Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Moje rodina neví, že jsem gay

08. 03. 2012 v 14:38Off-line 7David  (58/182/96)
Je mne 53 let.Nežil jsem život gaye a celý svůj život mám dvě role.Tu uvnitř sama sebe a tu pro svoji rodinu,ostatní.Řešil jsem to také alkoholem a na něj si zvikl a mohl jsem i umřít.Jeto pryč.14 let se učím být střízlivý,je to fajn,ale stále hraji dvě role.A cítím,že to je velice špatně.Připadám si jako zločinec.
Můžete mne napsat svůj názor?Díky

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
09. 03. 2012 v 22:27Off-line chuckym3  (33/174/75)
Život ve dvou rolích stál a vždy bude stát za dvě věci, sám to vidím ze svého pohledu, kdy jsem jeden čas tuto roli hrál také, nikoliv však v orientaci, ale z jiné pozice.. Člověk jako by sice žil, ale pořád mu něco scházelo, neustále byl něčím svírán, aniž by našel řešení jak z toho ven.

Je otázkou pak, ale jak moc jsi odhodlaný s tím něco skutečně udělat. Bohužel povětšinou jsou tyto kroky cestou, kterou již není moc návratu zpět. Sám jsem se s tím to vyklopit zesebe potýkal také a velice, dnes již to rodina ví ( i když se o tom nemluví ) ví to i pár nejbližších přítel. Okolí dodnes tápe...... mám je tam kde slunce nesvítí, nemám z mého pohledu potřebu to hlásat do světa, ale již e nebojím případné konfrontace na toto téma.

U tebe je to o to horší, že jsi se pral a pereš s touto oponou již dlouho.... čas, doba a minulý režim na tobě zanechal nemalé jizvy a bolavé šrámy, které se dodnes nechtějí asi ani moc hojit. Pokud jsi ale skutečně již bezradný , popřemýšlej zda-li již není čas se s tím konečně vypořádat. Nevím a nemohu říci jak se na to po létech bude tvářit rodina, jakou mají povahu, co dokáží tolerovat, nebo jestli byla vždy vedena k toleranci a pohledu na život ze sportovnějšího hlediska. Jak tuto skutečnost ponesou se těžko dá nějak blíže říci, ale myslím si, že čas by to měl zhojit.

Zvládnul jsi se vymanit ze sevření lihu, tohle by jsi měl zvládnout také. ;) Jinak pokud si myslíš, že by byla třeba ostuda s takovýmto problémkem si skočit někam pro podporu a pomoc, v dnešní době návštěva odborníka není žádnou hambou. Také jsem párkráte navštívil psychologa když už jsem nevěděl kudy kam....... pomohl, nakopnul mě tím správným směrem, abych se sebral a začal něco konat. Chůze v začarovaném kruhu nemá východisko. Je potřeba změnit krok. Jinak se z toho těžko někdy vymotáš ;)

Držím palce.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload