Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je tady nějaký lékař, nebo zubař nebo někdo z medicíny?

24. 06. 2013 v 19:47Off-line Anonym
Našel by se tady nějaký lékař, nebo prostě student medicíny, který by mi řekl, jestli je těžká lékařská fakulta? Nevím jestli se rozhodnout jít na lékařství či něco jiného. dík
24. 06. 2013 v 20:08Off-line Rover  (37/189/73)
Ahoj,
já medik ani lékař nejsem, ale brácha vystudoval 3. LF UK.
A ta škola je těžká hodně, ve zkouškovým trávil celý týdny jen učením. Ale myslím, že studium medicíny je spíš o chtění pomáhat, o tom, že jsi srozuměný s tím, že tě celý život čeká hodně těžká práce nebo i stres, a to zpočátku za peníze, co nejsou vůbec úměrný té námaze.
24. 06. 2013 v 20:47Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Bohuzel ma Rover pravdu...
24. 06. 2013 v 22:14Off-line LeeGangHun  (32/174/67)
Zítra mě čeká poslední zkouška a razím do čtvrťáku.. Co mohu říci, ale nebude to zcela objektivní, že medicína se určitě řadí mezi náročnější oblasti vzdělávání - např. toto zkouškové jsem měl interní propedeutiku (72 otázek), patologii (téměř 200, k tomu asi 100 preparátů na praktickou), patologická fyziologie (160 otázek plus 14 praktická zkouška) a zítra mám chirurgickou propedeutiku (140 otázek, 15 obvazů a základní instrumenty) a v průběhu semestru farmakologii I, která opravdu stála za to - takže z toho člověk dokáže usoudit, že to není málo, ale postup do dalšího semestru/ročníku za to rozhodně stojí. Neočekávej, že se s tebou bude někdo moc mazlit a že budeš mít tolik volného času, i když i ten se vždy najde, ale na druhou stranu poznáš spoustu úžasných lidí, poznáš svět z trochu jiného úhlu, nikdy se nebudeš nudit.. :-D Pokud můžeš, jdi do toho!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload