Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak říct rodičům, že jsem gay?

20. 02. 2012 v 03:26Off-line Anonym
Chtěl bych se zeptat, jak mám rodičům říct, že jsem gay? Vůbec nevím, jak to vysvětlit. Děkuji za odpovědi.
20. 02. 2012 v 18:33Off-line hacker666  (28/-/-)
Jak kdy, ja jsem to jeste nerekl, protoze mamu vidim jednou za cas takze kdyz ji vidim, tak resime jinaci problemy s otcem se vidim skoro kazdy den a taky nemam cas mu to rict protoze resime realitku a tak nakonec sem to nikomu nerekl, ale muze se taky nekdy stat, ze to dopadne jako ve filmu LASKA JE LASKA...
20. 02. 2012 v 21:11Off-line Minoupoklad  (31/195/66)
Ja som si myslel , že je to ľahké skryť... teda bolo to ľahké dokým som sa nezamiloval...
Zmena života...chate na internete so železnou pravidelnosťou, video skypovanie ,každý víkend som mimo domu na "party", vyššie účty za mobil, a hlavne prívesok s nápisom LOVE FOREVER
a tak automaticky otázky kto je tá tvoja polovička...Odkial je? Kolko má rokov? Odkiaľ sa poznáte? atď
Občas si myslím , žeby bolo ľahšie povedať na rovinu: Moja láska je Milan a áno som GAY... len kto má vedieť, čo trkne tomu druhému v hlave
Pred rodičmi mám krytku kamošku... Ale Milan už bol u nás a celkom si rozumeli... Ale netuším akoby zareagovali... myslím ,že im napíšem list či DVD a tam im to vysvetlím...Medzi tým pôjdem na týždeň na dovolenku s Miňom, nech im to prejde hlavou...
Myslím, že sa zhodneme , že človeku to nieje 2 krat príjemné klamať rodičom, a hrať sa na niekoho iného
21. 02. 2012 v 13:06Off-line a4tech  (102/-/-)
U mě to bylo tak že mě rodiče nepodezírali pač me dobře kryla má nej kámoška a všici si mysleli že spolu neco máme... ale časem v 18 mě začalo užírat to že se před nima přetvářím... tak sem mamce řekl že se mi tak trošku líbí kluci a že mě láká mít nákej vztah i s klukem.... Máti to vzala že sem mladej a nevím ještě co chci... Časem když sem si přivedl dom kluka tak pochopila že holky nejsou promě... Vzala mě na večeři a řekla mi že se zato stydět nemusim ale at to zatím neříkám před tátou že by to nepobral... Pak sem to řekl i sestrám a ty to vzali taky v pohodě dokonce začli vysvětlovat svejm dětem že nemusí bejt jen mamka a tatka... :o) Ted už o tom ví i Táta ale nemluvíme o tom pač je zklamanej že nebudu šířit jeho přímení... Zkráceně to bylo lehčí než sem čekal...
21. 02. 2012 v 20:33Off-line Gamerz  (29/174/62)
Bohužel já to taky skrývám i ve škole. Když vidím jejich názory a reakce. Byl jsem s kámošem na stáži a tak jsme si povídali o všem, on neví že jsem gay, ale on mi to řekl. Reakce ve škole jsou špatné, takže dusit a dusit. Doma to není o nic lepší. Ale až někoho potkám snad se zbavím zábrany a půjdu s tím narovinu.
21. 02. 2012 v 22:20Off-line dadik  (35/178/77)
Tak s tim ti bohužel neporadim.... v okolí to nebyl problém tam sem to řekl nejdřív kamarádovi ve třídě a postupně všem dneska už se tim netajim všichni to vždycky vzali v poho.... u rodičů tam sem tak trošku neměl na výběr... měl sem magora tátu kerej sledoval každej krok mámy i můj tajně mi lezl do mobilu na PC měl sledovací programy kerý zaznamenávali na jaký stránky chodim s kym a co si píšu a tak podobně - tak se dozvěděl že kouřim a že sem na kluky... no nevzal to moc dobře ale stejně sem ho neměl rád tak mi to bylo tak nějak jedno co si myslí...a máma se nakonec rozvedla protože jeho chování už začínalo zacházet do extrému (máma šla po práci nakoupit a on jí volal kde zas je a prohledával ji skříně nesměla nikam chodit a podobně) máma ta to vzala v poho.... i když se dozvěděla že v noci mizim za svým spolužákem za sexem :D :D spíš jí vadilo že je to zrovna on (takej vyhulenec a "bohém") spíš než to že to s nim dělám :D diskuze o sexu bez lásky pak byla opravdu velice výživná :D okolí to bere v poho... ať už když sem byl na stavebce ve třídě plný kluků (tam spíš byli všichni zvědavý jak to všecko funguje takže se všichni slejzali u mojí lavice a pak se vedli diskuze) a i se mi tam přiznal ten spolužák co chce kterej jinak chodli jenom s holkama a do kerýho bych to v životě neřek že ho láká sex s klukem .. když zrovna u něj sem se bál jeho reakce... tak i teď na kadeřníkovi kde jsme ve třídě gayové :D
21. 02. 2012 v 22:46Off-line dadik  (35/178/77)
Asi tak no :) ja bych jim to casem rek vis jak ale on to proste udelal za me no :D :D i kdyz sem to tak nechtel... a ospravedlnil to tim ze je tata a ze i kdyz sem plnoletej (bylo mi 18) tak ma pravo vedet co delam a cist si moje sms a podobne
21. 02. 2012 v 22:48Off-line dadik  (35/178/77)
No saleko ubozejsi pak bylo kdyz uz se rozvadeli s mamkou tak chtel proti me postvat i babicku (z mamy strany) kam normalne nikdy sam nechodil a sel za ni a rekl ji to o me .. proste trotl... a babicka taky v poho
22. 02. 2012 v 02:17Off-line PlayBoy  (27/178/70)
Tak,závidím niektorým dobré reakcie okolia,ale hlavne rodičov.Ja som to nemal lahké vôbec.Už asi od 18 rokov som tajne písal smsky do teletextovej zoznamky,kde to všetko začalo.Mojej máti vo vedlajšej izbe sa ozývala spätná väzba mobilu a tak bolo na jej TV počuť,ako posielam neustále smsky.Najprv som si nenosil mobil so sebou vôbec,ale jedného dňa mi vyčítala,že si píšem s k***ami a s buzerantami (takže prehladávala mi mobil)..Poprosil som vtedy jedného kamoša,spolužiaka zo strednej školy,aby narafičil situáciu,že mi tie smsky písali spolužiaci,aby si robili srandu,ale postupom času nezaberalo ani to..Ked sme sa s matkou často hádali,tak vždy mi vyšplechla na oči,že som buzerant..Mobil som si nosil už aj na záchod a aj ked som sa išiel sprchovať,lebo pri každej volnej chvíli sa mi v nom ochotne hrabala...
Všetko naplno začalo samozrejme kúpou internetu,kde som začal hladať ako naivný chalan vztah,kde som sa aj prvý krát zalubil,ked som následne začal chodiť von častejšie a vždy som bol sledovaný.Matka bola na počítač antitalent a tak ma ani len nenapadlo,že by sa mi hrabala vo veciach,ale opak bol pravdou.Písal som si cez ICQ a tam bola vidieť celá moja historia,čo všetko som si písal s chalanmi.O sexe,o stretkách,o tom,ako som nadával na našich,hlavne na matku.Prišiel aj prvý vztah a mňa viac a viac lákalo sa priznať,ale bál som sa a tak som každý den trpol,či mi to zistí oficiálne,alebo nie.No jeden večer som raz prišiel z práce domov a všetko moje oblečenie bolo povyhadzované v izbe a ja som dostal za úlohu sa zbaliť a vypadnúť z domu.To bolo po prvý krát,čo ma vyhodili.Zbalil som sa a do rána som spal v dedine nedaleko v aute na odlahlom mieste.
Na druhý den mi volal otec,aby som sa matke ospravedlnil,čo som aj urobil (aj ked neviem za čo),ale možno som sa vtedy ešte bál,čo bude a tak som klamal o tom,že už nebudem s chalanmi nič mať a riešiť,čo bolo samozrejme klamstvo a uplynulo pár dní a ja som v tom pokračoval.Prešlo niekolko mesiacov,bol som múdrejší o skúsenosti a mal som niekoho o kom som si myslel,že ma miluje.Nič som neskrýval a tak sa to znova podarilo zistiť matke.Vedel som,že už dlhu dobu som bol sledovaný,kúpil som si preto aj vlastný notebook,lebo som už musel.
Sú to 3 roky,čo nebývam doma,ale na ubytovni.Situácia sa odvtedy zlepšila,chodím už aj domov,raz,za dva týždne,vianoce,atd,ale doma to stále nieje najlepšie.Keby nebol brat vážne chorý,neviem,či by sa správala hlavne matka rovnako.
Bývať na ubytovni nieje môj sen a rád by som našiel niekoho,kto by chcel spoločne bývať,ale nájsť vztah s niekým mladým je proste science-fiction,ktorému už neverím.Chalan,kvôli ktorému som sa vtedy pred 3 rokmi nechal vyhodiť z domu ma vtedy nechal po mesiaci s tým,že sa sťahuje do iného mesta a aj ked som za ním chodil ešte celý rok a pol a neboli sme už ani vo vztahu,tak si vymyslel,že má na mozgu nádor a tým to skončilo.
Za 7 rokov som nemal nikdy dlhší vztah,ako 2 mesiace.Mám smolu,že sa mi páčia len mladší a tak aj dopadnem,každý k***t ma pošle po mesiaci do p**e a mnou to teda nieje,ale to je vizitka toho,aké mladé buzny sú
22. 02. 2012 v 14:53Off-line dadik  (35/178/77)
Asi tak no :) jsou i rodice co to vzali uplne v poho oba... a i takovy kde tredba mama ok a tata rekl delej si co chces a presli to mlcenim... jen jsou obcas trapny situace kdy to cela rodina vi a stejne se pri rodinejch seslostech zeptaj jestli uz mas holku... nebo trapny otazky typu tak co holky??? :D
22. 02. 2012 v 21:01Off-line SinnerX  (33/183/84)
Vysvětlovat moc není co. Holt to tak je a tečka. Chce to říct nějak citlivě, v klidné situaci, doma u kafe, a ne třba po telefonu, nebo někde mezi lidma. Ale to je tak všechno. Jak se k tomu vaši postaví, záleží na tom jakej mají obecně na gaye názor. Pokud to nejsou lidi co zrudnou vzteky když v televizních zprávách uvidí reportáž o nějaké gay parade a tak, tak by to mohlo být dobrý, i když radši nečekej zázrak na počkání, většinou to asi bývá šok a tobě koneckonců asi taky chvilku trvalo, než jsi se s tím srovnal. Pokud by reálně hrozilo, že tě třeba vyhodí z baráku, tak bych jim to řekl až budeš bydlet ve svojem a budeš finančně nezávislej.
25. 02. 2012 v 22:19Off-line patrik4  (84/-/-)
To je na tobě, já jsem se hodně bál jim to říct a myslel jsem si že mě vyhodí z baráku a já nevím co, protože oni jsou křesťani. A pár krát jsem byl už rozhodnutej jim to říct, ale vždycky to nějak zamluvili.. Když jsem jim to řekl tak z toho byli maličko vedle, ale potom mi řekli že je to v pohodě a že mě mají rádi takovýho jakej jsem. Taťka mi třeba vůbec nerozumí a myslí si že jsem o tom přesvědčenej jen proto, že jsem neměl žádnou holku a mamča mě chápe.. Hlavně šetrně.. a pamatuj, že na rodíčích nebuděš závislej do nekonečna takže když tě nepochopí tak se svět neboří ;)
17. 03. 2012 v 17:36Off-line sadake  (31/186/75)
RRozhodne nie . Ktora chvíľa je vhodná ? ked zomrie akvariova rybycka ? Alebo ked vyraju rodičia v lotte ? Tá správna chvíľa neexistuje existuje len ten správny spôsob
02. 04. 2012 v 00:45Off-line ChavierDe  (33/183/76)
Sadake: a spravny zpusob je podle tebe jaky? rict pravdu, vse narovinu?
02. 04. 2012 v 02:21Off-line sadake  (31/186/75)
AÁno presne to proste povedať to tak ako to je viem ľahšie sa to hovorí ako robí ale sám za seba musím povedať že moje obavy s toho boli väčšie ako samotný efekt a predsa sú to rodičia rodina a to nieje len nejaký známy takže vo väčšine prípadov myslím že to akceptujú aj ked nie z nadšením ale predsa . A fakt ja som si veľa krát povedal počkám na správnu chvíľu a čo no zmeškal som to čo mohlo byť životné rozhodnutie správna chvíľa je proste vtedy až niečo urobíme spravnejsia už nebude (môj názor )
03. 05. 2012 v 20:12Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Myslím, že skrývat to, je to nejhorší, co můžeš sám sobě udělat. Neustále si hlídat telefon, aby ti náhodou někdo nečetl zprávy, nebo hlídat, kdo ti stojí za zády, když jsi na PC... To by mě upřímně velmi štvalo. Držet takové tajemství je akorát tak na zbláznění.
Já mám rozvedené rodiče, tudíž jsem to řekl každému zvlášť. Mamka to vzala zprvu dobře, pak když se jí to rozleželo v hlavě, tak byla taková rozpačitá, ale nikdy mi neřekla nic negativního. Ačkoli na ní bylo očividně poznat, že z toho vůbec není šťastná, řekla mi, že se s tím nějak smíří. Pak jsem ani neměl strach si svého přítele dovést domů. Myslím, že to taky dost pomůže. Může to být ze začátku divné, ale pak si všichni uvědomí, že to vlastně nic není.
U táty to bylo poněkud horší. Měl jsem z toho větší strach. Myslím, že na otce funguje, když se mu prostě postavíte jako chlap chlapovi. Řekl bych, že tak asi získáte nejvíce uznání. Tak jsem mu to jednou řekl, byl tím poněkud šokován, ale přijal to. Nechápal to, přesněji řečeno nechápal, jak se mi můžou nelíbit ženské, tak jsem mu tedy vysvětlil, jak to je. Samozřejmě to nechápe do dnes (ani to od něj nečekám, když je na ženské...), ale máme spolu velmi dobrý vztah.
Ono když se společnost doví, že jste gay, tak se vás bude snažit profilovat podle nějakých předsudků. Budete jim muset ukázat, že některé předsudky jsou opravdu mylné. V podstatě si budete muset znova vybudovat svoje postavení.
O mně ví spousta lidí, že jsem gay. Netajím se tím.
Ale taky pozor na homosexualitu a homosexualismus. To první lidi berou, ale na to druhé jsou alergičtí a to i gayové samotní. Co jsem zatím posbíral zkušenosti, tak nejvíce lidé respektují gaye, kteří tak na první pohled nepůsobí. A i já zastávám názor, že každého gaye nemusí být na ulici poznat.
Takže abych to nějak uzavřel: Podle mého názoru je nejlepší se psychicky připravit, být si jistý a jít s pravdou ven. Co nejrychleji. Jinak tě to bude žrát a ostatní si všimnou podezřelého chování a nějaké "šuškanda" je snad ještě horší, než kdybys to do světa pustil sám. Jen je potřeba uvážit způsob, jakým to sdělit a komu první. A taky všechny ujistit, že stále jste ten samý člověk, kterého znají - od teď zase o něco lépe a upřímněji.
08. 08. 2012 v 20:35Off-line tomtom  (30/185/90)
Ahoj, taky sem se donedávna trápil s tím jak jim to říct, a nakonec jsem vybral ten nejlehčí způsob, napsal jsem dopis v neděli odpoledne jsem před odjezdem hodil dopis do schránky a odjel jsem, pak jsem poslal sms ať zkontrolujou poštu. našli dopis přečetli si ho a teďka je vše fajn ještě ten den psali abych se vratil ale ja nechtel udelali sme si s pří
telem krásne společné 3 dny, pak jsem přijel domů a všichni dělali jakoby se nic nestalo až večer se mě matka vyptávala na přítele a poddobně, teďka mě mají rádi pořád stejně a nenenávidí mě.
13. 08. 2012 v 14:52Off-line nevergiveup  (31/-/-)
V Čechách je to trošku iné ako na Slovensku, preto sa ti Playboy vôbec nedivím... Neviem kedy to na našich vychŕlim, ale asi to bude už čoskoro. Včera sa naši hádali a skoro som to na nich vyvalil, lenže som sa udržal. Určite to tušia, ale nikdy neviete ako môžu reagovať. Celá naša rodina je trochu nestabilná, a preto sa nečudujem, že som gay...
13. 08. 2012 v 18:14Off-line ALEXANDR001  (32/176/130)
Ahoj vůbec se toho neboj protože se ti totálně uleví věř že tajit to je stokrát horší než to říct protože ať bude odpověď nebo spíš reakce od rodičů jaká koliv budou to muset zkousnout ať chctěj nebo nechtěj normálně si je svolej a řekni jim to třeba ti to bude líto a budeš brečet ale jestly tě tvoji rodiče milují tak to vezmou s klidem ..přeju hodně štěstí jestly chce někdo víc pokecat napište rád odpovím.. Alex
13. 08. 2012 v 19:20Off-line tomicek93  (30/-/-)
Taky jsem to nejdříve tajil, ale díky tomu jak se u mě prohlubovaly problémy s depresí, tak jsem byl nucen to přiznat nejdříve mámě. Máma to pak řekla rodině a rodina to vzala v pohodě. Postupně se to dozvěděli kámoši na Facebooku a největší sranda byla ve škole. Jsem ve třídě jen ze kluků, ti to naštěstí vzali v pohodě, no nějaké ty srandičky se objeví ale nic zlého :) takže jsem rád že to před nikým nemusím tajit. Dokonce jsem to říkal i kolegovi v práci a taky to vzal v poho.
13. 08. 2012 v 22:50Off-line LocoRoco  (31/185/67)
Prvy clovek ktoremu som to povedal bola vtedy kamoska, stretli sme sa na prvom gaypride a vecer mi napisala ci som gay a ja ze ano :D tak to bol prvy clovek ktoremu som to povedal, teraz sme najlepsi kamarati na zivot a na smrt :)) potom to uz islo lahko, dozvedeli sa to dalsi, a nikto touz velmi neriesil, vlastne som mal pocit ze ma kazdy v mojom veku podporuje, prisli prvi chalani a tak. vzdy som na to siel doma postupne pomalicky, ked som kukal napr na pc nejakeho chalana a dakto siel okolo tak som naschval preklikol inam az neskor aby to zahliadli a troska si nato aj zvykli :o) a nejak sa to dozvedela jedna sestra, mamke som to povedal spontanne v chorvatsku a myslel som ze to vezme horsie, vraj to s druhou sestrou tusili. ale doma o tom vobec nerozpravame, otcovi som to nepovedal aj ked si urcite mysli, ale on je dost proti takze to ma este cas :D hlavne ver tomu ze sa ani nenazdas a sam zistis kedy je ten spravny cas
20. 10. 2012 v 18:44Off-line klukzcv  (41/176/85)
Čtu tu hodně názorů ale i souhlasím jen my přijde divné že všichni hledají vhodnou chvíli ta není .Já se taky bal jednoho dne se mě rodiče zeptali ani nevím kde jsem sebral odvahu a co jsem dokázal v ten okamžik říc ano jsem . a pak už se nikdo na nic neptal ani neprobíral bylo to tabu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload