Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak poznám, že je na kluky?

26. 06. 2013 v 20:04Off-line Anonym (Jan)
Zdravím, už delší dobu já a můj nejlepší kamarád spolu trávíme moře času, každý den si propíšeme celý den. A poku nejsme oba na facebooku, tak chodíme hrát tenis, plavat, jen tak ven. Je to paráda, ale chtěl bych i něco víc asi. Ale zeptat se nemám odvahu. Je nějaký kritérium, podle kterého byhc to mohl poznat? :) děkuji za odpovědi

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
26. 06. 2013 v 20:07Off-line Pippin  (22/189/60)
Alkohol! :D
26. 06. 2013 v 20:26Off-line Anonym (Jan)
Alkohol :D nejhorší je, že já su vždycky tolik opilej a on mi příjde uplně normální :D
26. 06. 2013 v 21:38Off-line BlackEye  (24/183/69)
Och, kebyže nepíšeš Česky ale Slovensky, tak by som sa potešil, že si môj kamarát, ktorý tu píše o mne. :D Ale aby som nebol od témy, tak to môže byť pomerne ťažké odpozorovať, by som povedal. Pokiaľ nie je otvorený a neprehľadáva si stránku podobnú k iboys na mobile priamo pred tebou, tak sa budeš musieť zahrať na menšieho detektíva a psychológa zároveň. :) Samozrejme, spýtať sa ho to na rovinu je tiež možnosť ale asi príliš riskantná. Skôr si začni všímať jeho náznaky - ako sa k tebe správa, ako blízko sa k tebe stavia vzhľadom na jeho a i na tvoj osobný priestor a pod. Taktiež to môžeš urobiť i opačne. Skús mu posielať signály typu prisúvaj sa k nemu bližšie (uvidíš, či sa odsunie alebo zostane) a pod. Ono sú to drobnosti ale odpozorovať sa na nich čo to dá... :D
26. 06. 2013 v 22:36Off-line stefano97  (19/174/54)
Narovinu mu řekni že jsi gay a že k němu něco cítíš ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload