vylezlo mam jenom jednoho brachu a je mi jedno jestli maš kluka. S moji mamkou které je 75 sem se o tom nikdy nebavil. Vždy když přišla na navštěvu tak sme pokecali a zeptala se jenom jak se ma David a dal sme to neřešily. Míliš se to je pro mě zadostiučinění ale tohle nepochopíš. Přál bych to každému zažít. A to nejlepší nakonec. Dodnes kamaradím a navštěvuju bývalou tchyni a tchana od ex bavíme se spolu posedíme vypijeme něco málo a o tom to je. To píše život chlapče. Přeju to každému zažít tohle je víc než vyhra ve sportce protože tohle si za peníze nekoupíš. Měj hezký den či noc záleží kdy to budeš číst.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 06. 2013 v 18:40Off-line Duni  (24/185/75)
Já jsem to první řekl doma mámě, ale s obavama, protože jednou řekla s mírnou nadsázkou, že jestli jí snad tohle někdy řeknu, tak se může jít picnout.
Ale pak když viděla že si nedělám srandu, tak to vzala jako moderní člověk, ale mě to rozbrečelo.
A pak mi vlastně další den bylo jako bych měl horečku ... takový divný pocit, ale aspoň se už doma nemusím přetvařovat a na dotěrný otázky si vymýšlet nesmysly ;)
22. 06. 2013 v 22:38Off-line Anonym
Já to taky první chtěl říct mámě, ale na to jsem neměl, potřeboval jsem si to nacvičit. Moc se to nepovedlo, no ...
22. 06. 2013 v 22:42Off-line Duni  (24/185/75)
Já jsem jí to taky neřekl sám od sebe :D Ona to ňák ''načnula'', tak mi to už přišlo vhodný to říct rovnou, než se pak do něčeho zamotat ;)
22. 06. 2013 v 22:54Off-line Anonym
To je dobrý :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload