Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Asi nesnáším sex, co mám dělat? Poraďte.

02. 07. 2013 v 22:18Off-line Anonym
Ahoj kluci, dospěl jsem k tomu myšlení, že asi nemám rád sex. Nedávno jsem měl s jedním klukem domluvený sex, který se také konal. Byli jsme domluvení na různých praktikách, typu rimming, anální sex, orální a polykání. Všechno jsem měl, ale v tu chvíli, kdy jsme ten sex měli, tak mi všechno přišlo tak nesnesitelně nechutný, že ani nevíte. Dělal jsem všechno s tím, že jsem to dělat musel, nechtěl jsem ho zklamat, neboť jsme si naslibovali hory doly a tak proto... když jsem dělal ten rimming nebo ho kouřil, tak mi bylo až na pozvracení... jednu chvíli jsem se i odklonil, protože jsem měl namále... ale tvářil jsem se tak, aby si myslel, že mi to dělá dobře. Když se mi nakonec do té pusy udělal, tak jsem to spolykal tak, že jsem to rychle polknul a moc necítil, jak to chutná. Chci se zeptat, je možné, že jsem asexuální, nebo jinak? Jsem 100% gay. Ještě chci dodat, že když jsem měl po tom sexu, tak jsem později přemýšlel, zda by to nebylo hezké s nějakou dívkou. Ale nevím, nedokážu si představit, co bych s tou holkou měl dělat.. absolutně, no je to složité. Takže nevím, zda nemám rád sex, nebo je možné, že bych byl i na holky, ale nemám to odzkoušené a zásadně mě holky nevzrušují. Ještě podotýkám, že to byl můj druhý sex s klukem, s tím prvním to bylo docela hezké a ne tak nechutné.., jo a je mi 18 let. Děkuji za odpovědi, a také za to, že si přečtete tento příspěvek, protože si opravdu nevím rady. Na případné dotazy rád zodpovím.
02. 07. 2013 v 22:51Off-line Bery  (30/-/-)
Nemá smysl se do toho zbytečně nutit. Sice to společnost určitým způsobem vyžaduje, ale pokud na to nejsi připraven, nikdo tě do toho nemůže nutit. ;) Jen počkej, ono to třeba časem přijde samo. :)
02. 07. 2013 v 23:36Off-line januar1  (38/185/79)
No tak zalezi aj od protejska ako to robi. nie kazdy je jemny. mohol byt tvrdy tak preto sa ty to nemuselo pacit. skorej najdi takeho komu ide o lasku a je jemny v sexe
02. 07. 2013 v 23:49Off-line Sunn  (43/-/-)
No napřed by ses měl sejít s někým, kdo nechce jen sex. Pak má totiž sex úplně jiný rozměr než s někým na kterým si sex domlouváš už předem. Dobrý sex je většinou v dobrou chvíli a s někým s kým ten sex chceš a není to z povinnosti či hůře ještě předem naplánovaném s kým se znáš pouze z netu.
03. 07. 2013 v 06:20Off-line sunrise  (44/169/57)
Tazatel: Konečne jeden gay, ktorý sa 'opovažuje' vymykať sa štandardom a nemať chuť na ony 'povinné jazdy'. Z predstavy, že má človek olizovať riťný otvor či prijať do úst vtáka či semeno, sa mi prevracia žalúdok, takže rozhodne v tom nie si sám.
Okrem toho, takéto a podobné praktiky aj dosť sťažujú akceptáciu gayov v spoločnosti. Ak má človek vysvetliť nejakému hetero, čo fajného či hrejivého je na tom, že si chalana pobozkáš, p***úliš, pomaznáš, a pod., tak nie je žiadny problém - stačí to prirovnať k tomu čo on miluje so svojím dievčaťom. Ale niektoré z tých podivných praktík, tie fakt robia zlé meno a nemožno sa potom diviť tej fyzickej znechutenosti ľudí z gayov.
Som odhodlaný aktívne sa snažiť o zmierňovanie nenávisti resp. averzie väčšiny voči homosexuálom, ale je nutné aj povedať do 'vlastných radov', že niektorí by sa mohli trochu krotiť - jedni preto, že sú promiskuitní jak děfky, iní zas ohľadom tých 'kufr dvíhajúcich' praktík.
(a nie, nie som deväťdesiatročná prudérna babička :D )
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 07. 2013 v 06:31On-line Richard33  (44/185/80)
Někdy mám taky takový pocity. Ne že by mi bylo na zvracení, spíš se mi to nelíbí. Když ne při, tak po sexu. Jak tam není láska, tak to může dopadnout (a většinou i dopadne) takhle.
03. 07. 2013 v 08:07Off-line radomir  (40/183/75)
Myslím, že když se nejedná čistě o mechanickou domluvenou věc, jsou v tom city, oba partneři se znají (pak spolu provádějí ty mocné praktiky, ze kterých se někomu zvedá žaludek, mně osobně ne, když daného člověka znám, znám jeho hygienické návyky atp), je to úplně o něčem jiném. Nedělat v sexu věci jen proto, že pa to od člověka očekává... Buď rád, že aspoň první sex jsi zažil hezký:-), teď to nevyšlo, příště bude třeba lépe. jen se do ničeho nenuť...
03. 07. 2013 v 10:23Off-line Charles2300  (32/183/85)
Bez lásky to proste nejde......Taky kdyz delas nechutny veci ,tak se nediv :-D Ten oral jeste jde ,ale to ostatni........:-(
P.S. Tak ho nedělej :-D
03. 07. 2013 v 12:15Off-line sweetboy20  (31/185/95)
Taky je to určitě o sympatiích, jasně že kluk který se ti třeba nelíbí tak kněmu budeš cítit odstup a kór v těhle praktikách, taky bych nelízal zadek jen tak někomu :)
03. 07. 2013 v 23:08Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak pokud to bylo chladně domluvený a třeba tě ani niak nepřitahoval, bo ti přitom ani aspoň nadrženost nezatemňovala mysl, tak to chápu...
03. 07. 2013 v 23:08Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Vobsournik: já to zvládám :-D
03. 07. 2013 v 23:13Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Nemůžeš porovnávat sex, který je domluvený za účelem toho sexu, se sexem, který vzejde ze vzájemné přitažlivosti. Je celkem pochopitelný, že se ti to nelíbilo. Existují samozřejmě lidi, kterým je to jedno (např. vobsournik), ale myslím, že většině to jedno není.
Takže si z toho nic nedělej a počkej si na sex, který bude s tím, koho máš rád.
03. 07. 2013 v 23:25Off-line Bery  (30/-/-)
Zajímalo by mě, kdo by si cokoliv tvýho do úst brát chtěl...
03. 07. 2013 v 23:25Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Vobsournik: To by mě opravdu ani nenapadlo, neboj ;-)
03. 07. 2013 v 23:26Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Vobsournik: neboj, to by mě ani nenapadlo, zas tak zoufalej nejsem :-D
04. 07. 2013 v 00:42Off-line Charles2300  (32/183/85)
Když píšeš ,že s tím prvním to bylo docela hezké ,jednou to bude třeba moc hezké, tak co tady vlastně řešíš ?
04. 07. 2013 v 01:51Off-line sunrise  (44/169/57)
Treba "to" strčiť do diery v strome a pobúchať po ňom. včeličky už vykonajú svoju prácu :P
a potom to vyhlásiť za štandardnú/preferovanú sexuálnu praktiku ... a každého kto sa jej bude vyhýbať, vyhlasovať za asexuála :D
"odeslat erekci": hmm, asi som už fakt unavený :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 04. 2014 v 14:12Off-line tomiass  (38/181/75)
Jdeš na to prostě moc z hurta. jestli máš sex, jenom proto, že je to společensky nutné, a nelíbí se ti to, tak asi nejsi na sex bez citů. počkej na někoho z koho ti špatně nebude:)
27. 06. 2016 v 00:16Off-line harpli  (39/175/75)
Hledej člověka, který se ti bude líbit. Neměj sex další den co ses domluvil, prostě nejdříve rande, výlet. Až potom něco zkuste a nezapomínej bezpečný sex, těch chorob na tebe čeká hrozně moc.
27. 06. 2016 v 08:19Off-line paink  (49/-/-)
Velka chyba takto sa nutit. To ta moze bloknut aj navzdy. Vsetko je to hrozne fajn iba ked to prave chces.
27. 06. 2016 v 15:57Off-line Bahutom  (35/173/60)
SMC má pravdu ... nechoď do toho s každým a počkej si ... pak Tě to bude neskutečně moc bavit :)
27. 06. 2016 v 16:28Off-line da_ve  (44/167/-)
Nutit se do sexu jen proto, abych nějaký sex měl a ještě si předem napsat osnovu... No nevím. U sexu si nejen vybírám co dělám, ale taky s kým to dělám. Sex je pro mě přirozeně pěkný prožitek, který se nedá vynutit. Co se mi líbí s jedním se mi nemusí líbit s někým jiným. Jsou chvíle kdy je na sex chuť a jsou chvíle, kdy na to chuť není (prý). Někdo mě vzrušuje, někdo ne. Tak to prostě je.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload